999 rezultate për

vjedh

Skandali me pasaportat, Ministria e Jashtme pranon vjedhjen Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme ka pranuar humbjen e 100 prej pasaportave të ndaluara në Kakavijë. Në reagi
Kanë kryer mbi 100 vjedhje, arrestohen 3 shqiptar në Itali Ditën e sotme policia italiane ka arrestuar 3 shqiptar të cilët akuzohen për mbi 100 raste vjedhjesh e grabitjesh, shkru
Si e akuzonte Sali Berisha për vjedhjen e floririt Ilir Metën (VIDEO) Top Story solli në transmetim kohën se kur u zbulua se floriri ishte vjedhur në Tunelin e Krrabës. Dosja gjyqësore tr
Yllit të Barcelonës i vjedhin shtëpinë Ditën e djeshme, Kevin-Prince Boateng zhvilloi ndeshjen që Barcelona luajti kundër Valladolidit si titullarë. Çdo gjë du
Natë e tmerrshme për Boateng, hajdutët i vjedhin shtëpinë Kevin Prince Boateng ka luajtur 60 minuta në sfidën e mbrëmshme të Barcelonës ndaj Real Valladolid. Një sfidë që u mbyll
Koloneli: Policia përdori LHL, lëndë tmerrësisht e rrezikshme Kolonel Dritan Demiraj ka reaguar përmes një statusi në Facebook duke denoncuar përdorimin pa masë të gazit lotsjellës s
Tenton të vjedhë celularin, e pëson shumë keq hajduti (VIDEO) Videoja tregon momentin e pazakontë kur një pasagjere e autobusit lufton kundër një tjetër pasagjeri, që provoi t’ia vje
"Nesër populli ngrihet", mesazhi i Bashës pak orë para protestës (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, një ditë para protestës së thirrur, ka bërë një reagim në Facebook ku deklaron
Zbardhen 13 vjedhje në Vlorë, arrestohet njëri prej autorëve Policia e Vlorës ka zbuluar autorët e 13 vjedhjeve të ndodhura në rrjetin e ndriçimit rrugor në qytetin e Vlorës por jo
Në kërkim për "vjedhje bankash", esktradohet 62-vjeçari nga Italia Një 62-vjeçar shqiptar është ekstraduar nga Italia pasi rezulton dënuar në Shqipëri nga Gjykata e Elbasanit me 7 vite b
"Të shtunën shembet ky sistem", Basha fton matjanët në protestë Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme është ndalur në qytetin e Burreli ku është atkuar me banorët e zo
Autorë të disa vjedhjeve, shkatërrohet banda e hajdutëve në Elbasan Një bandë hajdutësh është shkatërruar në Elbasan. Policia njofton se në pranga ka rënë një shtetas, ndërsa dy të tjer
"Ju nuk jeni të varfër, jeni të vjedhur", Basha takon lushnjarët Kryetari i Parisë Demokratike, Lulzim Basha edhe ditën e sotme ka vazhduar takimet me popullin për ti ftuar në protestën
Kryemadhi thotë se miqtë e Ramës vodhën 4.4 milion euro për 4 orë Kryetarja e LSI-se, Monika Kryemadhi ka bërë një akuzë të drejtpërdrejt sot duke theksuar se miqtë e Ramës kanë vjedhur
Pas lopëve plas vjedhja e bletëve Vetëm për vitin 2018 në rrethin e Elbasanit janë vjedhur 250 koshere bletësh. Engjëllush Spaho, sekretar i Shoqatës së B
Çmenduri si kjo rrallë dëgjoni, vjedh këpucë se pëlqen erën e tyre (FOTO LAJM) Makoto Endo (40), nga Japonia bëri këtë gjest duke vjedhur këpucë për t'i marrë erë pasi që kështu ndiente kënaqësi seks
EMRI/ Arrestohet shqiptari pas vjedhjes së 800 kg duhan në Itali Policia italiane ka vënë në pranga një shtetas shqiptar i cili akuzohet se ka vjedhjen e një sasie të madhe duhani të th
Kapet "xhepisti" i të sëmurëve në Fier Policia e Fierit raporton se ka vënë në prenga një shtetas 62 vjeçar i cili ishte kthyer në "makthin" e të sëmurëve në n
"Gjushi, Çela dhe Çyrbja festuan me 7 kriminelë pas vjedhjes së zgjedhjeve" (VIDEO) Deputeti demokrat, Ervin Salianji ka postuar një video në Facebook, ku shihen kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako, k
Sulmohet edhe një bankë në Kosovë Policia njofton se gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një grabitje në një banke në rrugën “Zahir Pajaziti” në Podujevë.