999 rezultate për

vizituan

Buffon afër transferimit të tij tek PSG Gianluigi Buffon tashmë po kërkon një shtëpi dhe do të kryej testet mjekësore tek Paris Saint-Germain gjatë ditëve të ar
Fotografi të njerëzve që vizituan vendin e gjigantëve! (FOTO LAJM) Ka teori që sugjerojnë se një herë e një kohë, Toka ishte e banuar nga krijesa gjigante. Këto foto tregojnë njerëzit
Epidemia gripale pushton Shqipërinë, u vizituan 25 mijë person Shqipëria është në alarm për shkak të epidemisë gripale që ka pushtuar shqiptarët. Në javën që lamë pas 25 mijë përso
Ruzhdi Lata dhe zv/ministrja Elezi vizituan bizneset dibrane Gjatë vizitës së saj në Dibër, zv/ministrja e Financave, Shyrete Elezi vizitoi kryetarin e Komunës së Dibrës, Ruzhdi Lat
Trump takon të mbijetuarit e përmbytjeve në Teksas (FOTO LAJM) Presidenti amerikan, Donald Trump, i shoqëruar nga bashkëshortja Melania, vizituan Teksasin e shkatërruar nga uragani Ha
Kush janë mysafirët special që vizituan Shkëndijen pak orë para ndeshjes me Milanin? Shkëndija sonte do të ketë ndeshjen më të rëndësishme në histori të klubit, pasi do të takohet me Milanin në San Siro
Ambasada Amerikane jep detaje rreth bisedës së 2 kongresmenëve me Bashën dhe Metën Ambasada Amerikane ka dhënë detaje lidhur me takimet e dy kongresmenëve amerikanë, Devin Nunes dhe Rick Craëford, që viz
Monedhat në Egjipt/ “Alienët vizituan Tokën dhe do ta bëjnë sërish” Konspiracionistët besojnë se disa monedha të gjetura në Egjipt provojnë se UFO –t kanë vizituar Tokën në të shkuarën.
Vetëvendosja: Pejës i duhet ndryshimi Visar Ymeri, bashkë me deputetin, Driton Çaushi dhe kryetarin e LVV-së për Pejën, Bashkim Lajçin sot vizituan qytetin e
I moshuari ndërron jetë 45 minuta pasi e vizituan yjet e United Ky është momenti kur një fans i çmendur i Manchester United takon heronjtë e tij- 45 minuta përpara se të vdiste nga kan
Ahmeti dhe Nagavci vizituan shkollën e muzikës "Prenk Jakova" (FOTO LAJM Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, së bashku me Drejtoreshën e Arsimit, Arbërie Nagavcin, vizituan sot Shk
Ushtarakë nga Shqipëria vizituan FSK-në Një delegacion ushtarak i oficerëve të Kursit të Lartë të Sigurisë së Mbrojtjes të Akademisë Ushtarake të Forcave të Arm
Xhaferi dhe Sinani vizituan kampin e refugjatëve në Gjevgjeli Deputet nga Gostivari nga radhët e Bashkimit Demokratik për Integrim, Koordinatori i Grupit Parlamentar, Talat Xhaferi d
Mbi 1 milion shqiptarë Kosove vizituan Shqipërinë vetëm në korrik Në tre vendkalimet kufitare drejt Shqipërisë, Vërmicë-Morinë, Qafë e Prushit dhe Qafë e Morinës, sot pas orës 00:09, edh
Reagimi i refugjatëve kosovarë në Maqedoni kur u vizituan nga Rugova (VIDEO) Në vazhdën e publikimit të videove nga agjensia prestigjoze e lajmeve, Associated Press, është edhe vizita e presidentit
Para Kumanovës Ndrecaj e Rizaj vizituan Zahir Pajazitin (FOTO) Mirsad Ndrecaj dhe Beg Rizaj janë dy prej viktimave të përplasjes së armatosur në Kumanovë më datat 9 dhe 10 maj. Dy kom
Taulant dhe Granit Xhaka vizituan futbollistët e Prishtinës Taulant e Granit Xhaka, të cilët po i kalojnë pushimet në vendlindje, të premten, kanë gjetur kohë që ta vizitojnë skuad
"Babagjyshët" e Arsenal ndajnë dhurata në spitalet e fëmijëve (FOTO LAJM) Futbollistët e Arsenal kanë marrë rolin e "babagjyshit" në prag të festave të fundvitit. "Topçinjtë", të ndarë në dy gru
Festat, yje e Liverpool vizitë speciale në spitalin e fëmijëve (FOTO LAJM) Kur jemi futur në atmosferën e festave të fundvitit futbollistët e Liverpool kanë menduar edhe për fëmijët, të cilët qën
50 personalitetet e huaja që vizituan Shqipërinë gjatë një shekulli (FOTO-LAJM) Nga vizita e shkrimtares Edit Durham në vitin 1914, tek vizita e Albert Einstain, Viktor Emanueli, Krushov, Goerge Bush