999 rezultate për

vjedh

Arrestohen katër "skifterat" e 13 vjedhjeve në Kavajë Zbardhen 13 vjedhje banesash të ndodhura më parë në qytetin e Kavajës dhe fshatrave përreth. Finalizohet operacioni p
Merr fund arratia e dy "skifterëve", arrestohen në Lushnje Dy persona mësohet se kanë përfunduar në prangat e policisë pasi akuzohen për disa vjedhje të ndodhura në zonat e Lushnj
I grabitën shtëpinë, hajdutët lënë dy letra misterioze Nëse keni pasur fatkeqësinë që t’iu jetë vjedhur ndonjëherë shtëpia kur nuk keni qenë aty,mendoni se hajdutët nuk do të
Shkatërrohet banda e "skifterave" shqiptarë në Itali Policia italiane përsëri ka goditur një grup shqiptarësh që kryenin vjedhje në banesa e biznese. Sipas të dhënave në
Maskat grabisin argjendarinë në Lushnje Një argjendari në qytetin e Lushnjes është vjedhur gjatë orëve të natës nga persona të paidentifikuar. Autorët kishi
EMRI/ Vjedhje si në "filma aksion", kapet shqiptari në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një të ri shqiptar mbi të cilin rëndojnë akuzat e shumë vjedhjeve në zonen e Raguza-s
Zbulohen 400 receta false lëshuar për të vdekurit, si kryhej vjedhja Shifrat e abuzimeve me paratë e rimbursimit të ilaçeve janë të larta. Me urdhër të Prokurorisë dje u arrestuan disa pers
Komunikonin me kode, 8 skifterët shqiptarë përfundojnë në pranga 8 shqiptarë kanë përfunduar në pranga pasi akuzohen për disa vjedhje. Shqiptarët ishin kthyer në tmerrin e banorëve n
Vuçiçi vjedh qenin e shqiptarëve dhe ia bën dhuratë Putinit (FOTO LAJM) Përveç përgatitjeve shtetërore për siguri, Aleksander Vuçiç, ka planifikuar që nesër Putinit t’ia bëjë edhe një dhuratë.
Shqiptari i vjedh identitetin vëllait dhe kryen dy herë burg Denoncimi i kryer prej kompanisë “Aleat Safran” zbuloi se një 42 vjeçar nga Fieri, i dënuar disa herë për mashtrim, përv
U cënua siguria e NATO-s, çfarë ndodhi natën e vjedhjes së automatikëve në Pashaliman I kalon përmasat e një skandali cënimi i perimetrit të sigurisë dhe vjedhja e tre automatikëve dhe disa granatave në baz
"I ka vjedhur passwordin e faqes Doktoresha", luftë mes Ramës dhe Metës Vijon lufta në distancë mes presidentit të vendit Ilir Meta dhe kryeministrit Edi Rama. Reagimi i Ramës: Mos e mer
Basha: Edi Rama është autori i vjedhjes tek Unaza e Re Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, të enjten, ka folur në lidhje me kompaninë “DH Albania”, e cila fitoi garën pë
Vjen përgjigja, gjyqtari Thanza i dënuar për vjedhje në Itali Ish-gjyqtari Admir Thanza rezulton i dënuar për vjedhje në Italia sipas autoriteteve të këtij vendi. Kishte indicie,
Autorë të 200 vjedhjeve, shqiptarët dalin para Gjykatës në Francë 26 shqiptarë kanë dalë sot para drejtësisë franceze. Ata akuzohen si përgjegjës për 200 vjedhje në Auvergne Rhone-Al
Nuk është ushtar i FSK-së por amerikan, zbulohet stema e vjedhur (FOTO LAJM) Stema e Ushtrisë së Kosovës si duket është vjedhur nga një kompani e sigurimeve në SHBA. Kompania e Sigurimeve në SHB
EMRAT/ Këta janë të dyshuarit për vjedhjen e marketit në Prishtinë Agron Braha, Labeat Drenovci, Redon Berisha dhe Enis Arifi janë katër personat e dyshuar për grabitjen që ka ndodhur dje
Tre afrikanë vjedhin dyqanin në Kosovë Tre shtetas të Algjerisë kanë vjedhur një iPhone 6S dhe një pallto një punëtoreje në një lokal. Rasti ka ndodhur dje në
Del një hajdut që tallet me policinë, tenton të vjedhë komisariatin (VIDEO) Një burrë nga Oregon ra në prangat e policisë pasi tentoi të vidhte një biçikletë në hyrjen e një stacioni policor në Gl
Ish-e dashura serbe e Neymar-it "vjedh" spektaklin për festa (FOTO LAJM) Soraja Vuçeliç është një ndër vajzat më seksi në Serbi dhe këtë nuk e ka "harruar" ta tregojë edhe me rastin e festave t