999 rezultate për

vjec

Si Alvini 5 fëmijë nga Pogradeci gjenden në Siri, gjyshja bën apel për ndihmë Asije Shuli, nëna 70 vjeçare prej më shumë se dy vitesh vajton humbjen e djalit të saj, Krenarit në luftën krah grupit m
Të shtënat me armë në Berat, policia jep informacion zyrtar Policia vendore e Beratit ka dhënë detaje mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur sot në qytetin e një mbi një dritareve ku u që
Prindërit i japin fund jetës pasi fëmija e tyre humbi betejën me kancerin Një çift i martuar në Rumani ka marrë vendimin për t'i dhënë fund jetës së tyre pasi humbën djalin e tyre nga kanceri.
U kap në Kakavijë dhe kundërshtoi policinë, ekstradohet në Greqi 28-vjeçari ukrainas Një 28-vjeçar ukrainas me inicialet M. Y i akuzuar për vrasje, është ekstraduar nga Interpoli drejt Greqisë. M.Y. ish
Nëna 98-vjeçare i bashkohet djalit 80-vjeçar në azil, për t’u kujdesur për të (FOTO LAJM) Ada Keating është emri i gruas 98-vjeçare, e cila është prova perfekte e lidhjes së pathyeshme midis nënës dhe djalit të
EMRI/ Iu gjet lëndë narkotike në banesë, prangoset 28 vjeçari Një 28 vjeçar ka rënë në pranga në Gjirokastër ditën e sotme. Sipas informacioneve paraprake, të riut i është gjetur
I ktheu shtëpinë përmbys, çfarë zbuloi policia te të rinjtë Policia vazhdon akoma kontrollin nëpër banesa në kuadër të operacioneve për zbulimin e rasteve të mbajtjes së lëndëve na
Enca feston ditëlindjen dhe tani ka një peng të madh (FOTO LAJM) Ditën e sotme këngëtarja, Enca feston ditëlindjen. Ajo mbush 24 vjeç dhe këtë ditë speciale ka zgjedhur ta festojë në
Apeli prekës i 8-vjeçares nga Fieri: Ndihmojeni, unë i jap bukën time Nëse mendojmë se bota e fëmijëve janë vetëm lodrat gabohemi. Ata mendojnë për bashkëmoshataret e tyre. Amina në Fier
E shitën te trafikantët, 15-vjeçarja i jep fund jetës Një vajzë 15-vjeçare nga Teksasi i Shteteve të Bashkuara i ka dhënë fund jetës pasi u rrëmbye dhe u shit te disa trafika
Zhduket pa asnjë gjurmë Alvini nga kampi në Siri 11 vjeçari Alvin Berisha,djali nga Shqipëria i cili kishte mbetur në kampet e ISIS ka humbur gjurmët. Babai i 11 vje
Dimri po vjen, çfarë i ndodh këtij 7-vjeçari (FOTO LAJM) Dimri po vjen, por për një 7-vjeçar nuk është aspak e lehtë. Tommy Leitch nga Britania e Madhe me një gjendje të rrallë
E ëma harroi t'a puthte, reagimi qesharak i dyvjeçarit (VIDEO) Një video e dyvjeçarit Aleksandri Simos nga Florida është bërë virale në rrjet për reagimin e tij të adhurueshëm, kur në
14 vjeçari vjedh një makinë dhe e përplas me një Lamborghini Urus (FOTO LAJM) Një adoleshent 14-vjeçar, është arrestuar pasi përplasi një Subaru Forester me një Lamborghini Urus, të parkuar skaj një
Tentativa për vrasje e dy javëve më parë, kapet autori Tentativa për vrasje e cila ndodhi vetëm dy javë më parë në një lokal në Vlorë, është arreestuar autori. Ngjarja ndod
Merret peng një person në Burrel Një pengamarrje ka tronditur qytetin e Burrelit, por gjërat kanë përfunduar shumë shpejt pas reagimit të menjëhershëm të
Kontroll nëpër shkolla, një person përfundon në pranga Kontrolli nëpër shkolla ka bërë që Policia e Durrësit të sekuestrojë dy armë të ftohta dhe një pistoletë imituese. Si
Dhunonte vazhdimisht të motrën, kapet 54-vjeçari Bedri Muhaj, 54-vjeç është arrestuar nga ana e policisë Fier pasi ushtronte dhunë të vazhdueshme ndaj motrës së tij, pav
Gjendet 5 vjeçari shqiptar në kampin sirian (FOTO LAJM) Gazetarët italianë të emisionit investigativ “Le Iene” kanë bërë të mundur gjetjen e vogëlushit shqiptar Alvin Berisha n
U aksidentua në autostradë, zbulohet emri i 56-vjeçarit shqiptar Fati i një shqiptari ka qënë tragjike pasi ka tentuar të kalojë në këmbë autostradën por që është përplasur për vdekje g