999 rezultate për

vitin

"E gjitha një show", Manjani: E bëjnë si obobo shikoni OFL çfarë bëhet, Shqipëria ka nevojë për vitin 0 Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka komentuar paketën e fundit, Anti-KCK dhe operacioni që po zhvillohet në rang
Formula 1, Mercedezi me pamje të re për vitin 2020 (FOTO LAJM) Mercedesi ka ndryshuar pamjen e saj këtë vit në Formula 1 duke marrë një dukje mjaft të veçantë. Drejtuesit e kësaj m
Dalin pamjet: Me Mercedez Benz luksoz, si u kap Altin Hajri në vitin 2017 nga forcat speciale (VIDEO) Gazetari investigativ, Artan Hoxha, i ftuar në emisionin "Byro Politike" ka publikuar pamjet ekskluzive të Altin Hajrit
Dimri mund të mos ekzistojë më në vitin 2050 Shkencëtarët në Australi kanë zbuluar se në vitin 2050 nuk do të ketë më dimër në këtë kontinent, por një verë të re të
Altin Hajri u dënua më 7 vite burg vitin e kaluar, Apeli e shpalli më pas të pafajshëm Biznesmeni Altin Hajri, pronar i kompleksit “Golden” në Shijak, ku dyshohet se është dërguar pas marrjes peng në Kamëz 4
Ky film vizatimor "parashikoi" vdekjen e Kobe Bryant me helikopter në vitin 2017 (VIDEO) Aksidenti me pasojë fatale për Kobe Braynt dhe vajzën e tij është kryefjala nëpër media. Interesimi i madh për të zbulua
Azdren Llullaku e nis vitin me dopietë Azdren Llullaku, sulmuesi shqiptar i cili aktivizohet në Bjellorusi me skuadrën e Shakhtjor Soligorskit, ka shënuar dopj
VMRO zbulon "fajtorin": Në vitin 2019 janë larguar 10 mijë të rinj nga vendi VMRO-DPMNEka hedhur akuza LSDM-në se ka shkaktuar largimin e të rinjve nga Maqedonia. “Në vitin 2019 më shumë se 10.0
E bukur dhe joshëse, aktorja shqiptare nis vitin me foto të nxehta (FOTO LAJM) Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet show-t "Duplex", por eksperie
"Ku do të garojmë vitin tjetër, në Serie A, apo Serie B", tifozët e Napolit reagojnë pas blerjes Rrahmanit Napoli ka konfirmuar transferimin e mbrojtësit Amir Rrahmani. Klubi italian nëpërmjet një komunikate për median ka nj
Këto janë dhjetë shtetet më të fuqishme në botë për vitin 2020 SHBA, Rusia dhe Kina mbeten vendet më të fuqishme të planetit, ashtu si vendet e tjera kanë parë që pozicionet e tyre bi
OSHEE mbyll vitin me 64 milionë euro humbje Të ardhurat e kompanisë së shpërndarjes së energjisë elektrike pësuan një rritje minimale prej 2% gjatë vitit 2019 ndërs
Pesë mënyra për ta përmirësuar shëndetin mendor në vitin 2020 Në një dekadë ku stresi, depresioni dhe ankthi janë prezentë gjithandej, është shumë e rëndësishme të punojmë dhe ta mba
Është zyrtare! Këto janë trendet më të përhapura të grimit për vitin 2020 (FOTO LAJM) Jemi në vitin 2020 dhe më në fund mund të flasim për trendet që do të mbizotërojnë . Deri tani janë zbuluar disa prej
Këtyre 5 tendenceve të modës duhet t'u thoni mirupafshim në vitin 2020 (FOTO LAJM) Tendencat e vitit aktual dhe sezonit të ardshëm përcaktohen nga stilistët kryesore dhe shtëpitë e mëdha të modës. Janë a
Më shumë se 100 propozime për emrat e binjakëve që lindin në vitin 2020 Si çdo vit të ri, ne ju propozojmë emrat që janë në trend për të gjithë bebat që do të lindin këtë. Në listën me disa em
Kush është "bosi i madh" afrikan që do të blejë Arsenalin në vitin 2021 (VIDEO) Njeriu më i pasur në Afrikë, Aliko Dangote, ka zbuluar planet e tij për të blerë Arsenalin në vitin 2021. Tifozi miliard
Është pranë zyrtarizimit te Barcelona, çfarë deklaronte për Messin në vitin 2019 trajneri spanjoll Quique Setien pritet të jetë trajneri i ri i skuadrës së Barcelonës. Çështja e shkarkimit të Ernesto Valverde tashmë
Pamje të rralla: Si u dëbuan kosovarët nga serbët në vitin 1999 (VIDEO) Spastrim etnik i Kosovës, kishte filluar më datën 25 mars një ditë pas fillimit të bombardimeve të NATO-s mbi Jugosllavi
Rashica e nis vitin e ri me gol (VIDEO) Milot Rashica ka shënuar në miqësore ndaj Hannoverit. Ndeshja është 3:1 për momentin me kosovarit që shënoi golin e f