999 rezultate për

vjedhja

OFL u dërgon formularin e pasurisë 6 "të fortëve" të radhës Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 6 personave të dënuar
Të fiksuar pas "Golf 5", në Maqedoni tashmë behet rrugë vjedhja e kësaj makine (VIDEO) Vjedhja e makinave "Golf 5" në rajonin e komunës së Çairit po bëhet rrugë. Kështu të paktën tregojnë të dhënat e qyt
Vjedhje dhe dhunë, OFL i dërgon letrën dy të dënuarëve në Tiranë Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: B. Th.
Vjedhja në Thesarin e Shtetit, Kadri Shala dorëzohet në polici Është dorëzuar në Policinë e Kosovës, Kadri Shala, pronari i kompanisë “LDA Group” me bazë në Llapushnik të Drenasit, të
Tabaku: Inceneratori i Tiranës, vjedhja më e madhe në 30 vite (VIDEO) Ish-deputetja e PD, Jorida Tabaku, ka denoncuar inceneratorin e Tiranës si korrupsionin më të madh të menaxhimit të mbet
"Zhvishte" makinat në Durrës, si u kap nga Policia i riu Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Navigatori”. Arrestohet në flagrancë një 47-vjeçar, i dënuar më parë për v
Vjedhja me dhunë në Finiq, arrestohen dy autorë të tjerë Zbardhet dhe dokumentohet me prova ligjore vjedhja me dhunë e ndodhur më 29 gusht 2020, në fshatin Melçan, Finiq. Polici
Vrasje për hakmarrje dhe vjedhje, OFL i çon letrën te dera tre personave Ditën e sotme, Operacioni Forca e Ligjit u ndal në Tiranë, për tre të dënuar për vjedhje me dhunë e vrasje për gjakmarrj
"Vjedhja dhe Shkatërrim i pronës", policia arreston 6 persona në Tiranë Arrestohen nga Policia e Tiranës në flagrancë 6 shtetas dhe procedohen penalisht 3 shtetas të tjerë, për vepra të ndrysh
OFL "msyn" në Tiranë, kush janë të radhës që morën sot letrën Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, tre personave të dënu
Kush janë "të fortët" e Kukësit që morën sot ultimatumin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 shtetasve banues në
Grekët "zbulojnë" arsyen e shkarkimit të ambasadores shqiptare në Greqi: Vjedhja e 100 pasaportave Mediat greke kanë reaguar pas shkarkimit të ambasadores shqiptare në Athinë, Ardiana Hobdari. Pas këtij vendimi të m
Vjedhje dhe trafiqe, kush janë 4 emrat që OFL i trokiti sot në derë OFL i ka dërguar formularin për deklarimin e poasurisë katër personave të dënuar për krime të ndryshme në Tiranë. Bëh
Mjeshtër në vjedhje, OFL i dërgon letrën dy "të fortëve" në Tiranë Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë dy personave në Tiranë. - E. Gj., banues n
Kush janë "të fortët" e Tiranës që morën sot letrën e OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin e deklarimitë të pasurisë pesë personave banues në Tiranë dhe një në K
OFL zbarkon në Kukës, kush janë dy të "fortët" e vjedhjeve me armë që morën sot formularin OFL ditën e sotme ka shkuar në Kukës duke i dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dënuar për vjed
Vjedhje të dhunshme, OFL kërkon që të provojnë pasurinë katër persona Operacioni Forca e Ligjit iu kërkon tre personave në Tiranë dhe një në Shkodër të dënuar për vjedhje me dhunë dhe kanosj
Nga shfrytëzimi i prostitucionit te vjedhja e biçikletave, kapet në Tiranë 39 vjeçari Policia e Tiranës ka kapur dhe arrestuar në flagrancë një 39-vjeçar, i dyshuar si autor i disa rasteve të vjedhjes së bi
I shkon në shtëpi të moshuarit për të vjedhur, i riu në Tiranë e pëson keq Policia e Tiranës ka vënë në pranga një të ri i cili ka tentuar të grabisë një banesë të një moshuari. Një grabitës
Plas vjedhja e makinave në Tiranë: Markat, zonat dhe pronarët e “preferuar” të hajdutëve Automjetet luksoze në Tiranë, vijonë të jenë objektiv i grabitësve. Sipas shifrave të Policisë së Shtetit vetëm gjat