999 rezultate për

viterbo

"Vendosa të bashkëpunoj për vajzën time", shqiptari zbërthen mafien në Viterbo “Vendosa të bashkëpunoj për vajzën time“, shpjegoi Sokol Dervishi, ish-krahu i djathtë i bosëve të mafies së Viterbos, i
I dënuar dhe dëbuar disa herë, vëllai i mafiozit shqiptar rikthehet në Itali për të parë vajzën e sapolindur Tregtar droge, i implikuar në “Viterbo mafia dy” si dhe klandestin në Itali. Këto janë akuzat që rëndojnë mbi David Rebe
Kokainë nga Belgjika në Itali, kush janë shqiptarët pjesë e organizatës së trafikut “Lumenj” kokainë nga Belgjika e fshehur brenda kavanozave plot me drogë dhe oriz të varrosur në Palanzana. Në Itali,
U kërkua mbi 130 vite burg: Kush janë shqiptarët që i vunë flakën Viterbos Për shkak të pezullimit të seanca gjyqësore për shkak të koronavirusit, në Romë do të nisë gjykimi nesër ndaj personave
Ngjarje misterioze, adoleshentja shqiptare gjendet e vdekur mbi krevatin e prindërve Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të shtunë në Montefiascone, në provincën e Viterbo, ku e reja shqiptare e quajtur A
"Bosit" të drogës i arrestojnë vëllanë, do të kalojnë festat e fundvitit në qeli 4 shqiptarë të arrestuar në 28 nëntor në Viterbo të Italisë dolën para gjykatës të hënën dhe në një seancë maratonë u ve
Plas sherri në burg, shqiptarët përleshen me romunët Të burgosur shqiptarë dhe rumunë janë përleshur me njëri-tjetrin në burgun e Viterbos në Itali ditën e diel. Nga 3 sh
Shkatërrohet banda mafioze pjesë e Ndrangheta-s, "kapo" një shqiptar Në orët e para të mëngjesit të sotëm Policia e Viterbos nën drejtimin e Departamentit të Përgjitshëm të Antimafias ka ek