999 rezultate për

vjedh

Ishte kthyer në makthin e qytetit, kapet "skifteri" i 40 vjedhjeve në Itali Shqipatrët vijojnë të mbeten problematikë në shtetin fqinjë, Itali, ku përveç trafikimit të lëndëve narkotike, kryejnë
E pabesueshme, aktori i njohur në kërkim për vjedhje? Si i përgjigjet policisë (FOTO LAJM) Policia e Mbretërisë së Bashkuar ka shpallur në kërkim një person që disa ditë më parë kishte vjedhur një arkë me birra.
EMRAT/ Ishin kthyer në makthin e Fierit, arrestohen 4 "skifterët" e banesave Kapen dhe arrestohen në flagrancë nga policia 4 autorët e dyshuar të cilët kryen vjedhje të banesave me mekanizmin e thy
E gjen makinën e huaj hapur por nuk do ta besoni çfarë vjedh Ndonjëherë dashuria e madhe për diçka, të shtyn të bësh veprime jo fort të hijshme. I tillë është ky rast, ku një person
E pabueshme, Dua Lipa ka vjedhur hitin e turkes (VIDEO) Dua Lipa, këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare sapo ka publikuar këngën e saj më të fundit “Kiss and Make Up” në b
U kapën në flagrancë, kush janë tre "skifterët" shqiptarë të arrestuar në Itali Policia italiane ka bërë të mundur arrestimin e tre shiptarëve, pasi janë kapur duke vjedhur një apartament. Sipas ra
Rrëfimi prekës i ish-lojtarit të Liverpoolit: Kam vjedhur për të ngrënë bukë Shpeshherë kemi dëgjuar për lojtarë të cilët kanë pasur histori nga më të ndryshmet në lidhje me karrierën dhe jetën e t
Shqiptari ekzekutohet në banesë, i vjedhin edhe drogën Një shqiptar është gjetur i vdekur në Australi këtë të premte. 46-vjeçari është gjetur i vrarë në një banesë ku bano
Ndodhej në një qytet tjetër, këngëtares shqiptare i vjedhin shtëpinë Këngëtares shumë të dashur për publikun, Rosela Gjylbegut së fundmi i ka ndodhur një ngjarje aspak e këndshme. Këngëtarj
Kujdes! Ky aplikacion mund mund t'ju vjedhë të dhënat WhatsApp është kthyer në një nga rrjete sociale më të përdorura në mbarë botën. Kjo platformë ka qënë ndër të parat
Nuk ishte parë, si hapnin dyert dhe vidhnin kasafortat "skifterat" nga Fushë-Kruja (VIDEO) Ata përdornin një mekanizëm të veçantë që hapte çdo derë pa shkatërruar bravën. Dy persona nga Fushë-Kruja janë pika
Kasaforta me miliona e bizhu, si u zbuluan "skifterat" e 7 vjedhjeve Finalizohet operacioni policor i koduar “Precious”, ndërsa në pranga ka rënë një person që akuzohet për një seri vjedhje
Këta janë hajdutët e çuditshëm, me eskavator vjedhin gjithë bankomatin (VIDEO) Këta hajdutë në Danimarkë nuk e dinë se çfarë është frika. Në qytezën e Ringe, ata përdorën një ekskavator të madh pë
Drejtësia e l*shit! Rexhep Rraja është për 25 vite burg, por akuza është sikur të ketë vjedhur një çakmak Duket në kufijtë e qesharakes, por pavarësisht arrestimit të bujshëm gjatë ditës së djeshme, Rexhep Rraja, djali i deput
Kamerat kapin një vjedhje spektakolare në Lipjan (VIDEO) Një vjedhje ka ndodhur dje në qytetin e Lipjanit. Grabitja në një market në Lipjan është filmuar edhe nga kamerat e s
Ti mi vodhe syzet? Ik se të blen dashnori të tjera! Plas keq mes vajzave të Call Centerit në Tiranë (FOTO LAJM) Mund të ndodhë që dikujt i humb diçka me shumë vlerë, por krahas asaj që i ka humbur humbet edhe toruan duke akuzuar të
Prokuroria tregon veten, kap për vjedhje të rëndë 2 hajdutë që vodhën një çamçakëz Lumturije Ramqaj dhe Lirika Sahiti, që nga prokuroria janë ngarkuar me veprat penale të “vjedhjes së rëndë” dhe të “grab
Shqiptari me gjermanishten copë-copë le nam në Zvicër duke vjedhur disa persona Natën e shkuar, rreth orës 00.15, katër burra u përballën me një person që fillimisht nuk e kuptuan se çfarë donte të th
Futet për të vjedhur, pronari "vret" grabitësin e argjendarisë (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ndodhi dy ditë më parë pranë sheshit Omonia në Athinë. Një person mbeti i bllokuar brenda argjend
U kap duke vjedhur, vritet nga kalimtarët (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një hajdut vdiq teksa kishte hyrë për të vjedhur në një argjendari. I armato