999 rezultate për

vizitat

Hoti: Nuk ka marrëveshje me Serbinë për vizitat e zyrtarëve serbë në Kosovë Kryeministri Avdullah Hoti ka thënë se informacionet për arritjen e një marrëveshjeje në mirëkuptim, midis Republikës së
Pritej te Milani përfundon te Napoli, Bakayoko gati për vizitat mjekësore Tiemoue Bakayoko do të luajë këtë sezon me Napolin. Mesfushori i Chelsea , Tiemoue Bakayoko do të kalojë sezonin e ti
Ylli i Manchester United "zbarkon" në Milano për vizitat mjekësore Diogo Dalot do t’u nënshtrohet vizitave mjekësore, teksa është gati për të kompletuar huazimin e tij nga Manchester Unit
Detajet e kontratës: Morata është lojtar i Juventusit, ja kur i kryen vizitat mjekësore Alvaro Morata pritet të udhëtojë të martën për Torino ku do t’i kryejë testet mjekësore para se të zyrtarizohet te Juven
Muriqi kryen me sukses vizitat mjekësore te Lazio Vedat Muriqi ka kryer me sukses vizitat mjekësore tek skuadra italiane Lazio. Sulmuesi nga Kosova ka udhëtuar drejt R
Pas Tonalit, ditën e nesërme te Milani pritet që një tjetër lojtar të kryej vizitat mjekësore Ditë e rëndësishme merkatoje te Milani, sepse pasditen e sotme pritet të prezantohet zyrtarisht te kuqezinjtë mesfushori
Ylli i Napolit zbarkon në Angli, gati vizitat mjekësore Mesfushori i Napolit, Alan, ka zbarkuar në Liverpool me një avion privat për të kompletuar kalimin tek Evertoni. Tekn
Rakitiç largohet nga Barcelona, kroati kryen vizitat mjekësore tek ekipi i ri Sevilja është pranë transferimit të Ivan Rakitiç nga Barcelona. Trajneri Kuman po bën një revolucion në skuadër, dhe loj
Gjeramania në alarm, "bum" infeksionesh nga vizitat e shqiptarëve Gjermania bën të detyrueshëm testimin për koronavirus për këdo që kthehet nga vendet e rrezikut. Vendimi do të hyjë fuqi
Firmosi me ekipin e sapo ngjitur në Serinë A, sulmuesi nuk kalon dot vizitat mjekësore Loik Remi raportohet se ka dështuar në vizitat e dyta mjekësore me Beneventon, pasi një problem fizik nuk e lejon atë të
Kufizohen vizitat në Meke, kush do mundë të kryejë Haxhin këtë vit Arabia Saudite ka marrë masat për mbrojtje nga koronavirusi duke lejuar rreth 1000 besimtarë të kryejnë haxhin në Mekë g
Kunati rrëfen mes lotësh vizitat në shtëpinë e viktimave: Sekti fetar i mori në qafë Sotir Kristollari, kunati i Zhaneta Josfifit, gruas që u vetëflijua bashkë me vajzën në banesë, rrëfen në një intervistë
Sane kalon edhe vizitat mjekësore te Bayerni, tani pritet firma Tashmë mungojnë vetëm detajet e fundit që Leroy Sane të quhet në të gjitha efektet një futbollist i Bayern Munich. P
Hakimi zbarkon në Milano, gati vizitat mjekësore te Interi (VIDEO) Sipas Sky Sport Italia, detajet përfundimtare u përpunuan në thirrjen e djeshme të konferencës midis klubeve dhe përfaqë
Pas Arthur, vizitat mjekësore te Juventusi i kryen edhe futbollisti i City-t Felix Correia do t’i bashkohet Juventusit. Portugezi do të kryejë vizitat mjekësore së bashku me mesfushorin e Barcel
Zbulohet data kur Arthur Melo të të kryejë vizitat mjekësore te Juventus Arthur Melo do të jetë në Torino gjatë fundjavës për të kryer vizitat mjekësore tek Juventusi. Njoftimi u bë nga radi
Talenti 20 vjeçar kryen vizitat mjekësore te Milani, pritet prezantimi Lojtari i Olympique Lyon, Pierre Kalulu ka mbërritur para pak çastesh në qendrën mjekësore në klinikën La Madonnina, aty
Thaci uron Bajramin, kërkon të shmangen vizitat tradicionale tek njëri tjetri Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ua ka uruar festën e Fitër Bajramit besimtarëve myslimanë në Kosovë. Me anë të një
Nostalgjike për vizitat në Shqipëri, Bebe Rexha publikon pamjet nga fëmijëria (FOTO LAJM) Bebe Rexha asnjëherë nuk ka hezituar të tregojë prejardhjen nga vjen dhe këtë ka bërë edhe mbrëmë me një postim nga vizi
Kurti i nis vizitat nga Tiranë, me kë do të takohet? Një ditë para mbërritjes në vendin tonë, zbardhet axhenda e vizitës së kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti në Tiranë.