999 rezultate për

vizite

Mos lejoni t'ju frikësojnë, ja ç'ndodh vërtetë në vizitën e parë tek gjinekologu Është një takim që i ndodh të gjithë atyre që kanë një vaginë. Herët apo vonë. Nuk ka një moshë të duhur, ndonëse pjesa
Çështja e detit Jon në Hagë, Dendias: Duhet të krijojmë strategji me Shqipërinë Ministri i Jashtëm grek, Nikos Dendias është pyetur nga media greke Real News për marrëveshjen me Shqipërinë për të çuar
​Hoti vizitë zyrtare në Shkup, qëllimi i takimit me Zaev Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, sot do të mbajë një vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut, me ftesë të kryeminis
Ministri grek vizitë në Shqipëri, PDIU përplaset me policinë në protestë Eshtë pritur me protesta vizita zyrtare e Ministrit të Jashtëm të Greqisë, Nikos Dendias në Tiranë. Partia Drejtësi I
Ministri grek vizitë në Kosovë, mesazh për dialogun me Serbinë Ministri i jashtëm grek Nikos Dendias pati një vizitë zyrtare në Prishtinë. Gjatë vizitës, Dendias u takua me disa ng
Hashim Thaçi udhëton papritur drejt SHBA-ve Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka udhëtuar për në Washington, një një vizitë zyrtare, e cila vjen pas disa muajve të
Grenell mbërrin në Kosovë, cila është arsyeja e vizitës I dërguari i posaçëm i presidentit amerikan për bisedimet Kosovë-Serbi, Richard Grenell pritet që ditën e sotme të qëndr
Grenell vjen në Kosovë, Ambasada Amerikane jep detaje të vizitës Ambasada e SHBA-së në Prishtinë ka dhënë detaje lidhur me vizitën që pritet t’i bëjë emisari i presidentit Donald Trump
Vizitë dhe më pas një qytet i tërë në Mars, planet e afërta të Elon Musk CEO i spaceX, Elon Musk ka një afat kohor se kur shpreson të dërgojë njerëz në Mars. Qëllimi përfundimtar është që ko
Rama këshillohet me Erdoganin para vizitës në Greqi Ditën e sotme, kryeministri Edi Rama ka udhëtuar për në Turqi ku do të zhvillojë një vizitë informale. Nuk dihet qël
Do diskutohet për detin?! Rama vizitë zyrtare në Athinë Kryeministri Edi Rama pritet të zhvillojë një vizitë zyrtare në Greqi në datat 15-16 Shtator, në cilësinë e kryetarit të
Modelja sikletos dentistin, shkon për vizitë pa reçipeta (FOTO LAJM) Lauren Goodger vendosi të shkojë te dentisti, i cili duhet të ketë qenë në hall të madh, pasi modelja bukuroshe i shkoi
Tension në Mesdhe! Turqia ngriti avionët me raketa, Mitsotakis vizitë urgjente tek baza ajrore Ndërkohë që Turqia njoftoi mbajtjen në ajër për 24 orë të 8 avionëve të pajisur me raketa gati për të qëlluar, kryeminst
Xhaferaj: Bashkia Durrës, mbledhje urgjente pas vizitës së Bashës në Manzë (FOTO LAJM) "Tërmeti ishte një fatkeqësi, por fakti se me qindra qytetarë vazhdojnë të ndjejnë pasojat është një zgjedhje e qeverisë
Zbardhet axhenda e Lulzim Bashës në Kosovë, kë do takojë në vizitën dy ditore Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka pranuar ftesën e kryeministrit të Kosovës Avdullah Hoti për një vizitë
Eni Koçin e "gjen belaja" me Gencin, tregon çfarë i ndodhi gjatë vizitës në Berat (FOTO LAJM) Këngëtarja Eni koçi dhe i fejuari i saj reperi Genc Prelvukaj janë një nga çiftet më të dashura të showbizit. Së fundit
Filipçe vizitë në spitalin e Kërçovës: Nuk ka asnjë mjek të papunë Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe, gjatë vizitës së sotme në Spitalin e Përgjithshëm të Kërçovës, tha se në këtë ins
Modelja sikletos dentistin, shkon për vizitë pa reçipeta (FOTO LAJM) Lauren Goodger vendosi të enjten të shkojë te dentisti, i cili duhet të ketë qenë në hall të madh, pasi modelja bukurosh
Isa Mustafa tregon pse Hoti anuloi vizitën në Washington Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, ka treguar shkakun se pse kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka anuluar vizitën e ti
13 vite më parë, momenti historik i vizitës së George Bush në Shqipëri (FOTO LAJM) 13 vite më parë, Presidenti Xhorxh W. Bush vizitoi Shqipërinë së bashku me bashkëshorten e tij, Laurën. Ai është bërë