999 rezultate për

vishni

Hiqni puçrat nga vithe me këtë metodë Gjatë ditëve të nxehta të verës, shumë femra përballen me akne rreth vitheve. Shumica prej nesh nuk e kemi idenë se pse
Flasin ekspertët: Çfarë të vishni në një intervistë pune Në momentin e parë, njerëzit ju masin nga koka te këmbët. Që nga menyra se si jepni dorën dhe deri te këpucët që keni ve
Hiqni dorë nga këto veshje në dasmë nëse nuk doni të lini nam Gjithmonë e më shumë po ndryshon mënyra e organizimit të dasmave dhe ato që janë duke munguar janë rregullat, pasi çifte
Nëse i vishni këto gjëra, kurrë asnjë vajzë nuk do t’jua hedhë sytë Stili i veshjes është një temë që meshkujt dëshirojnë ta shmangin, por Reddit i ka kërkuar gjinisë tjetër të listojë gjë
Mos i prishni kot, kaq herë mund t’i vishni rrobat para larjes Të gjithëve na ndodh t’i lajmë rrobat me një herë të veshur dhe rezultati përkthehet në pirgje me ndërresa që presin të
Këto kategori rrobash në dollapin tuaj zhdukini menjëherë Të gjithë kemi në garderobë rroba që thjesht na zënë vendin, por sërish nuk i hedhim. Pas këtij artikulli, kthejini sytë
10 gabimet e veshjeve tek meshkujt (FOTO LAJM) Moda e meshkujve është një gjë e ndërlikuar. Ju mund të mendoni se është mjaft e thjeshtë të visheni me stil, por ka
Erdhën dasmat, çfarë nuk duhet të vishni në cerëmoni Është ndoshta nga eventet më të veçanta, si për çiftet, ashtu dhe për të ftuarit. Organizimi i gjithçkaje, fillon që nga
Pëlqeni një djalë? Si duhet të silleni Shumë femra, mundohen në mënyra të ndryshme, të bëjnë për vete një mashkull që i intereson. Sipas një studimi, duhet
10 Gabimet e veshjeve tek meshkujt (FOTO LAJM) Moda e meshkujve është një gjë e ndërlikuar. Ju mund të mendoni se është mjaft e thjeshtë të visheni me stil, por ka det
Sekrete mode, e dini ç'kuptim ka etiketa e lëkurës në pantallonat xhins? Mund t’i vishni paradite, pasdite, në mbrëmje, madje edhe për të fjetur gjumë (ok, ky është një nga ato rastet kur shkon
Mënyra më praktike për të pastruar këpucët prej kastori Këpucët e kamoshit ose ndryshe kastori janë shumë të bukura dhe të veçanta. Por ama lëkura e kamoshit është një mate
Habit moderatoja shqiptare: ''Tifozët kërkuan të më zhvishnin'' Moderatorja bukuroshe e sportit, Hygerta Sako, ishte e ftuar në emisionin ''Pasdite në Top Channel''. Moderatorja shqipt
Jepet alarmi, kurrë mos i vishni rrobat e reja pa larë Të gjithë pëlqejmë të veshim dhe të blemë rroba të reja. Por a e dini që nuk duhet t’i vishni asnjëherë pa i larë për
Viti i Ri në shtëpi apo jashtë? Vishni këtë! Gjetët atë që duhet të vishnit për Krishtlindje, po festa nuk mbaroi atë ditë. Pse të mos vishni diçka mahnitëse edhe pë
Kurrë mos i vishni rrobat e reja pa i larë Të gjithë pëlqejmë të veshim dhe të blemë rroba të reja. Por a e dini që nuk duhet t’i vishni asnjëherë pa i larë për
Vishni palltot, javën tjetër pritet bora e parë Enti Hidrometeorologjik i Maqedonisë, paralajmëron se javën e ardhshme vendi do të jetë nën ndikimin e masave të ftohta
Nesër merrni çadrat dhe vishni çizmet: Parashikohen reshje masive dhe përmbytje Orët e mbrëmjes së sotme deri paraditen e nesërme parashikohet që të shoqërohen me reshje të dendura shiu, të cilat prit
Mënyra më e mirë për të pastruar këpucët prej kastori Këpucët e kamoshit ose ndryshe kastori janë shumë të bukura dhe të veçanta. Por ama lëkura e kamoshit është një mate
Tri arsye pse nuk duhet të vishni taka të larta shumë shpesh Shumë femra ende nuk janë në dijeni se sa të rrezikshme janë takat e larta. Këmbët janë struktura fleksibile, por këp