999 rezultate për

vjedh

Kujdes ku parkoni makinën në Tiranë: Markat e preferuara të hajdutëve Në kulmin e sezonit veror, veç vjedhjes së banesave shtohen ndjeshëm edhe grabitjet e automjeteve. Emigrantët që kthe
Inspirim për të huajt, këngëtarët bullgarë vjedhin super hitin e Noizy-t dhe Varrosit (VIDEO) Në vitin 2018 dy reperët e njohur shqiptarë, Noizy dhe Varrosi sollën për publikun këngën “Meksikana”. Kënga e tyre u
Basha nga Mirdita: Rama është hajdut psiqik, vjedh çdo gjë që i del para Kryetari i opozitës, Lulzim Basha, bashkëbisedoi me demokratët e Mirditës gjatë një takimi të zhvilluar me ta pasditen e
7 biçikleta të vjedhura, arrestohet 28 vjeçari Policia ka vënë në pranga një 28 vjeçar i cili vidhte biçikleta në rrugët e Tiranës. Janë sekuestruar 4 të tilla si d
Bëmë mama të të ngjaj, kjo është vogëlushja që po vjedh zemrat në "Instagram" (FOTO LAJM) Michelle Nhu është një mama moderne e cila ka kthyer llogarinë e saj në "Instagram" në një blog ku poston ccdo ditë foto
Gjiri i Lalzit: Hajdutët grabisin kasafortën e marketit dhe Range Roverin Kasaforta e një marketi është grabitur në orët e para të mëngjesit të sotëm (23 korrik 2019) në Gjirin e Lalzit. Pol
Zbardhet skema e grabitjes, si u bë vjedhja e 405 mijë eurove me 8200 rimbushje celulari Plot 11 persona,që punonin si operatorë pranë një kompanie të njohur “Call-Centër” në Tiranë janë marë të pandehur dhe ç
Vjedhja e votave, dosja transferohet në Dibër Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh të mbërritur në adresë të tij i cili shpjegon manovrat që po përdo
Vjehrra i vjedh shkëlqimin Kinsey Wolanskit, shfaqet në super-formë në bregdet (FOTO LAJM) E njohur në "Instagram" me emrin Elena Z, e ëma e Vitaly Zdorovetskiy, të dashurit të modeles Kinsey Wolanski, po merr f
TIRANË/ Arrestohen vjedhësit e rrobave në qendrat tregtare Tiranë Vidhnin rroba në dyqane dhe qendra tregtare në Tiranë, vihen në pranga nga shërbimet e Komisariat të Policisë
Hajdutët e tmerrshëm të Tepelenës, futen e vjedhin brenda në banesë Gjatë natës së djeshme është vjedhur një banesë në fshatin Turan i Bashkisë së Tepelenës. Sipas burimeve banesa është
Vjedhje, shpërndarje droge dhe trafikim fëmijësh, shkatërrohet grupi kriminal, në pranga dhe dy shqiptarë Policia italiane ka shkatërruar një grup kriminal, duke arrestuar 11 persona, mes të cilëve edhe 2 shqiptarë. Persona
Vidhnin shtëpi luksoze dhe shpërndanin kokainë, arrestohen 7 shqiptarë në Mykonos Policia greke ka ndërmarrë një operacion duke shkatërruar një bandë shqiptare, që ka kryer një sërë vjedhjesh nëpër shtë
PD akuza Ramës: Refuzoi fondet e BE për rrugët që të vjedhë buxhetin me PPP-të Ish deputetja e Partisë Demokratike,Grida Duma ka deklaruar se kryeministri Edi Rama refuzoi fondet nga BE për rrugët q
Vjedh krokodilin dhe dy pitonë nga kopshti zoologjik (VIDEO) Një hajdut është kapur në kamera në një kopsht zoologjik duke vjedhur një krokodil dhe dy pitonë. Ai hyri në Canberra
I mjafton një kaçavidë, arrestohet hajduti i tmerrshëm i telefonave (VIDEO) Policia e Tiranës ka publikuar pamjet e vjedhjes në një dyqan celularesh në kryeqytet. Në pranga është vënë personi, i c
I kërkuar për vjedhje, arrestohet 46 vjeçari në Tiranë Policia ka vënë në pranga një tjetër shtetas për vjedhje. Nga Sektori për Krimet e Hapura pranë Komisariatit të Poli
Vjedhje me armë zjarri ne qëndër të Shkupit Një dramë e vërtetë është zhvilluar në qendër të Shkupit mbrëmë kur një person me armë zjarri ka vjedhur fitimet e ditës
Vjedhjet në Rinas, ndryshon kompania e sigurisë Brenda verës pritet të ndryshojë menaxhimi i sigurisë në aeroportin e Rinasit. Kompanisë ICTS i ka skaduar afati i licen
Finalizohet operacioni "Kasapi", në pranga dy persona të akuzuar për vjedhje Jane zbardhur një sërë vjedhjesh të bagëtive të trasha të ndodhura në Lezhë dhe Shijak, ndersa ne pranga kane rene dy pe