999 rezultate për

vizbeg

Banorët e Vizbegut protestojnë për ujin e pijshëm Për dy orë të tëra, banorët e lagjes së Vizbegut në Shkup kanë mbajtur të bllokuar bulevardin “Sllovenija”, në shenjë re
Rikthehen incidentet ndëretnike në prag të zgjedhjeve në Maqedoni Një i mitur ndodhet në koma dhe po lufton për jetën pas zënkës së mbrëmshme në fshatin Vizbeg të Shkupit. Sipas rap
Vidhen stoli ari nga një shtëpi në Vizbeg Ditën e djeshme në fshatin Vizbeg në Shkup, një person i paidentifikuar me përdorimin e një mjeti të kurdisur, ka hyrë m
Aksion policor edhe në Vizbeg të Shkupit Policia maqedonase ka ndërmarrë në orët e para të mëngjesit të sotëm një aksion në Vizbeg të Shkupit. Zëdhënësi i MP
Ministri Saraçini vizitë në zonën industriale Vizbeg Ministri i Ekonomisë, Valon Saraçini sot do ta vizitojë zonën industriale Vizbeg, me ç'rast do të realizojë takim pune m