999 rezultate për

vjecarja

15-vjeçarja ikën nga shtëpia, mesazhi për familjen: Jam me të dashurin! (VIDEO) Gentiana Mustafa nga Prizreni i Kosovës, që nga dita e premte nuk ka asnjë komunikim me familjen. Ajo u nis për në sh
Zhduket 15 vjeçarja nga Prizreni, nëna: As në shkollë s'ka shkuar kohët e fundit 15-vjeçare, Gentijana Mustafa nga Prizreni, është zhdukur nga dita e premte. Qe nga data 22 janar familja nuk ka njohuri
Del fotoja, kjo është 25-vjeçarja që ndërroi jetë në Vlorë Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Vlorë ku ndërroi jetë një vajzë e re (shoferja) dhe mbeti e plagosur
Ishte prag martese, 28-vjeçarja shtrohet për apendicit e vdes nga COVID-19 Një vajzë e re ka ndërruar jetë në Britani nga COVID-19. 28-vjeçarae ka vdekur nga koronavirusi pasi u shtrua në spit
10-vjeçarja ndërroi jetë pas një sfide në TikTok, kërkohet bllokimi i aplikacionit Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin në Itali pasi një vajzë 10-vjeçare ka ndërruar jetë nga një lojë në TikTok. S
Drejtonte mjetin pa patentë, arrestohet 24 vjeçarja Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë 4 shtetas, për vepra të ndryshme penale. Nga specialistët për Hetimin e
"Më tërhoqën zvarrë", vajza përfundon në spital pasi i grabitën varësen në mes të Tiranës Një 24-vjeçare u sulmua dhe përfundoi në spital, pasi dy grabitës i rrëmbyen asaj varësen. Kanë qenë mjekët e Spitalit t
Tragjike:10 vjeçarja mbyt veten me rrip për të realizuar sfidën e Tik Tok Një vajzë 10 vjeçare humbi jetën për shkak të një sfide ekstreme në rrjetin social Tik Tok. Ajo kishte kryer aktin ek
Humb jetën 29 vjeçarja në një aksident në rrugën Prishtinë-Mitrovicë Një 29-vjeçare ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra nga goditja e një veture në rrugën nacionale Prishtinë – Mi
Ishte prag vdekjes, 21 vjeçarja i është mirënjohëse COVID-19: Më shpëtoi jetën! 21-vjeçarja Olivia Ibbitson, në Angli ndoshta është një ndër të vetmit njerëz që ndihet falenderuese ndaj virusit COVID-
Aksidenti tragjik në rrugën e Kombit, si shpëtoi mrekullisht 3 vjeçarja Mbrëmjen e djeshme një aksident tragjik i mori jetën 4 anëtarëve të një familjeje nga Kosova. Ngjarja ndodhi në aksin
Kamioni përplasi për vdekje vajzën, 25-vjeçarja ishte efektive e Portit të Durrësit (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditën e sotme në ambientet e Portit në Durrës, ku si pasojë humbi jetën një 25-vjeça
U arrestua për kokainë, lirohet 50-vjeçarja nga Lezha Një 50-vjeçare e arrestuar rreth dy muaj më parë nga policia pas pretendimit se në servisin e përshtatur si banesë u gje
"Kemi fjetur në disa hotele", 16 vjeçarja rrëfen pse u largua nga shtëpia Një prej vajzave 16-vjeçare nga Tirana, të cilat u gjetën në Përmet pasi ishin zhdukur prej 4 ditësh ka treguar para gru
Rrahu vjehrrën, kunatin dhe vajzën 4 vjeçe: Përfundon pas hekurave 33 vjeçarja Policia e Korcës ka arrestuar një 33-vjeçare pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj vjehrrës, k
Emigranti i fali veshkën por fati u tregua mizor, ndërron jetë 19-vjeçarja (FOTO LAJM) Nuk ia doli dot. Fati u tregua i pamëshirshëm me vajzën 19-vjeçare, nga Kosova. Me qindra qytetarë mblodhën paratë që
12-vjeçarja paditë TikTok-un në Gjykatë Një 12-vjeçare po shpreson ta fitojë betejën ligjore ndaj aplikacionit të njohur TikTok, duke pretenduar se kompania po
37-vjeçarja shqiptare që thyen sterotipet në Itali Po të mos ishte e mbuluar me shaminë myslimane, Bukurie Voka, do të ishte një shofere e zakonshme autobusi që çdo ditë i
12 vjeçarja dërgon TikTokun në gjykatë Një 12-vjeçare po shpreson ta fitojë betejën ligjore ndaj aplikacionit të njohur TikTok, duke pretenduar se kompania po
Aksident i rëndë, 31-vjeçarja përplas për vdekje këmbësorin Një aksident i rëndë është regjistruar rreth orës 19:15 në në Qerek, Krujës. Policia njofton se një makinë me drejtu