999 rezultate për

vizitoje

Zgjedhjet e parakohshme, Vuçiç vizitë të papritur në Kosovë Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiç, mund të vijë në shtator që t’i vizitojë serbët e Kosovës. Ai pritet të vizitojë
Shefja e OSBE-ODIHR do të vizitojë këto qendra votimi Shefja e misionit të OSBE/ODHIR, Audrey Glover do të vizitojë nesër një qendër votimi në Tiranë. Siç njoftohet, Glove
Angli-Kosovë, shiten të gjitha biletat rreth 4 muaj para sfidës Ndeshja kualifikuese për Kampionat Europian mes Kosovës dhe Anglisë duket të ketë zgjuar interesim shumë të madh në Brit
Papa Francesku pritet të vizitojë Maqedoninë: Ia kushtoj Nënës Terezës Shkupi po përgatitet për vizitën e Papa Françeskut, i cili do të qëndrojë në Maqedoninë e Veriut pas një vizite treditor
Zbardhet agjenda e vizitës së Hahn në Kosovë Komisioneri i lartë i BE-së, Johanes Hahn, do të vizitojë sot Kosovën për herë të dytë pas vendimit të Qeverisë së Repub
Trump do ta vizitojë Serbinë me këtë kusht Shefi i diplomacisë serbe Ivica Daçiq në një bisedë për agjencinë serbe të lajmeve tanjug ka lënë mundësinë që president
Nëna e djalit të sëmurë apel CR7: Vizitoje edhe djalin tim (FOTO LAJM) Me rastin e Krishtlindjeve Cristiano Ronaldo dhe e fejuara e tij Georgina Rodruguez kanë vizituar disa fëmijë të sëmurë
Thaçi tregon nëse do ta vizitojë Luginën e Preshevës Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi i është përgjigjur innteresit të gazetarëve nëse do ta vizitonte apo jo
Thaçi: Nuk shkoj në Serbi se më arrestojnë Lugina e Preshevës i ka kërkuar Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçin që ta vizitojë këtë zonë që ndodhet në shtetin ser
Kim Jong-un pranon të vizitojë Rusinë! Ja çfarë do diskutojë me Putin Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jong-un, ka pranuar që të vizitojë Rusinë. Lajmi është bërë i ditur nga kryetarja e Këshi
Policia e Kosovës nuk do ta lejojë Vuçiçin ta vizitojë Ujmanin Policia e Kosovës tha sot se do të veprojë në kuadër të planit të qeverisë së vendit në vizitën e planifikuar për nesër
Vuçiç tregon sonte nëse do ta vizitojë Kosovën Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç do t’i drejtohet publikut sonte, në orën 21:00, në ndërtesën e Sekretariatit të P
Tusk do të vizitojë edhe Kosovën, takohet vetëm me Thaçin Presidenti i Këshillit Europian, Donald Tusk, do ta vizitojë Kosovën të enjten – me 26 prill. Tusk do të ketë takim n
Ministri grek në Prishtinë, mesazhe për njohje? Ministri i Jashtëm i Greqisë, Nikos Kotzias, nis sot pasdite një tur ballkanik, me ç'rast do t'i vizitojë Serbinë, Kosov
Del dokumenti që dëshmon se Gjuriç nuk pati leje të vizitojë Kosovën (FOTO) Shefi i zyrës serbe për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriç u arrestua ditën e djeshme nga autoritetet kosovare
Aktori i i njohur tek seriali ''Sarasvatiçandra'' do të vizitojë Shqipërin (VIDEO) Prej muajsh tashmë bëri bujë lidhja e modeles shqiptare Ilda Kroni me vëllain e aktorit kryesor të një nga telenovelave
Vuçiç hyn në Kosovë por ndryshon agjendën Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç me eskortën e tij, para pak minutave kanë hyrë në territorin e Kosovës përmes kuf
Vuçiç ndryshon papritur agjendën e vizitës në Kosovë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq me eskortën e tij, para pak minutave kanë hyrë në territorin e Kosovës përmes kuf
Haradinaj lejon Vucicin të hyjë në territorin e Kosovës Qeveria e Kosovës i ka dhënë leje presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, që të vizitojë Kosovën gjatë fundjavës së ar
Pas vrasjes së Ivanoviç, Vuçiç niset në fundjavë për në Kosovë Presidenti serb, Aleksandar Vuçiq, pritet të vizitojë të shtunën dhe të dielën Kosovën. Lajmin për vizitën e Vuçiqit