999 rezultate për

vjedh

Infermieri shqiptar i vjedh paratë në bankë pacientit që humbi jetën nga COVID Një infermier 41-vjeçar shqiptar me iniciale D.R, që banonte në Boltiere (Bergamo) vodhi ATM-në nga një pacient 66-vjeça
OFL "msyn" në Tiranë, kush janë të radhës që morën sot letrën Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, tre personave të dënu
Kapen "skifterat" e Kavajës, çfarë grabitën Policia e Kavajës ka arrestuar një 21-vjeçar që kryente vjedhje të ndryshme. 21-vjeçari me precedent penal të mëparsh
Gazetarja raportonte live, vogëlushi i vjedh të gjithë vëmendjen me kërcimet komike (VIDEO) Një djalë i vogël ka marrë të gjithë vëmendjen gjatë një kronike për parashikimin e motit live në televizionin prestigjo
Të fiksuar pas televizorave e çiklomotorave, kapen dy "skifterat" e Kavajës Policia e Kavajë ka arrestuar dy shtetas që kryenin vjedhje banesash dhe lokalesh. Njëri prej të arrestuarve, me prec
Dhunë dhe shkatërrim prone, policia vë në pranga katër persona në Tiranë Policia e Tiranës ka vënë në pranga katër persona pasi mbi to rëndojnë akuza të ndryshme. Policia e Tiranes informon
Vjedhje dhe lëndë narkotike, ku zbarkoi sot OFL Tre persona të dënuar, për vepra të ndryshme penale kanë marrë formularin nga OFL, për të deklaruar brenda 48 orëve buri
Ish-deputeti shpërthen në ofendime ndaj Ramës: O hajdut ordiner, i pështirë! Përmes një reagimi të ashpër kundër Ramës, ish-deputeti Boçi akuzon kryeministrin se "në bashkëpunim me zullapët, satrap
Rita Ora nis një lidhje të re, kush është 39-vjeçari që i ka vjedhur zemrën (FOTO LAJM) Rita Ora duket se ka gjetur dashurinë me regjisorin dhe drejtuesin artistik greko-francez, Romain Gavras. Tabloidët brit
Rrahje barbare në Kosovë, dy persona të plagosur (VIDEO) Një rrahje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme në lagjen “Ortakoll” të Prizrenit. Si pasojë e kësaj përleshje dy
Kush janë "të fortët" e Kukësit që morën sot ultimatumin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 shtetasve banues në
Dalin pamjet, si dy të rinjtë me maska në kokë kryen 11 vjedhje në Durrës (VIDEO) Publikohen pamje nga tre grabitjet e kryera gjatë këtij muaji në lagje të ndryshme në Durrës. Një i ri 21-vjeçar ka
DETAJET/ Me thikë e levë kreu 11 vjedhje, arrestohet makthi i durrsakëve Policia ka vënë në pranga një të ri i cili ishte kthyer në makthin e durrsakëve. Në pranga ka rënë një 21 vjeçar i d
Shqiptari "vjedh" vëmendjen e prestigjozes Forbes me idenë e tij gjeniale Revista Forbes i ka kushtuar një shkrim shqiptaro-amerikanit Premtim Gjonbalic dhe firmës së tij Butler Hospitality që s
"Hijet e natës", kapet "skifteri" 21 vjeçar në Durrës Policia e Durrësit ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Hijet e natës”, duke arrestuar një 21 vjeçar i dënuar m
Puthje e përkëdhelje me vajzën misterioze, Flori "vjedh" vëmendjen në festën e Arilenës (FOTO LAJM) Në një super festë në jug të Shqipërisë, Arilena Ara priti ditëlindjen në mesnatë në shoqërinë e miqve dhe kolegëve më t
I vodhi vjehrrit mbi 6 mijë dollar, nusja e re tregon për çfarë i shpenzoi paratë Ditën e djeshme një nuse 22-vjeçare është arrestuar nga Policia e Tiranës, pasi ka vjedhur paratë në shtëpinë e vjehrrit
I vjedh vjehrrit shumën e majme, si e pësoi nusja 22 vjeçare Policia e Tiranës ka arrestuar 8 persona, një prej tyre i shpallur në kërkim kombëtar dhe 7 shtetas të tjerë, për vepra
Bënin shufra ari me florinjtë e vjedhur, 7 shqiptarë vihen në pranga Autoritetet italiane kanë arrestuar 15 persona mes tyre 7 shqiptarë, 2 egjiptinë, dhe 6 italianë me akuzën e grabitjes s
Vidhnin skafe dhe i sillnin në Shqipëri, shkatërrohet banda në Greqi Një operacion policor në Greqi i cili është zhvilluar ne ne Patra, Agrinjo, Astako dhe Ksiromero Aitiloakarnania ka shka