999 rezultate për

vithet

Kokën poshtë dhe vithet lart, Enca "çmend" rrjetin duke u tundur (VIDEO) Ajo rrëmben gjithmonë vëmendjen me format e saj të bëshme. Këngëtarja Enca Haxhia këtë herë ka thyer të gjitha pritshmër
10 ushtrime për vithet dhe këmbët për vajzat (FOTO LAJM) Nuk ka asgjë të keqe të duash të ndryshosh trupin tënd ashtu siç nuk ka asgjë të keqe të mos shkosh në palestër (për aq
TRAGJEDI/ Shkoi për të bërë vithet më të mëdha, humb jetën në sallë 29-vjeçarja Një ngjarje e rëndë ka ndodhur Turqi. Një vajzë e re ka humbur jetën në një klinikë ku shkoi për të rregulluar vithet e
"Vulgare, boll tunde vithet", si e sulmuan dje Rashelin në Dance With Me Rashel Kolaneci tashmë është më afër publikut me pjesëmarrjen e saj në "Dance With me". Ama mbrëmja e djeshme nuk ka
Enca s'bën gjë tjetër vetëm se tund vithet (VIDEO) Këngëtarja shihet në një mbrëmje duke tundur të pasmet. Enca ka kohë që po mundohet të sjellë një këngë që do të shnd
Kim rrezikon fronin nga Aisha, modelja me belin e hollë dhe vithet e mëdha (FOTO) Kim Kardashian rrezikon t’a humbë vëmendjen e madhe që ka. Kjo për faktin se çdo ditë e më shumë po i shtohen konkure
Rasheli bën akuzën e fortë ndaj Ermalit: Më ka ngacmuar seksualisht (VIDEO) Mbrëmjen e kaluar Rashel Kolaneci ka qene nder personazhet e ftuar ne emisionin “Shiko kush luan” te emisioni i Luana Vj
Sara Kapo nxjerr në shesh vithet “bombë”, komenti i Mamaqit të shkatërron së qeshuri (FOTO LAJM) Sara Kapo, vajza e vetme e aktores së njohur Ema Andrea, ka zgjedhur një mënyrë krejt ndryshe nga e ëma për të rënë në s
"Lek ke, bëji vithet silikon", Armina shokon fansin me përgjigjen e saj (FOTO LAJM) Armina Mevalni një nga blogeret më të komentuara në Shqipëri e njohur për veshjet e shtrejnta dhe jetën luksoze që bën,
Komentuesit i shajnë vithet, nxehet Armina: Më marrshi të keqen! Pas fotos së publikuar kohëve të fundit në Instagram, Armina Mevlani po masakrohet me komente negative. E shkak për
Forcojini vithet, kofshët dhe stomakun me vetëm një ushtrim (VIDEO) Split-galiç bullgar, është ky ushtrimi që i dedikohet legjendës që praktikojnë peshëngritësit bullgarë dhe me falë kët