999 rezultate për

vitali

Derhemi ngre tonet kundër Ramës: Po pate b*thë hajde prishe Teatrin! Gjatë takimit të sotëm, për mbrotjtjen e Teatrit,aktori Arben Derhemi duket se e ka humbur pak qetësinë. Teksa ka tre
Biznes i ri, fiton miliona dollarë duke shitur ajër kanadez Moses Lam dhe Troy Paquette janë partnerë në “Vitality Air”, një kompani që shet shishe me ajër të marrë nga Parku Naci
Serbët numërojnë ditët që po presin për Asociacionin Kryetari i Mitrovicës së Veriut, Goran Rakiq, ka deklaruar për mediet lokale serbe se marrëveshjet e Brukselit nuk është
Vetëvendosje premtin rivitalizim të Trepçës Vetëvendosje ka mbajtur një tubim zgjedhor në qytetin e Mitrovicës, ku ishte i pranishëm kandidati për kryeministër, Alb
Moment prekës, si e ngushëllon Vitali vëllain për humbjen e titullit (FOTO LAJM) Vladimir Klitschko nuk arriti të rimarrë titullin për kampion të botës në peshat e rënda në boks duke humbur ndeshjen e
Hirra, një aleat i fuqishëm i shëndetit dhe i vitalitetit Hirra është shumë e mirë të përdoret që nga lindja deri në moshën e vjetër për shkak të ngjashmërisë me qumështin e gjir
Kim sulmohet nga i njëjti person që sulmoi Gigi Hadid (VIDEO) Kim Kardashian është sulmuar sërish nga “humoristi” Vitalii Sediuk i cili shkaktoi kaos para dy vitesh duke e futur atë
BIK nuk heq dorë nga ndërtimi i xhamisë, ndërtimi pas rivitalizimit të urës Myftiu i Kosovës Naim Tërnava është shprehur i shqetësuar pas lajmit se në parcelën e BIK-ut në Mitrovicë do të ndërtohe
Tahiri uron qytetarët e Mitrovicës për zhbllokimin e urës mbi Ibër Ministrja për Dialog Edita Tahiri, ka vizituar për herë të parë që kur ka filluar rivitalizimi i urës kryesore mbi lumin
Pas sulmit, Kim Kardashian me truproja të armatosur (FOTO LAJM) Pas sulmit që i'u bë Kim Kardashian gjatë javës së modës në Paris, ajo nuk ka aspak ndërmend ta lë me kaq, por dhe me ur
Klitschko: Mes Ukrainës dhe Rusisë të ndërtohet mur në kufi Një deklaratë e kryetarit të Kievit, Vitali Klitschko ka shkaktuar reagime në Berlin. Ai tha se mes Ukrainës dhe Rusi
Tymoshenko: Nuk tërhiqem nga gara për presidente Ish-kryeministrja e Ukrainës Yulia Tymoshenko, gjatë një konference në Kiev është shprehur sot se mbetet kandidate për p
Rivitalizohen godinat italiane, Fullani "paqe" me socialistët Godinat e ndërtuara sipas stilit Italian do të rikonstruktohen për t’u ripërdorur për qëllime të ndryshme. Një grup pune
Protestat në Kiev, sulmohet Vitali Klitschko (FOTO LAJM) Ish kampioni i botës në peshat e rënda, tashmë një lider politik, Vitali Klitschko është parë në ballë të protestave të
Thaçi: Viti i ardhshëm do të ketë investime në Brezovicë Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi pret që vitin e ardhshëm të përfunojë procesi i identifikimit të investitorit, që d
A po shkon Trepça drejt rivitalizimit apo drejt shitjes?(VIDEO) Liburn Aliu në seancën e sotme në Kuvendin e Kosovës ka referuar për ekonomine e vendit. Sipas tij, ajo po pëson rënie s
Ushtrimet që kthejnë vitalitetin dhe rrisin fleksibilitetin Kurrë nuk është vonë që të merreni me ndonjë aktivitet sportiv. Përzgjidheni atë në bazë të qëllimit të cilin dëshironi