999 rezultate për

vizitĂ

Hamsik kryen vizitat mjekësore te skuadra kineze Marek Hamsik përshendeti tifozët e Napolit duke iu dhnbë atyrë lamtumirën pas 12 viteve. Ai do të niste aventurën në Kin
Analistët grekë: Vizita në Ankara s'ka vlerë, ndihemi të kërcënuar Vizitë në fushë të minuar? Kreu i qeverisë greke, Aleksis Tsipras viziton të martën Turqinë dhe takohet me presidentin E
Piatek nesër kryen vizitat mjekësore te Milani (VIDEO) Janë orët e fundit të Krzysztof Piatek te Genoa. Polaku do të kryeje vizitat mjëksore nësër te në Milani,shkruan Albeu.c
Shtohet miqësia Erdogan-Putin, vizita në Moskë e presidentit turk Zëdhënësi presidencial i Turqisë, Ibrahim Kalin, ka njoftuar se presidenti, Recep Tayyip, Erdogan, do të kryejë një vizi
Luis Muriel do të kryeje vizitat mjeksore nesër tek Fiorentina Nesër në mëngjes Luis Muriel do të kryeje vizitat mjekësore tek Fiorentina. Kolumbian u huazua nga Sevilla deri në fun
Trump bën vizitë sekrete në Irak nën masa të rrepta sigurie (FOTO LAJM) Presidenti Trump vizitoi në mënyrë sekrete forcat ushtarake amerikane në Irak, një udhëtim surprizë dhe vizita e parë që
Qendra sociale e Bashkisë Tiranë, vizita mjkësore dhe syze falas për personat me vështirësi ekonomike Qendra multifunksionale “Gonxhe Bojaxhi” vetëm pak ditë nga hapja është kthyer jo vetëm në një strehëz ku personat në vë
Shtyhet vizita e kryeministri i izraelit në Tiranë, kjo është arsyeja Kryeministri izraelit Benjamin Netanjahu raportohet se ka shtyrë vizitën e tij për në Tiranë. Mediat izraelite kishi
Vizita e Papa Françeskut në K.Veriore, ëndërr e realizueshme Një udhëtim i Papa Françeskut në Korenë Veriore është “ëndërr që mund të realizohet” dhe do të ishte një hap gjigant në
Numri dy i SHBA-së fton Zaevin në takim Kryeministri i Maqedonisë Zoran Zaev nesër në Washington do të realizojë takim me Zv.presidentin e Shteteve të Bashkuara
E mbijetuara e Jasharve viziton varrezat dhe ka një mesazh Vajza e Hamëz Jasharit, Besarta ka shfrytëzuar mëngjesin e ditës së sotme për të vizituar varrin e babait, Hamzës. E
Nuk ndalen vizitat e rëndësishme në Maqedoni, nesër nga Anglia Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë, do ta presë në takim ministrin e Britanisë së Madhe për Evropë dhe Amerikë,
Zbulohet vizita e fshehtë e Che Guevarës në Shqipëri (VIDEO) Vizita e fshehtë e Che Guevarës në Shqipëri në 1960-ën, detajet e saj dhe përse u realizua në fshehtësi të plotë? Me
Fluks vizitash para referendumit në Shkup, ndërkombëtarët bojkotojnë Ivanovin Në kuadër të fushatës së referendumit të 30-shtatorit, kryeqyteti i Maqedonisë, Shkupi do të vazhdojë të jetë qendër e v
Zbuloni si u pasqyrua në mediat botërore vizita e Vuçiçit Agjencitë botërore dhe ato rajonale i kushtuan vëmendje të madhe tentimit të pasuksesshëm të presidentit serb Aleksandar
Hoxhaj godet qeverinë e tij: Vizita e Vuçiçit si e Millosheviçit Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se vizita e presidentit aktual të Serbisë, Aleksandar Vuçiç në Liq
Vizita e Vuçiç në Kosovë, reagon për herë të parë Haradinaj Kryeministri Ramush Haradinaj ka thënë se populli i Kosovës respekton tërësinë territoriale të Republikës. Ka thënë se d
Haradinaj takim urgjent me Drejtorin e Policisë, a frikësohet nga ndonjë suprizë me Vuçiçin Kryeminitri i Kosovës, Ramush Haradinaj, është në një takim urgjent me drejtorin e Policisë së Kosovës, Rashit Qalaj.
Lojtari i Chelseas fillon vizitat mjekësore te Milani Tiemoue Bakayoko është pranë zyrtarizimit si lojtar i Milanit. Francezi këtë mëngjes ka mbërritur në klinikën e klubi
Andre Silva transferohet tek skuadra spanjolle (VIDEO) Tashmë është zyrtare. Pas shumë thashathemeve lojtari portugez i Milanit, Andre Silva është larguar përfundimisht nga ku