999 rezultate për

vjedhja

Vjedhja në Sarandë, gjykata lë në burg ukrainasin Gjykata e Apelit vendosi që Oleg Koval, i arrestuar per vjedhjen e mbi 8 mije eurove te nje pushuesi ne Sarande, të mbet
Vjedhja 100 mijë euroshe, si arritën “skifterat” të merrnin kasafortën Gjykata ka lënë në burg dy të akuzuarit, Eduart Ngota dhe Zenel Dama. Dy të akuzuarit se ditë më parë në bashkëpunim
Vjedhja e një çante me para zbuloi gjithë rrjetin e prostitucionit Teksa dikujt i është vjedhur një çantë me para, denoncimi i saj bëri që të zbulohej një rrjet i tërë prostitucioni.
Prostitucion në hotelin e tij, vjedhja që nxorri zbuluar biznesmenin Policia ka vënë në pranga një biznesmen që e shëndërroi hotelin e tij në shtëpi publike. Mësohet se i arrestuari ësh
Nga shantazhi me telefon tek vjedhja e energjisë elektrike, këta janë 7 kandidatët problematikë të Ramës KQZ ka zbardhur formularët e deklarimit të kandidatëve për deputetë të PS-së, nga të cilat bien në sy shtatë emra që kan
Vidal shpërthen pas eliminimit: Ishte një vjedhja e hapur! Mesfushori i Bayernit, Arturo Vidal u ndëshkua mbrëmë me karton të kuq 6 minuta nga fundi i ndeshjes, për shkak të një n
Super vjedhja, ja "milioneri" që grabiti bankën e Shkupit Policia ka arrestuar të dyshuarin kryesor për super vjedhjen e një banke në Shkup, ku u raportua se ishin grabitur mbi 2
Super vjedhja në bankën e Shkupit, policia arreston autorin Autoritetet kanë vënë në pranga një të dyshuar i cili vodhi rreth 2 milionë franga zvicerane dhe 270 mijë euro në një ba
Vjedhja e Bankës së Shqipërisë, dy vjet burg për Elivar Golemin Gjykata e Tiranës e ka dënuar me dy vjet burg, ish-Inspektoren e Përgjithshme të Bankës së Shqipërisë, Elivar Golemi li
Opozita serbe: Po përgatitet vjedhja e votave në Kosovë Opozita serbe ka reaguar ndal udhëzimeve për mbajtjen e zgjedhjeve presidenciale të Serbisë në Kosovë, pasi sipas tyre,
Arrestohet kosovari në Morinë, në kërkim ndërkombëtar për vjedhje Policia kufitare e Morinës bën me dije se ka vënë në pranga një shtetas kosovar që ishte i shpallur në kërkim ndërkombët
“Çfarë ndodhi sot në takimin e Ramës në Vlorë?” Duke komentuar takimin e sotëm ne Vlore te kryeministrit Edi Rama, i cili tha se vetingu e ka penguar vazhdimin e projek
Vjedhja e karburantit në Ibë, kapet një nga autorët Më 4 shkurt disa persona të armatosur me maskë kërcënuan rojet dhe morën paratë e një karburanti në Ibë. Policia e T
Kjo është vjedhja më e çuditshme e vitit Kjo mund të jetë një ndër vjedhjet më të çuditshme të vitit në Tiranë. Policia e kryeqytetit bën me dije se dje ka a
Vjedhja spektakolare / Ja si e grabiti çantën me 39 kg flori (VIDEO) Policia njujorkeze ka publikuar videon e një personi i cili ka vjedhur një çantë nga një kamion i blinduar, për shkak se
Vjedhja e karburantit/ Punonjësit: S'kemi parë grabitës Detaje të reja kanë dalë në dritë sa i takon grabitjes së karburantit pranë Urës së Dajlanit. Vjedhja ka ndodhur në
Vjedhja e telefonit të kryeprokurorit, mesazh nga "nëntoka" Vjedhja e telefonit të kryeprokurorit të shtetit Aleksandër Lumezi, këtë të martë, është shumë e dyshimtë. Kryetari
Vjedhja e argjendarisë, autorët çanë 4 mure për të kryer grabitjen (FOTO LAJM) Policia e Tiranës ka shoqëruar 20 persona, që mund të kenë dijeni për supervjedhjen e argjendarisë në zonën e “Pazarit t
Vjedhja e argjendarisë / Shoqërohen 20 të dyshuar Policia e Tiranës ka shoqëruar 20 persona, si të dyshuar për supervjedhjen e argjendarisë në zonën e "Pazarit të ri" në
Vjedhja e bankës/ "S'bën vaki të jenë shenjat e mia" Robert Kulla, djali i “gjeneralit” Nehat Kulla, dhe dy miqtë e tij, Roland Liti dhe Alan Babameto, të arrestuar si të dy