999 rezultate për

vjedh

Policia i gjen 44 diamante në vendin më të pabesueshëm këtij djali Një i ri nga Meksiko është arrestuar pasi u përpoq të fshihte dhjetëra diamante të vjedhura në anus. Eusebio Padilla
Basha: Shteti, i përfshirë në vjedhjen e Rinasit Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një deklaratë para mediave tha nga selia blu se shteti ka rënë përpara krimi
Ajax shpërdoron raste, Juventus i vjedh barazimin (VIDEO) Skuadra Holandeze e Ajax vazhdon të bëjë paraqitje fantasktike si në kampionat ashtu edhe në Champions. Pas dy ndesh
Mjeshtër i vjedhjeve e arratisjeve, kush është "truri" i grabitjeve që u vra në Rinas Personi i cili mbeti i vrarë gjatë grabitjes në Rinas sipas mediave greke është Admir Murataj. Por ky emër nuk është i p
Berisha sheh edhe "anën pozitive": Mirë që nuk morën gjithë avionin Duke reaguar sërish për grabitjen e miliona eurove në Rinas, ish-kryeministri Sali Berisha shkruan se vjedhja elektorale
Polici vjedh portofolin me 1800 euro gjatë kontrollit të lokalit të lojërave të fatit (VIDEO) Videoja zbulon veprimet e dyshimta të Policisë. Aty shihet se pas orës 22 ishin fikur dritat e lokalit. Gjatë kontrollit
"Polici vjedh në një lokal në Lushnje" (VIDEO) Ish-kryeministri Sali Berisha, së fundmi ka publikuar një denoncim të ardhur në inboxin e tij, ku qytetari që ia ka dërg
Basha nxjerr emrat: Ky deputet i PS është kapur duke bërë pazare Kryetari Lulzim Basha gjatë një takimi me të rinjtë në Shkodër, ka folur edhe për përfshirjen e socialistëve në vjedhjen
Hajdutët po bëjnë gërdinë në Kosovë, shifrat e tmerrshme Gjatë vitit 2018, Policia e Kosovës ka evidentuar mbi pesë mijë raste të vjedhjeve, të cilat kanë ndodhur në pronat e qy
Kriminele, por këto vajza pushtuan rrjetin me bukurinë e tyre Një profil Instagrami ka grumbulluar foto të atyre që i konsideron kriminelet më të bukura në qarkullim. Shumica e va
Tenton të vjedhë një grua por i del policë, vdes në vend (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Sao Paolo të Brazilit. Një hajdut ka tentuar të vjedhë një grua në rrugë, por pa e
Ky hajdut po bën namin duke vjedhur furrat në Kosovë (VIDEO) Vjedhjet në Kosovë janë të shpeshta. Pothuajse çdo ditë, qytetarët raportojnë në polici se hajnat kanë hyrë në shtëpitë
Del lista, këta janë shqiptarët më të kërkuar nga policia në Londër Tashmë prej disa kohësh shqiptarët janë kthyer në problematikë serioze në Londër dhe madje tre prej tyre janë shpallur n
Sfida për zgjedhjet e parakohshme, PD i përgjigjet Ramës Gjatë fjalës së tij në Kongresin e PS, kryeministri, Edi Rama ka bërë një sfidë të hapur për opozitën ku ka thënë se nës
Përfundojnë në pranga 3 hajdutët e lopëve në Kamëz (FOTO LAJM) Tre shtetas janë arrestuar në Kamës, si dhe shpallet në kërkim një tjetër për vjedhje në bashkëpunim të bagëtive të tras
I dënuar për vrasje, kush është pjesëtari i grupit të kokainës në Tiranë 3 persona janë vënë në pranga nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Ata ranë në pranga
"Ministrja bën drejtor të akuzuarin për vjedhje" Ish-kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar në Facebook-un e tij nëpërmjet qytetarit dixhital se ministrja Belinda Ballu
Frankfurt befason Interin (VIDEO) Gjermanët e Frankfurt ka arritur të kalojnë në avantazh shumë shpejt në Guissepe Meazza. Jovic dëshmon edhe njëher ps
Arrestohet "skifteri" në Elbasan, ishte kthyer në makth për banorët Policia e Elbasanit ka bërë të mundur arrestimin e një 31-vjeçari mbi të cilin rëndojnë akuzat e disa vjedhjeve në këtë
Kontabilisti i vjedh 292 mijë euro klubit të futbollit për t'i shpenzuar me modelen Një kontabilist ka vjedhur 250 mijë Paund nga një klub futbolli i ligës jo profesioniste për t’i shpenzuar me një modele