999 rezultate për

vjedhje

Vrasje dhe vjedhje me dhunë, kush janë katër personat e fortë që morën sot "letrën" e OFL-së Ditën e sotme OFL ka zbarkuar në Tiranë dhe Kavajë duke i dërguar formularin 4 personave. Në shenjestër janë vënë sht
Trazirat dhe vjedhjet në SHBA, shqiptarët dalin me shkopa për të mbrojtur bizneset e tyre (VIDEO) Trazirat, dhuna dhe placckitjet kanë pushtuar Shtetet e Bashkuara të Amerikës në javën e fundit, për shkak të vrasjes së
OFL zbarkon në Kukës, kush janë dy të "fortët" e vjedhjeve me armë që morën sot formularin OFL ditën e sotme ka shkuar në Kukës duke i dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dënuar për vjed
Vjedhje të dhunshme, OFL kërkon që të provojnë pasurinë katër persona Operacioni Forca e Ligjit iu kërkon tre personave në Tiranë dhe një në Shkodër të dënuar për vjedhje me dhunë dhe kanosj
Vjedhje, drogë e prostitucion, kapet mes Vlorës i rrezikshmi që e kërkonte e gjithë Europa Policia e Shtetit ka vënë në pranga një 37-vjeçar i cili ishte në kërkim në të gjithë Europën. Burimet zyrtare bëjnë
Arrestohen 6 persona, akuzohen për vjedhje dhe trafik lëndësh narkotike 6 persona janë arrestuar ditën e sotme pasi akuzohen për vjedhje dhe për trafik të lëndëve narkotike. Sekuestrohen lë
''Makthi'' i pompave të ujit në Durrës, kapet autori i tetë vjedhjeve radhazi Policia e Durrësit ka arrestuar një 28-vjeçar, për veprën penale “Vjedhja”. Zbardhen dhe dokumentohen edhe disa vjedhje
Vjedhje me armë dhe eksploziv, arrestohet i riu që "boshatiste" bankat dhe argjendaritë (VIDEO) Një 31 vjeccar është vënë në pranga pasi akuzohet si autor i 15 vjedhjeve që kanë terrorizuar jo pak vendin. I riu ak
I vodhi klientit 30 mijë dollarë, jepet vendimi për ish-drejtorin e bankës Gjykata e Tiranës ka lënë në burg ish-drejtorin e një banke në Tiranë, i akuzuar për vjedhje ndaj klientëve. Florant
Murrizi: OSHEE po ndërron masivisht sahatet për të fshehur vjedhjet Deputeti Myslim Murrizi ka denoncuar në Facebook, lëvizjet e fundit të OSHEE, që sipas tij po mbulojnë vjedhjen që iu ës
"Lajme të reja nga fronti i vjedhjes me tendera sekretë", PD nuk i ndahet qeverisë Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar në lidhje me tenderat sekretë të qeverisë dhe përgjigjen e Mini
"Zonjushë me të pasme false", Tayna akuzon publikisht reperen gjermane për vjedhje (FOTO LAJM) Reperja Tayna është zemèruar me një repere gjermane për shkak të pasthirrmës me të cilën mori vëmendje dhe u bë e veçant
I dënuar për vjedhje dhe plagosje, si ra në pritën e policisë 34 vjeçari nga Tirana (VIDEO) Policia e Tiranës ka arrestuar Edison Canajn i shpallur në kërkim, me precedent të theksuar kriminal, i dënuar për disa
STATISTIKAT/ Koronavirusi nxjerr në pah plagën ekonomike: Bie numri i vrasjeve, por shtohen vjedhjet Kufizimi i lëvizjes për shkak të epidemisë së COVID-19 ka përgjysmuar numrin e veprave penale në Shqipëri, por krimet ku
"Thellohet skandali i vjedhjes me tenderat sekretë", PD sërish akuza të rënda ndaj qeverisë Ish-deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj nuk heq dorë nga akuzat ndaj qeverisë për tenderat që po shfrytëzohen në kuadër t
Vjedhje dhe trafik lëndësh narkotike, si u kap 34 vjeçari në Durrës Një 34 vjecar është arrestuar në Durrës pasi akuzohet për disa vepra penale. Në njoftimin për media bëhet e ditur se
Plagosje, vjedhje e armë pa leje: Kapen dy ''të fortit'' e Beratit Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë 3 shtetas, të tre të dënuar më parë për vjedhje dhe dhunë në familje, si dhe
Masat për koronavirusin, ulet ndjeshëm numri i vjedhjeve dhe aksidenteve në Kosovë Mbyllja e njerëzve nëpër shtëpi nga koronavirusi, ka ndikuar që kohëve të fundit në krahasim me vitin e kaluar të ketë m
''Shpërthen'' Rama: Thonë po vidhet, ku e patë vjedhjen nga shtëpia apo me satelit Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se qeveria po vazhdon operacionin humanitar për të ndihmuar pensionistët dhe familjet
"Vjedhje, ti na humbe kohë", Ancelotti i rikthehet finales së paharrueshme (VIDEO) Finalja e Champions League të vitit 2005 nuk harrohet kurrë nga tifozët e Milanit. Skuadra që drejtohej nga Carlo Ancelo