999 rezultate për

vizita

Hoti: Të mos përdoret vizita në veri për fushatë Avdullah Hoti e ka komentuar vizitën e djeshme të Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit në Mitrovicën e Veriut, pasi ka bërë ho
Vizita e Ramës në Turqi, Monika Kryemadhi: Azil politik për veten e tij! “Mos të guxojë askush të bëjë pazare ne kurriz të Shqipërisë për të tërhequr vëmendjen apo për të krijuar azile politike
"Lum ne për të, hahaha": Vizita e Vjosa Osmanit në Shqipëri "tërbon" Isa Mustafën Vjosa Osmani, ushtruesja e detyrës së presidentit të Kosovës gjatë vizitës në Shqipëri foli dhe për mundësinë e mbajtje
Hoti: Nuk ka marrëveshje me Serbinë për vizitat e zyrtarëve serbë në Kosovë Kryeministri Avdullah Hoti ka thënë se informacionet për arritjen e një marrëveshjeje në mirëkuptim, midis Republikës së
Pritej te Milani përfundon te Napoli, Bakayoko gati për vizitat mjekësore Tiemoue Bakayoko do të luajë këtë sezon me Napolin. Mesfushori i Chelsea , Tiemoue Bakayoko do të kalojë sezonin e ti
Ylli i Manchester United "zbarkon" në Milano për vizitat mjekësore Diogo Dalot do t’u nënshtrohet vizitave mjekësore, teksa është gati për të kompletuar huazimin e tij nga Manchester Unit
Vizita e Trump dhe vendet e punës, çfarë tha Grenell për marrëveshjen sot në Beograd? Emisari special i SHBA-ve për dialogun, Richard Grenell është takuar sot në Beograd me delegacionin serb, përfshirë pres
Detajet e kontratës: Morata është lojtar i Juventusit, ja kur i kryen vizitat mjekësore Alvaro Morata pritet të udhëtojë të martën për Torino ku do t’i kryejë testet mjekësore para se të zyrtarizohet te Juven
Muriqi kryen me sukses vizitat mjekësore te Lazio Vedat Muriqi ka kryer me sukses vizitat mjekësore tek skuadra italiane Lazio. Sulmuesi nga Kosova ka udhëtuar drejt R
Vizita sekrete, zbulohet se çfarë po ndodh me Schumacher Gjendja e Schumacher është një sekret i ruajtur me kujdes nga familja e tij dhe deklaratat publike lidhur me gjendjen e
Pas Tonalit, ditën e nesërme te Milani pritet që një tjetër lojtar të kryej vizitat mjekësore Ditë e rëndësishme merkatoje te Milani, sepse pasditen e sotme pritet të prezantohet zyrtarisht te kuqezinjtë mesfushori
Ylli i Napolit zbarkon në Angli, gati vizitat mjekësore Mesfushori i Napolit, Alan, ka zbarkuar në Liverpool me një avion privat për të kompletuar kalimin tek Evertoni. Tekn
Rakitiç largohet nga Barcelona, kroati kryen vizitat mjekësore tek ekipi i ri Sevilja është pranë transferimit të Ivan Rakitiç nga Barcelona. Trajneri Kuman po bën një revolucion në skuadër, dhe loj
Ziyech i pafat, dëmtohet në debutim Prezantimi i parë me fanellën e Chelsea-t i kushtoi jo pak Hakim Ziyech, i cili pësoi një dëmtim. Ish-futbollisti i Ajax
Shëronte të infektuarit nga COVID-19?! Bllokohet vizita në liqenin rozë Ngjarje të tilla si pandemitë, natyrisht lënë vend për t’u komentuar edhe pas qindra vjetësh, ndërsa përmasa e tyre dhe
Gjeramania në alarm, "bum" infeksionesh nga vizitat e shqiptarëve Gjermania bën të detyrueshëm testimin për koronavirus për këdo që kthehet nga vendet e rrezikut. Vendimi do të hyjë fuqi
Doli pozitiv me COVID-19, sot Hoti bëri disa vizita në Dragash Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka dalë pozitiv me COVID-19. ai deklaroi se nuk kishte simptoma, përveç një kolle
Ndahet nga jeta mjeku i të varfërve, për katër dekada kreu vizita falas Sindikata e Mjekëve Egjiptian është hidhëruar për vdekjen e doktor Mohamed Mashali, 76 vjeç, i njohur gjerësisht si “mje
Firmosi me ekipin e sapo ngjitur në Serinë A, sulmuesi nuk kalon dot vizitat mjekësore Loik Remi raportohet se ka dështuar në vizitat e dyta mjekësore me Beneventon, pasi një problem fizik nuk e lejon atë të
Kufizohen vizitat në Meke, kush do mundë të kryejë Haxhin këtë vit Arabia Saudite ka marrë masat për mbrojtje nga koronavirusi duke lejuar rreth 1000 besimtarë të kryejnë haxhin në Mekë g