E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

viziten

Mos lejoni t'ju frikësojnë, ja ç'ndodh vërtetë në vizitën e parë tek gjinekologu Është një takim që i ndodh të gjithë atyre që kanë një vaginë. Herët apo vonë. Nuk ka një moshë të duhur, ndonëse pjesa
Zbardhet axhenda e Lulzim Bashës në Kosovë, kë do takojë në vizitën dy ditore Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pranuar ftesën e kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti për një vizitë
Isa Mustafa tregon pse Hoti anuloi vizitën në Washington Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka treguar shkakun se pse kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka anuluar vizitën e ti
Komisioni i Venecias anulon vizitën në Tiranë, shkak frika nga koronavirusi Komisioni i Venecias ka anuluar sesionin e 20-21 marsit, në Shqipëri. Mwsohet se shkak për anulimin e vizitës është kërc
Kurti: Vizitën e parë zyrtare do ta bëj në Shqipëri Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pas takimit me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Phili
Njeriu i Trump anulon vizitën në Kosovë Vonesat në krijimin e institucioneve të reja pas zgjedhjeve të 6 tetorit, kanë bërë që edhe ambasadat e huaja dhe ndërko
Veliaj i bën gati vizitën Ramës, plas gallata dhe në fund pi lëngun e karotës të "rritet" Veliaj dhe Rama kanë vizituar ditën e sotme disa nga familjet e prekura nga tërmeti të cilat janë përballur në këto ditë
I sëmurë dhe i braktisur: Gëzim Kruja bëhet 80 vjeç, Zef Deda i bën vizitën që të përlot Në Shqipëri arti prej kohësh ka rënë në një fatkeqsi të madhe ku artistët e vërtetë kanë mbetur në harresë. Ai njihet
Tërmeti/ Presidenti i PE shtyn vizitën e planifikuar në Shqipëri Presidenti i Parlamentit Europian, David Sassoli ka shtyrë vizitën e planifikuar në Shqipëri, më 2 dhe 3 dhjetor, pas të
Ferdinand tregon vizitën në shtëpinë e Ronaldos: I pari që investoi për fizikun, gjeta 10 veta në dhomë Rio Ferdinand ka kaluar një kohë të konsiderueshme me Kristiano Ronaldo, teksa të dy kanë qenë pjesë e Mançester Junajtu
Mos lejoni t'ju frikësojnë, ja ç'ndodh vërtetë në vizitën e parë tek gjinekologu Është një takim që i ndodh të gjithë atyre që kanë një vaginë. Herët apo vonë. Nuk ka një moshë të duhur, ndonëse pjesa
Ç'po ndodh me raportet Kosovë-Çeki? Haradinaj anullon vizitën në Pragë Ramush Haradinaj nuk do të shkojë të enjten në Pragë për të marrë pjesë në Samitin e Vishegradit, e në Çeki raportohet s
Presidenti çek mbërrin në Beograd, e nis vizitën me deklaratë kundër Kosovës Presidenti i Çekisë, Milos Zeman ka mbërritur në Beograd ku është mirëpritur në aerapoertin “Nikolla Tesla” nga presiden
Basha nuk flet për vizitën urgjente të zv.ambasadores amerikane në zyrë Kreu i opozitës Lulzim Basha nuk ka preferuar të komentojë para gazetarëve se çfarë foli me zv.ambasadoren amerikane gja
Clinton mbyll vizitën në Kosovë, niset për Amerikë Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Bill Clinton, ka përfunduar vizitën e tij dy ditore në Kosovë. Ai z
Papa: Vizitën ia kushtoj Nënë Terezës Maqedonia Veriore do të jetë vendi i 42-të që do të vizitojë Papa Francesk nga fronti i tij si Papa i Kishës Katolike Ro
Basha zbardh vizitën në Berlin: Rama konsiderohet njeri i mbaruar Lideri i opozitës Lulzim Basha ka folur sot në një lidhje telefonike, në emisionin “Të paekspozuarit” ndërsa ishte në rr
DW zbardh vizitën e terroristit në Ballkan, a u ndikua nga lufta kundër Ottomanëve? Mbrojtës i vendeve të krishtera? Terroristi djathtist që vrau të paktën 50 vetë në dy xhami të Christchurch me emrat e s
Kryeparlamentari Kosovës viziton kombëtaren, premton premium në rast kualifikimi në “Euro2020” Në stadiumin "Fadil Vokrri", sot janë mbledhur futbollistët e Kosovës për ta zhvilluar stërvitjen e parë para dy ndeshje
Meta ndërpret papritur vizitën në Azerbajxhan, nuk dihen shkaqet Presidenti Ilir Meta ka ndërprerë në mënyrë të papritur vizitën e tij në Azerbajxhan, gjatë të cilës pati edhe një takim