Basha përgatitet për "17 Majin" e dytë dhe futjen në zgjedhje
999 rezultate për

vjedh

I dënuar për vrasje, kush është pjesëtari i grupit të kokainës në Tiranë 3 persona janë vënë në pranga nga Policia e Tiranës pasi akuzohen për trafik të lëndëve narkotike. Ata ranë në pranga
"Ministrja bën drejtor të akuzuarin për vjedhje" Ish-kryeministri, Sali Berisha ka denoncuar në Facebook-un e tij nëpërmjet qytetarit dixhital se ministrja Belinda Ballu
Frankfurt befason Interin (VIDEO) Gjermanët e Frankfurt ka arritur të kalojnë në avantazh shumë shpejt në Guissepe Meazza. Jovic dëshmon edhe njëher ps
Arrestohet "skifteri" në Elbasan, ishte kthyer në makth për banorët Policia e Elbasanit ka bërë të mundur arrestimin e një 31-vjeçari mbi të cilin rëndojnë akuzat e disa vjedhjeve në këtë
Kontabilisti i vjedh 292 mijë euro klubit të futbollit për t'i shpenzuar me modelen Një kontabilist ka vjedhur 250 mijë Paund nga një klub futbolli i ligës jo profesioniste për t’i shpenzuar me një modele
Shkon të denoncojë vjedhjen e motorit, i riu përfundon vetë në pranga (VIDEO) Donald Shehu, banor i kryeqytetit, i është drejtuar emisionit “Stop” për të denoncuar atë që i ka ndodhur me Policinë e
Postieri vjedh mbi 110 milion lekë fatura, dëmin do ta paguajnë shqiptarët (VIDEO) Nuri Memo, nga fshati Ceprat i Vlorës ankohet në “Stop” se postieri, tek i cili paguante energjinë elektrike, i ka vjedh
U gjetën të masakruar, si është gjendja e çiftit të moshuar Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur diten e sotme në qytetin e Durrësit. Një çift të moshuarish janë dhunuar në mëny
Incineratorët: Naivitet kryeministror, apo skenar banal vjedhjeje? Nga Lavdosh Ferruni Ideja për të dhënë koncesione për ndërtim incineratorësh në Shqipëri duket të jetë cfaqu
Arrestohet "skifteri" në Durrës, ishte kthyer në makth për banorët Një 19-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi akuzohet për disa vjedhje. Shtetasi L.D banues në lagjen 1
Tronditet Benzema, hajdutët i vjedhin shtëpinë Djë në mbërmje pas ndeshjes Real Madrid–Barcelona një lajm i rende ka tronditur Benzemanë. Grabitësit kanë përfituar
Murrizi: Në Parlament ka skifterë me kollare Deputeti Myslim Murrizi i ftuar në "Arena" , tha se në Kuvend ka deputetë që vjedhin me firma, duke shtuar se në karrier
Hajdutët gjakosin dhe vjedhin të moshuarin në Vlorë Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës, ku grabitësit kanë hyrë në shtëpinë e një të moshuari rreth 70 vjeç. Me
Mediat greke: Kombëtarja shqiptare na “vjedh” një tjetër lojtar Trajneri i Kombëtares, Christian Panucci ka gati disa emra të rinj të cilët do t’i afrojë në ekip në eliminatoret e Euro
Arrestohet një shqiptar në Greqi Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Janinës, pas mesnatës së sotme në Kakavijë për shkak se kërkohej nga auto
"Se mos na vjedhin edhe brekët", aktivisti ngre zërin për dy skandalet Ne në Shqipëri kemi një shprehje që thotë se ‘’çudia më e madhe zgjat tre ditë,’’ po duket se për ngjarje të mëdha edhe
Skandali me pasaportat, Ministria e Jashtme pranon vjedhjen Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka pranuar humbjen e 100 prej pasaportave të ndaluara në Kakavijë. Në reagi
Kanë kryer mbi 100 vjedhje, arrestohen 3 shqiptar në Itali Ditën e sotme policia italiane ka arrestuar 3 shqiptar të cilët akuzohen për mbi 100 raste vjedhjesh e grabitjesh, shkru
Si e akuzonte Sali Berisha për vjedhjen e floririt Ilir Metën (VIDEO) Top Story solli në transmetim kohën se kur u zbulua se floriri ishte vjedhur në Tunelin e Krrabës. Dosja gjyqësore tr
Yllit të Barcelonës i vjedhin shtëpinë Ditën e djeshme, Kevin-Prince Boateng zhvilloi ndeshjen që Barcelona luajti kundër Valladolidit si titullarë. Çdo gjë du