999 rezultate për

vitore

Yuri Kim takon Vitore Tushën: Përgjegjësi për çështje të rëndësishme Ambasadorja amerikane, Yuri Kim ditën e sotme ka takuar kryetaren në detyrë të Gjykatës Kushtetuese. Znj.Kim shkruan
Vitore Tusha rizgjidhet kryetare e Gjykatës Kushtetuese Ka mbaruar mbledhja e gjyqtarëve të Kushtetueses, ndërsa Vitore Tushe është rizgjedhur në krye të Gjykatës. Gjyqtarët
Dy humbje radhazi për Napolin, Gattuso merr masa ndaj skuadrës Dy humbjet radhazi në kampionat, kundër Interit dhe Lazios nuk janë pritur mirë nga drejtuesit e Napolit dhe as nga traj
Plas te Napoli, Gattuso kërcënon me largim Disfata nga Milani nuk ka lënë gjurmë të thella edhe pas vërshëllimës së 3-fishtë të arbitrit, teksa është shoqëruar me
Pioli monitoron Milanin nga shtëpia, Ibra me shokë e përshëndesin live Stefano Pioli është izoluar në shtëpi në pritje për të fituar betejën me koronavirusin, por tekniku kuqezi është pa simp
Milani anulon stërvitjen, Stefano Pioli infektohet me koronavirus Stefano Pioli është infektuar me COVID-19. Trajneri i Milanit rezultoi pozitiv në testin e kryer ditën e sotme dhe klubi
Situata me tamponët te Lazio, policia mbërrin në qendrën stërvitore Lazio dhe Claudio Lotito janë nën akuzë për manipulimin e tamponëve të Covid-19. Në ditët e fundit klubi bardhekaltër ka
Pas disa lojtarëve kryesor, te PSG dëmtohet edhe trajneri Tuchel Klubi i PSG-së ka njoftuar sot gjatë ditës, se përveç lojtarëve si Kursawa, Mbappe dhe Verrati, gjatë një seance stërvit
Refuzoi hotelin me 5 yje dhe shkonte 45 minuta më këmbë në stërvitje, jeta modeste e Bielsës (FOTO LAJM) Marcelo Bielsa është hero në Leeds, pasi arriti të rikthejë klubin në Premier League pas 16 vitesh mungesë, ndërsa tani
Zuri vendin e Dvoranit: Kush është gjyqtarja e njohur që la në burg Fatos Nanon Ditën e sotme me 6 vota pro dhe 3 kundër KLGJ ka vendosur përfundimin e mandatit të Dvoranit. Kryesimin e KED e merr
"Futbollistët e United sherr përpara finales së Moskës", Hargrivs zbulon prapaskenat e çuditshme Ouen Hargrivs ka zbuluar se lojtarët e Mançester Junajtidit për pak sa nuk u përleshën me njëri-tjetrin në prag të final
Tjetër gjest i madh nga Salah, i paguan furnizimin e makinave personave që takon në karburant Mou Salah përvecse është shndërruar në një hero për Liverpoolin, njihet dhe si një person me zemër të madhe i cili nuk
Pas Liverpoolit edhe Chelsea solidarizohet me vrasjen e George Floyd Pas Liverpoolit edhe Chelsea ka bërë një gjest fantastik në shënjë solidariteti gjatë seancës së tyre stërvitore në Cobh
Ronaldo stërvitet bashkë me djalin te Juventusi (VIDEO) Skuadra e Juventus ka pasur sot një mysafir special në qendrën stërvitore ‘Continassa’, bëjnë të ditur mediet italiane.
Ronaldo pritet ti bashkohet ditën e sotme Juventusit në stërvitje Ylli portugez do të kthehet të martën (sot) në qendrën stërvitore në Continassa, pasi kaloi disa javë në Madeira të Port
ZYRTARE/ Nga sot skuadrat kosovare mund të fillojnë stërvitjen në grupe Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar se skuadrat kosovare mund të fillojnë stërvitjet grupore nga dita e sotme. Zëd
Vjen konfirmimi nga ministri, ja kur kthehen në stërvitje skuadrat spanjolle Ministri Spanjoll i Shëndetësisë, Salvador Ila ka dhënë miratimin e tij për rifillimin e stërvitjes individuale për klub
Dzeko "thumbon" qeverinë italiane: Është me e sigurtë të stërvitemi në qendër stërvitore sesa në park Edin Dzeko ka dhënë komentet e tij mbi situatën aktuale në të cilën qëndron futbolli italian. Dzeko, sikur ka thumbua
Edhe League 1 drejt rikthimit, këto janë rregullat strikte Është një dokument prej 25 faqesh, i redaktuar nga ekspertët e Ligës, Federatës dhe Shoqatës së Mjekëve. Përmban protoko
Rifllimi i sezonit gjithnjë e më larg, kryeministri Konte nxjerr dekretin e ri Rifillimi i sezonit aktual të kampionatit italian është gjithnjë e më larg, duke qenë se kryeminitri i Italisë, Xhuzepe