999 rezultate për

vjedhjen

Vajza e Koço Kokëdhimës në sherr me aktorin e humorit, ia plas vjedhjen në fytyrë Besa Kokëdhima, këtë herë duket se i ka ardhur në majë të hundës. Ajo ka kërkuar llogari aktorit të humorit Romir Zal
Ish-ministri: Politikanët gjuajnë me këpucë se s’kanë unitet për të mbrojtur vjedhjen Avokati i njohur Spartak Ngjela ka bërë një analizë të fundit të situatës aktuale në vend, dhe ka studiuar disa nga poli
Morën 36 hektarë tokë në bregdet, ky është zyrtari që denoncoi vjedhjen Vetëm pak ditë më parë një grup zyrtarësh dhe ish-zyrtarësh u arrestuan me akuzën se kishin tjetërsur 36 hektarë tokë në
Kosova pret që Serbia të kompesojë vjedhjen ndaj qytetarëve Qeveria e Kosovës, pretendon që në negociatat e ardhshme me Qeverinë e Serbisë në Bruksel, të kërkojë kompensimin e mjet
U akuzuan për vjedhjen e 30 mijë eurove në Itali, vëllezërit shqiptarë shpallen të pafajshëm Erjon dhe Emanuel Demiraj janë dy nga emrat më të lakuar të krimit shqiptar në Itali, të cilët janë shpallur i pafajsh
Këta të rinj bëjnë vjedhjen më dështake në historinë e Kosovës (VIDEO) Tre të rinj pas mesnatës kanë thyer dhe vjedhur një mobil shop. Ngjarja ka ndodhur në një Mobile Shop, që gjendet në rru
Dhëndri i Berishës ia plas kritikat në sy Bashës: Pse nuk dokumentuat vjedhjen e votës Tensionet mes Jemin Gjanës dhe Valbona Mezinit nuk ishte i vetmi moment i tensioneve në mbledhjen e kryesisë së PD-së. S
Bozdo sulmon Veliajn: Mjeshtra në vjedhjen e punës së të tjerëve Ish-nenkryetari i Bashkisë, Enno Bozdo ka reaguar pas inagurimit të një segmenti të rëndësishëm të Unazës së Madhe.
Erdhën për aventurë në Shqipëri, dy bullgarët zbardhin vjedhjen Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me grabitjen e ndodhur pak ditë më parë në Sarandë ku dy shtetas bullgarë tentuan
Vodhën 100 mijë euro në një hotel në Tiranë, detaji që zbuloi hajdutët Shtetasit Eduart Ngota dhe Zenel Dama, vunë në jetë të martën në mbrëmje planin e tyre për vjedhjen e kasafortës së një
Ideoi vjedhjen e kasafortës me vlerë 100 mijë euro, kush është pastruesja “skiftere” Vetëm pak ditë më parë në një hotel në rrugën e Dibrës u krye një grabitje ku u mor një kasafortë e cila përmbante sende
ProCredit Bank sqaron vjedhjen e bërë në Prishtinë, ka një porosi për klientët ProCredit Bank e ka sqaruar vjedhjen e ndodhur në qendrën kryesore të kësaj banke në Prishtinë. Banka në fjalë thotë
Dy vëllezërit “Trump” vjedhin bankomatet në Itali (VIDEO) Policia italiane ka arrestuar dy vëllezër të dyshuar për vjedhjen e disa bankomateve, derisa në fytyrë mbanin maska që p
"Lista e zezë", Kryemadhi sulmon Ramën: Adoleshenti i vonuar Kryetarja e LSI-së Minika Kryemadhi, ka reaguar lidhur me listën e 100 emrave të publikuar sot nga Rama, ku sipas tij ka
Kryemadhi reagon për vjedhjen e votave në Tiranë: U blenë nga rilindasit e Ramës Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ditën e sotme ka reaguar lidhur me videon e PDIU-së për
Berisha i del në krah Idrizit: Ja si u vodhën votat e PDIU Ish-kryeministri Berisha me anë të një statusi në Facebook ka denoncuar me një video vjedhjen e votave të PDIU-së në një
I grabitën 10 mln lekë në banesë, biznesmeni tregon vjedhjen gjatë fejesës së djalit Ditën e djeshme ndodhi një grabitje ku persona të armatosur janë futur në banesën e biznesmenit duke grabitur 10 milionë
U akuzua për vjedhjen e 713 mln lekëve në BSH, Fullani dëmshpërblehet me 370 mijë dollar Ish-guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Ardian Fullani do marrë 56 paga dëmshpërblim me njw vlerw prej rreth 42.210.504
Grabitja në Rinas, 5 të arrestuarit nuk morën pjesë direkt në vjedhjen e 3.2 mln dollarëve Asnjë prej 5 personave të arrestuar deri në këto moment për grabitjet në rrugën e Rinasit nuk ka qenë pjesë e grupit që
Grabitja e Rinasit, zbulohet fotoja dhe roli i dibranit në vjedhjen e bankës Janë zbuluar të tjera detaje rreth grabitjes së Rinasit ku u morën 3.2 milionë Dollarë si dhe është zbuluar fotoja e pje