999 rezultate për

vjecar

Vrau kushëririn me 2 plumba, zbardhet dëshmia e 26 vjeçarit Është zbardhur dëshmia e 26-vjeçarit Marash Arraj, i cilidyshohet për vrasjen e Lazër Arrapaj në Dukagjin. 26 vjeçari
30-vjeçari kurd i vë flakën vetes para ndërtesës së UNHCR-së Një burrë kurd sirian në të 30-at e tij i vuri zjarrin vetes para selisë së agjencisë së refugjatëve të Kombeve të Bashk
Sekreti i martesës 20-vjeçare dhe të Victoria dhe David Beckham (FOTO LAJM) Victoria Beckahm zbulon sekretin e martesës 20-vjeçare me David Beckham. Të martën, ikona e modës dhe bukurisë, ishte
Fundi tragjik i 55-vjeçarit, u eliminua nga kushërinjtë pasi denoncoi parcelat me kanabis Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë ku 55 vjeccari Lazër Arraj, u vra nga i afërmi i tij në Dukagjin. Arra
Vendosi kamerë të fshehtë, 29-vjeçarja kap "mat" të gjithë burrat që po e shihnin nga gjoksi (VIDEO) Një 29-vjeçare vuri një kamera të fshehur tek gjoksi i saj për të kapur ‘mat’ të gjithë ata që do t’ia hidhnin sytë tek
EMRI/ Aksident i rëndë në Itali, ndërron jetë 32 vjeçari shqiptar Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e kaluar në Itali, ku një shqiptar ka ndërruar jetë ndërsa shoku i tij pasagjer
Qarkullonte lart e poshtë me armë imituese, kapet 21 vjeçari Policia e Lezhës ka proceduar penalisht një 21 vjeçar i cili qarkullonte me armë sportive imituese. Gjatë kontrolleve
Misteri 24-vjeçar, ku dyshohet se janë zhdukur eshtrat e Remzi Hoxhës (VIDEO) Zhdukja e Remzi Hoxhës, ka një proces juridik dhe disa të pandehur, por drejtësi nuk pati kurrë. Kjo çështje është përdo
Ngiste makinën i dehur, dënim shembullor për 20 vjeçarin (VIDEO) Prania e policisë e ka kthjelluar këtë 20 vjeçar, i cili ngiste makinën i dehur me rreth 35 mikrogramë mbi normën e leju
Tentoi t’i arratisej policisë duke hedhur armën, arrestohet 32-vjeçari i dënuar me 8 vite burg (VIDEO) Një 32 vjeç ka përfunduar në pranga, pasi po qarkullonte me armë zjarri në qytet. Sipas njoftimit të policisë, i arrest
72 vjeçari bën për spital të vëllain, çfarë ndodhi mes tyre Policia e Lushnjës ka kapur dhe ndaluar një 72 vjeçar i cili ka rrahur të vëllanë, e shkak për këtë është bërë sherri pë
Policia jep informacionin zyrtar, si u vra 55 vjeçari në Shkodër Policia ka dhënë detaje zyrtare lidhur me ngjarjen e ndodhur ditën e djeshme në Dukagjin, ku mbeti i vrarë me armë Lazër
"Të vrasin natën e të qajnë ditën", si e eliminoi djali i xhaxhait 55 vjeçarin në Dukagjin Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin ku si pasojë mbeti i vrarë 55 vjeçari Lazër Arraj. Mësohe
"Më shumë se kur isha vajzë", 61-vjeçarja Sharon Stone më e dashuruar se kurrë me trupin (FOTO LAJM) Ajo është një ndër aktoret më të famshme në botë. Filmi ikonë në të cilin u u përjetësua në kinematografi, është pady
Kanoste me armë pa leje, kapet 25 vjeçari Një 25 vjeçar është arrestuar nga ana e policisë në Kuçovë pasi ishte shpallur në kërkim për veprat penale “Armëmbajtja
Po qëllonte me armë, kapet 47 vjeçari Policia e Krujës ka kapur një 47 vjeçar i cili ka qëlluar me armë në ajër. Ngjarja ka ndodhur në zonën Darven, ku sit
Gjendet pa jetë në shtrat 30-vjeçari, i dënuar për vjedhje e lëndë narkotike Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil. Një 30 vjeçar është gjetur nga familjarët i vdekur në shtratin e tij. Viktima
I kërkuar në Itali, arrestohet 43-vjeçari në kërkim ndërkombëtar Shërbimet policore të Komisariatit Kurbin, pas informacioneve të marra në rrugë operative dhe një pune të mirë organizu
Njihuni me bateristin 2 vjeçar që po "çmend" rrjetin (VIDEO) Ai është vetëm 2 vjeç por i ka habitur të gjithë me talentin që ka. Fjalën e kemi për Theo Magoon nga Londra, i cili ka
U kthye në fshatin e origjinës për zahiretë e dimrit, si u vra 55 vjeçari nga Shkodra Një ngjarje e rëndë tronditi sot fshatin Palaj, të komunës Shosh, në Shkodër. Lazër Arraj 55 vjeç, i cili njihej ndry