999 rezultate për

vizion

Do të vazhdojë apo jo në Klan? Bes Kallaku flet për ofertat (FOTO LAJM) Sezoni i ri televizi ka nisur dhe Bes Kallaku ende nuk i ka të qarta idetë se në kë televizion do të përfshihet. I ftuar
Getoari ndalon Marinën të jetë në televizion? Reagon këngëtari (VIDEO) Disa ditë më parë, në media u përfol se Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po kalonin një krizë në martesë. Sipas burim
U largua nga “TV Klan”, Graciano me pozicion të ri në televizionin konkurrent (FOTO LAJM) Në fillim të vitit, balerini i njohur Graciano Tagani deklaroi publikisht se është larguar nga trupa e baletit “Albi Nak
Jo vetëm vajza e motit! Alba Hoxha tashmë me pozicion të ri në “TV Klan” (FOTO LAJM) Alba Hoxha tashmë do të ketë një pozicion të ri në televizionin Klan. Pas punës si prezantuese e motit, tashmë baleri
Shifrat, sa fituan për një vit televizionet më të mëdha në vend (FOTO LAJM) Gara mes dy televizioneve të mëdha në vend është gjithnjë e fortë. Programe në “prime time” që synojnë të tërheqin sa
CDU-ja e Merkelit në përkrahje të Osmanit: Politikanët e rinj i japin vizion Kosovës Nikolas Lober, anëtari i CDU-së së kancelares Angela Merkel dhe anëtar i Bungestagut gjerman, ka reaguar pasi Lidhja Dem
Rikthehet “Big Brother”! Zbulohen detajet e studios “Big Brother Albania” ka qenë një ndër reality show-t më të pëlqyera të publikut shqiptar. Për 9 edicione ky emision
Rudina Dembacaj "tradhton" Ora News për këtë televizion (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur e “Mos i fol shoferit”, Rudina Dembacaj, na ka shoqëruar për tre vite me radhë në televizionin “Ora
Ndërron jetë poetja dhe gazetarja shqiptare Ka ndërruar jetë ditën e sotme gazetarja dhe poetja e njohur nga Kosova, Burbuqe Rushiti. Burbuqja ka punuar disa vj
Pas zënkës më Shakohoxhën, Ilda Bejlerin do ta shohim te ky televizion (FOTO LAJM) Prej disa ditësh në media po përflitet për një largim të mundshëm të Ilda Bejlerit nga Digitalb. Pas 11 vitesh karrie
Operacion anti-terror në Itali, sekuestrohen armë dhe rraketa, arrestohet një shqiptar Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, Digos, Divizioni Investigativ i Operacioneve Speciale, ka nisur një opera
Vdes tragjikisht ylli i njohur i televizionit (FOTO LAJM) Ditën e sotme ylli televiziv Emily Hartridge ka gjetur vdekjen e menjëhershme pas një aksidenti me një kamion. Prezan
Albana Osmani largohet nga Top Channel, shkaqet (FOTO LAJM) Albana Osmani është një ndër emrat që është shfaqur në ekranin e Top Channel që në themelim të këtij televizioni. Sot
Marina Vjollca sërish në televizion, ku do ta shikojmë në sezonin e ri (FOTO LAJM) Mungesa e saj e gjatë në ekranin e televizionit ngjalli lloj- soj aludimesh. Një që mund të kishte vendosur të tërhiqej,
Televizioni shtetëror serb e shfaq Kosovën të pavarur Televizioni shtetëror serb, RTS, gjatë një transmetimi të drejtpërdrejtë, ka shfaqur një hartë të Evropës, në të cilën K
Qytetari del "live" në televizion teksa votonte nga dhoma e fshehtë (FOTO LAJM) Edhe pse vota supozohet të jetë ë fshehtë, në një televizion lokal në Shkodër është transmetuar "live" procesi i votimit
Televizionin Shtetëror i Maqedonisë "në telashe", Revizioni zbardh shkeljet Qeveria ka diskutuar swrisht mbi raportin e Revizionit për parregullsitë në punën e Radiotelevizionit të Maqedonisë. Kjo
Reperi shqiptar thumbon Mc Kreshën dhe Lyrical Son: Ata nuk janë burra Reperi Bim Bimma ka qenë ndër themeluesit e grupit P.I.N.T, i njohur ndryshe si Specat, së bashku me Mc Kreshën dhe Lyri
Shqiptarët humbin besimin te televizioni, ku informohen? Shqiptarët kanë humbur ndjeshëm besimin te media, thotë raporti i publikuar së fundmi nga Unioni Europian i Transmetuesv
Messi: Më mungon Ronaldo Lionel Messi mbrëmë ka dhënë një intervistë në një televizion të Argjentinës. Ai ka folur për se si ka ndikuar familj