999 rezultate për

vjece

E rëndë në Vlorë: Djali dhe e ëma fshehin fëmijën për të mos ia dhënën nënës Dy persona janë prangosur në qytetin e Vlorës. Sipas bluve të Vlorës bëhet e ditur se shtetasit A.N., 66 vjeçe dhe J.N.
"Nuk je 20 vjeçe që të rregullosh b**ët", Xhemi Shehu i kthehet ashpër komentuesit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur shqiptare Xhemi Shehu ka qenë gjithmonë e dashur për publikun dhe vazhdon të jetë e tillë. Ajo ë
22 vite e dhunuar nga bashkëshorti, 40-vjeçarja nga Tirana tregon vuajtjet (VIDEO) Një 40-vjeçare nga Tirana ka gjetur forcë të denoncojë dhunën e egër që ka vuajtur për 22 vite në jetën e saj bashkëshor
Vezë në sqetull, kripë dhe rrahje ditë-natë: Torturat çnjerëzore të komunistëve ndaj një vajze 20 vjeçe (FOTO LAJM) Regjimi diktatorial i vendosur në Shqipëri nga Enver Hoxha ka qenë një ndër regjimet më të egra, që ka njohur historia b
U mbyllën në makinë, spitali tregon gjendjen e fëmijëve që i shpëtuan vdekjes për pak Klinika për Fëmijë pranë spitalit Nënë Tereza ka dhënë detaje në lidhje me rastin që ka ndodhur dje në Bulevardin Video
Therën me thikë babain abuzues, qytetarët kërkojnë lirimin e tre motrave Në vitin 2018, tre motra adoleshente therën për vdekje babanë e tyre ndërsa po flinte në apartamentin ku jetonin në Mosk
Ters edhe në ditën e dasmës, çiftit i rrëzohet torta e martesës para syve (FOTO LAJM) Ceremonia e prerjes së tortës në çdo dasmë duhet të jetë një moment i veçantë, por për këtë nuse dhe dhëndër ajo shkoi k
Ajo është 46 vjeçe dhe ka këtë fizik (FOTO LAJM) Alessia Marcuzzi është një ndër prezantueset më të njohura në Itali. Wshtë 46 vjeçe me një eksperiencë të gjatë mbi supe
Të famshmet shqiptare që s’na besohet se kanë të njëjtën moshë Të gjithë jemi kuriozë të dimë se çfarë po ndodh me jetën e personave të famshëm, sidomos kur bëhet fjalë për moshën e t
TRONDITESE/ Historia e 17-vjeçares që e martuan që 14 vjeçe Historia e veçantë në Fiks Fare mbrëmjen e së martës tregoi edhe një herë se ende ka familje që i martojnë vajzat e tyre
Vetëm 1 vjeçe, por Ajka "bën ligjin" në shtëpi dhe Besin e ka gjetur belaja (FOTO LAJM) Disa ditë më parë, vogëlushja e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezajt, Ajka, festoi 1-vjetorin e saj të lindjes. Pas urime
Nga 16 deri 55 vjeçe, ja çfarë duan femrat në shtrat sipas moshës Në këtë artikull do të trajtojmë një nga çështjet më të rëndësishme, atë të seksualitetit të femrës dhe lidhjes së tij m
Blendi Fevziu nga një tjetër këndvështrim, si e sheh veten si vjehërr (FOTO LAJM) Blendi Fevziu ishte i ftuar tek emisioni “Treshat”, ku rrëfeu edhe si e parashikon të jetë si vjehërr. “Shumë i keq”,
TRONDITËSE/ Babai përdhunon vajzën prej vitesh, tragjedia në familjen shqiptare “Fiks Fare” do të sjellë mbrëmjen e sotme një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare. Babai ka abu
Si ndodhi aksidenti në Korçë që i mori jetën 2 grave dhe plagosi rëndë një fëmijë Mbrwmjen e djeshme njw aksidenti i rwndw u raportua tw ketw ndodhur nw aksin rrugor Kapshticë-Korçë. Drejtuesi i fuorist
Pamje shokuese, babai dhe vajza 2 vjeçe gjenden të mbytur bashkë në lumë (FOTO LAJM) Imazhet tronditëse zbulojnë tragjedinë e krizës së emigrantëve. Një burrë nga Salvadori dhe vajza e tij 23 muajshe u
Këto foto e bënë familjen e vajzës të hetohej direkt nga policia (FOTO LAJM) Është vetëm 12 vjeçe dhe sjellja e saj ka shkaktuar shumë debate në Brazil. Emrin e artit e ka “Melody”, por në të vë
Kjo është 12 vjeçarja që çoi familjen nën hetim falë fotove dhe këngëve të saj (FOTO LAJM) Është vetëm 12 vjeçe dhe sjellja e saj ka shkaktuar shumë debate në Brazil. Emrin e artit e ka “Melody”, por në të vë
Është 65 vjeçe, por kjo modele ka trupin e një vajze 20 vjeçare (FOTO LAJM) Christie Brinkley është një modele amerikane, e cila shkëlqen që prej viteve '70. Pavarësisht viteve të shumta që kanë k
Këta janë viktimat e aksidentit në Kavajë (FOTO LAJM) E PERDITESUAR - Policia e Shtetit njofton zyrtarisht se nga aksidenti i rëndë në Kavajë kanë humbur jetën tre persona dh