999 rezultate për

vishni

Çfarë s'duhet të vishni në një dasmë! Lista me 13 "gafat" që bëjmë shpesh Është ndoshta nga eventet më të veçanta, si për çiftet, ashtu dhe për të ftuarit. Organizimi i gjithçkaje, fillon që
Arsyet pse nuk duhet të vishni take të larta Shumë femra ende nuk janë në dijeni se sa të rrezikshme janë taket e larta. Këmbët janë struktura fleksibile, por këpuc
Kjo është dasma më e madhe që theu rekorde (VIDEO) Mijëra njerëz morën pjesë në një dasmë tradicionale, një nga më të mëdhatë në vend. Organizatorët shpresojnë që even
Mos guxoni të vishni këtë bluze në Turqi! Hyni në burg (FOTO LAJM) Një çift ishte duke bërë pushime në Antalja të Turqisë sot, ndërsa është arrestuar nga forcat e rendit turke. Duke m
Si të shpëtoni nga era e keqe e këmbëve kur vishni këpucët pa çorape Çizmet ia kanë lënë vendin balerinave e këpucët me lidhëse janë zëvendësuar me atletet apo këpucët pranverore. Kemi hequ
Kurrë mos i vishni rrobat e reja pa i larë Të gjithë pëlqejmë të veshim dhe të blemë rroba të reja. Por a e dini që nuk duhet t’i vishni asnjëherë pa i larë për
Arsyet pse nuk duhet të vishni kurrë më shapkat me gisht Shapkat me gisht janë një prej llojeve të këpucëve më të përdora gjatë stinës së verës. Disa persona zgjedhin t’i për
Kujdes! Gjithmonë lani rrobat e reja para se t'i vishni Sipas një eksperti të tekstilit, moslarja e rrobave pasi i keni blerë nuk është mirë, pasi që kështu ju ua bëni të mundu
Ja deri në çfarë moshë mund të vishni xhinse! Xhinset janë zyrtarisht veshja më e përdorur në botë pa dallim moshe apo gjinie. Por sipas një studimi në Britani ka
Truket me anë të cilave këpucët e preferuara nuk do t’jua vrasin më Sa herë kemi blerë një palë këpucë të reja gjithmonë i kemi veshur me frikë me idenë që do na vrasin dhe lëndojnë, dhe p
SHBA/ Qyteti ku ndalohen minifundet Një qytezë e vogël në SHBA, është ndaluar me ligj veshja e minifundeve nga femrat. Mund t’ju tingëllojë çuditshëm, p
Vishni taka të larta? Rrezikoni të prekeni nga kanceri Është e ditur që veshja e përditshme e takave është jo e këshillueshme nga ana mjekësore. Studimi i fundit ka rezul
Veshjet gri, përse s'mund ti vishni në sezonin e verës Kur vjen puna për zgjedhjen e rrobave të stinës së verës, të gjithë tundohemi nga ngjyrat e bardha ,të çelëta e plot ngj
Pse duhet t’i lani rrobat e reja para se t’i vishni Veshja e rrobave të reja direkt sapo ne i blejmë është diccka normale që bën secili nga ne pa e menduar dy herë. Megjith
Dafina, shpëtim kundër dhimbjeve në shputa Lëngu nga gjethet e dafinës është një kyuro e mirë kundër dhimbjes së shputave të këmbës. Ky është një lëng më e efekts
Varëset e mëdha dhe shumëngjyrëshe trendi i këtij sezoni (FOTO LAJM) Këtë verë duket se trendi më i fundit janë varëset e mëdha dhe shumëngjyrëshe. Ky është një stil që mund të përdoret në
Kombinime perfekte të aksesorëve (FOTO LAJM) Aksesoret janë një element i rëndësishëm në look-un e femrave. Ato janë dhe elemnti bazë i cili ndikon për një pamje sa
Rrikthehen çorapet në modë, kombinimi sipas dëshirës (FOTO LAJM) Nëse kërkoni që të ndiqni modën, në këtë sezon këshillohet të vishni sandalet me çorape. Ju nuk duhet të keni frikë aspa
A do i vishnit këpucët e reja të CR7-ës? (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është mësuar të shohë miliona tifozë në mbarë botën të veshin fanellën e tij të Real Madrid dhe kombët
Adnan thuaj PO Shqipërisë, siç edhe e sheh fanelën e ke gati "Tifozat Kuq e Zi" nuk heqin dorë nga ftesat e tyre për të sjellë në kombëtare superyllin kosovar Adnan Januzaj. Ata