999 rezultate për

vjecare

Tragjike, reperi humb jetën në moshën 21 vjeçare pas një krize Juice Wrld, reperi i talentuar në fillimet e karrierës, humbi jetën sot në aerportin e Mideay në Chicago pas një krize.
Pas apelit të 8 vjeçares, kjo familje më në fund ka çadër dhe ushqime (VIDEO) Tërmeti i 26 nëntorit nuk kurseu as këtë familje në Milot. Të mbetur në qiell të hapur prej ditësh, familja e 8 vjeçares
Madona trondit fansat, përfundon në spital për një ndërhyrje të veçantë (FOTO LAJM) Kohët e fundit, diva e muzikës pop Maddona anuloi disa shfaqje muzikore dhe koncerte për shkak të problemeve shëndetësor
Në moshën 50-vjeçare, Jennifer Lopez shpreh dëshirën për zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Jennifer Lopez nga martesa e saj me, Marc Anthonym është nënë e binjakëve 11-vjeaçarë.Pas ndarjes fëmijët qëndrojnë me t
"Ishte plot energji", modelja 28-vjeçare gjendet e vdekur pranë djalit 2-vjeçar (FOTO LAJM) Një modele 28-vjeçare është gjetur e vdekur pranë djalit të saj 2-vjeçar në një plazh gati një javë pasi kishin humbur.
Shtatzënë në moshën 40-vjeçare, aktorja e njohur jep lajmin e ëmbël (FOTO LAJM) Aktorja turke shumë e njohur nga seriali "Hercai", Feride Çetin është shtatzënë. Lajmin e bukur e ka dhënë së fundmi vet
"Pyeta prindërit: A është luftë?!" Letra prekëse e 9-vjeçares për ushtarët heronj të tërmetit (VIDEO) Sot në 107-vjetorin e krijimit të ushtrisë shqiptare ministrja e Mbrojtjes Olta Xhacka, ka bulikuar një letër prekëse të
Miratohet qiraja 1-vjeçare për 1082 familje të prekura nga tërmeti Bashkia e Tiranës do t’i paguajë qiranë e shtëpisë 1082 familjeve të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit, banesat e të cil
Aktori i njohur gjendet i vdekur në shtëpinë e tij (FOTO LAJM) Aktori Cha In Ha është gjetur i vdekur në banesën e tij në moshën 27 vjeçare, vetëm pak javë pasi dy yje të famshëm të p
Pengu që do i mbetet përjetë babait të 20 vjeçares: Ajo do shpëtonte Paraditen e djeshme në Spitali i Traumës, jetë 20 vjeçarja Xhesika Biqiku, e cila prej tri ditësh ishte në gjendje kome,
"Thuaj një llaf të mirë ta çojnë gocën jashtë", babai i 20 vjeçares i kërkoi Ramës ndihmë Një vajzë ka humbur jetën sot në spitalin e Traumës duke e cuar numrin e viktimave në 51. Xhesika Biqiku, 20 vjec u p
Dhimbje dhe lot, mësueset dhe shoqet vajtojnë 15 vjeçaren (VIDEO) 15-vjeçarja Drita Cakoni do të përcillet sot për në banesën e fundit. Ajo humbi jetën në tërmetin tragjik të 26 Nëntorit
EMRI/ 29 viktima, një tjetër person nxirret pa jetë nga rrënojat Ka shkuar në 29 numri i viktimave nga tërmeti në Durrës.
Kanë shpresa, motër e vëlla presin të nxirret e gjallë mamaja e 30 vjeçares që humbi jetën bashkë me vajzën Ditën e djeshme, 30 vjeçarja Diena Meçaj humbi jetën në spital, pasi u nxorr e gjallë nga rrënojat e pallatit 6 katësh n
13 vjeçarja ndodhet prej më shumë se 24 orësh nën rrënoja, gazetari përlotet gjatë raportimit LIVE (VIDEO) Në orët e para të mëngjesit të sotëm Klement Çupi ka dhënë shenja jete, po nuk mundi të mbijetojë, duke çuar në 28 numri
Humbi vajzën 8 vjeçare, piktorja ndërron jetë pasi e nxorrën nga rrënojat (FOTO LAJM) 30-vjeçarja Diena Karanxha ja doli që të dalë gjallë nga rrënojat e tërmetit, por ajo humbi jetën pak orë më vonë në spi
Humbi vajzën 8 vjeçare, nxirret pas 14 orësh e gjallë gruaja në Durrës Një grua është nxjerrë e gjallë nga rrënojat e një pallati pas 14 orësh. Gruaja në fjalë ka humbur nga ky tërmet vaj
Çaste shokuese, momenti kur nëna mëson vdekjen e vajzës 5-vjeçare (VIDEO) Tërmeti në Durrës ka marrë përmasa tragjike duke marrë jetën e 18 personave e duke lënduar më shumë se 600 njerëz. N
Viktima e 18, tërmeti tragjik në Durrës i merr jetën një 10 vjeçareje Pasojat e tërmetit në Durrës sa vijnë e bëhen më tragjike. Një lajm i trishtë është konfirmuar nga Emergjencat Civile
Gjendet e pajetë në moshën 25 vjeçare ylli i muzikës Pop (FOTO LAJM) Ylli i muzikës Pop, koreania Goo Hara është gjetur e vdekur në banesën e saj në Seul vetëm dy javë pasi nisi turneun e s