999 rezultate për

vjecarin

Vrasja brutale e gruas dhe të dashurit të saj, gjurma që fundosi 45-vjeçarin shqiptar Ai zhduku armën e krimit, telefonat celularë të viktimave si dhe u përpoq të prishte provat në shtëpinë ku u krye vrasja
Plagosi 54 vjeçarin për një fjalë goje, vihet në pranga i shumëkërkuari Një 53 vjeçar i shpallur në kërkim për dy vepra penale është arrestuar nga policia. Forçat e posaçme “Shqiponjat” në
Gjyshja denoncon 53-vjeçarin për abuzim me mbesën: Do t'a vras me dorën time! Një ngjarje e rëndë është denoncuar ditën e sotme në Bulqizë ku policia ka arrestuar një 53-vjeçar pasi ka tentuar të pë
Vrau 82 vjeçarin 5 vite më parë, arrestohet autori Policia e Fierit ka zbardhur ngjarjen e rëndë të ndodhur më 22.11.2015, në qytetin e Fierit, duke arrestuar autorin e vr
Nuk ishte vetëm! Kush e ndihmoi 19-vjeçarin që i bëri atentat kreut të Policisë Bashkiake Ilirjan Hasanaj, 19-vjeçari që kreu atentat ndaj shefi i Policisë të Malësisë së Madhe është vetëdorëzuar në polici.
Vrau mikun në sy të fëmijës, prokuroria kërkon 35 vite burg për 62 vjeçarin Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 35 vite burg për Islam Mylkajn, i akuzuar për vrasjen e Haxhi Baçinozit. Baçinozi u e
Përplasi për vdekje të afërmin për vrasjen e babait, merret vendimi për 41 vjeçarin Gjykata e Durrësit ka lënë në burg 41-vjeçarin, Myslim Estrefi, i cili përplasi me makinë për vdekje bashkëfshatarin e t
Si u zbuluan autorët e vrasjes së Gentjan e Nezir Beqirit, dëshmia që fundosi 41-vjeçarin në Greqi Një 41-vjeçar nga Gjirokastra, i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë dhe i dyshuar si vrasësi i personit që e
Përplasi për vdekje 57 vjeçarin, policia: Ishte vrasje për hakmarrje Policia ka zbardhur shkakun aksidentit të ndodhur ditën e djeshme në Rromanat ku mbeti viktimë një 57 vjeçar. Sipas
Identifikohet vrasësi i Bujar Çelës, urdhër-arresti për 35 vjeçarin Prokuroria e Elbasanit ka lëshuar një urdhër-arresti për një të dyshuar si vrasësi i Bujar Çelës, i cili është në kërki
Burrin nga Korça nuk e mbajnë nervat pas zënkës me 28-vjeçarin, e plagos mes rrugës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Korçës, ku pas një konflikti të çastit një 46-vjeçar ka qëlluar me thuikë nj
Punonjësi i Policisë së Burgjeve godet me tytën e pistoletës 39-vjeçarin Policia njofton se rreth orës 20:15, në Paskuqan në periferi të Tiranës, 49-vjeçari Lavdrim Mena, punonjës i policisë së
Makina përplas 17 vjeçarin në Korçë Një këmbësor është përplasur nga makina teksa ka qenë duke kaluar rrugën. I aksidentuar një i ri rreth 16-17 vjeç, a
Eliminoi në sy të fëmijëve 26-vjeçarin, kush është Paulin Nikaj i ekstraduar sot në Shqipëri Paulin Nikaj, 40 vjecc dhe i dënuar me 30 vite burg nga gjykata italiane pasi ekzekutoi në parkimin e një qendre tregtar
Plagosi 19 vjeçarin për një fjalë goje, arrestohet 16 vjeçari Një 19 vjeçar u plagos sot me thikë në Kamzë pasi u godit nga një 16 vjeçar. Përvec autorit, procedohet penalisht edh
Merret vendimi për 39-vjeçarin që abuzoi për 4 vite me vajzën 14-vjeçare të bashkëjetueses “Arrest me burg” ka vendosur gjykata e Durrësit për shtetasin L.Kurti këtë të martë, i arrestuar pak ditë më parë se dys
RENEA ekzekutoi 71-vjeçarin, gruaja përmbys ngjarjen: Gënjeshtra, kjo është e vërteta! Pak ditë më parë RENEA ekzekutoi 71-vjeçari Lefter Zhidru në Elbasan. Sot, ngjarja ka marrë një tjetër rrjedhë pas dë
Kërcënuan me thikë dhe grabitën 18 vjeçarin, e pësojnë "të fortët" e Lushnjes Një i ri në Lushnjë ka rënë në prangat e policisë, teksa një tjetër është shpallur në kërkim pasi nën kërcënimin e një
14 vjeçarja tregon abuzimin nga njerku: Ndodhte kur mami nuk ishte në shtëpi 14-vjeçarja e abuzuar në Durrës nga bashkëjetuesi i nënës në durrës ka treguar detaje nga ngjarja tronditëse. Policia
"Do t’ju hedh në erë, po u afruat!", zbardhet dëshmia e ish-gruas së 71-vjeçarin në polici Banorët e zonës e konsideruan skenën "horror", kur pas disa orësh, u ekzekutua 71-vjeçari që plagosi dy kalimtarë të ras