999 rezultate për

vishni

Si të vishni gjithë stil trikot e zakonshme (FOTO LAJM) Trikot janë disa nga veshjet më të zakonshme gjatë stinës së vjeshtës dhe dimrit; ju mbajnë ngrohtë dhe janë komode. Por
Nga aksesorët tek abazhurët, ide interesante për të ripërdorur rrobat që nuk i vishni më (FOTO LAJM) Sipas statistikave, 1/3 e gardërobës sonë nuk përdoret. Dhe hidhet poshtë. Dollapet tona janë plot me gjëra që nuk i ves
Kurrë mos i vishni këto shapka Shapkat e mbyllura prej gome, të njohura dhe si Crocs, mund të jenë të lehta për të ecur, por sjellin probleme për këmbë
Kurrë mos i vishni këto shapka Shapkat e mbyllura prej gome, të njohura dhe si Crocs, mund të jenë të lehta për të ecur, por sjellin probleme për këmbë
Të fiksuara pas fustaneve? Mësoni si ti vishni edhe në të ftohtë (FOTO LAJM) Me uljen e temperaturave fillojnë të shtohen edhe veshjet tona. Fatkeqësisht, na duhet t’i themi “mirupafshim” rrobave t
Shpikja më e fundit e modës, do guxonit ta vishnit? (FOTO LAJM) Që nuk të mban ngrohtë për në vjeshtë kjo është e sigurt. Shpikja e re e modës, edhe pse me mëngë të gjata, nuk mbulon s
6 veshje Instagram-i që do të doni t'i vishni gjithë tetorin (FOTO LAJM) jeshta është stina ideale për të shpalosur gjithë idetë që duam t'i shprehim përmes veshjeve. Pulovrat e rehatshme, xhak
Gabimi që bëni kur vishni xhinse të ngushta Xhinset e ngushta mund të dëmtojnë seriozisht muskujt dhe nervat tuaja, paralajmërojnë doktorët. Mediat ndërkombëtare
Ky është trendi i vetëm i çizmeve që do të shkojë me çdo gjë që do të vishni (FOTO LAJM) Nëse po kërkoni një aksesor që do të shkonte me çdo veshjen tuaj në garderobë, sigurohuni për një gjë: të jetë në ngjyrë
Kushtojnë 44 dollar, a do guxonit t'i vishni (FOTO LAJM) Nëse ju janë mërzitur provokimet apo vështrimet e djemve në pishina apo plazh për shkak të formave tuaja fizike, kompani
Çfarë të vishni në punë në ditë të nxehta si këto (FOTO LAJM) Askush nuk dëshiron të arrijë në zyrë me këmishë të djersitur. Ndryshe nga kjo, të gjithë dëshirojnë të jenë të fresk
Pse nuk duhet të vishni xhinse të ngushta Xhinset e ngushta mund të dëmtojnë seriozisht muskujt dhe nervat tuaja, paralajmërojnë doktorët. Mediat ndërkombëtare i
5 mënyra të ndryshme se si ta vishni një këmishë të bardhë (FOTO LAJM) Një këmishë e bardhë është esenciale për garderobën e secilës grua. Kjo këmishë, shkon me të gjitha llojet e veshje
Asnjeherë mos i vishni rrobat e reja pa i pastruar, mësoni arsyen Nëse jeni tip që nuk i pastroni rrobat para se ti veshni në fillim, mund të jetë një shans që do ta paguani disa ditë më
Hiqni puçrat nga vithe me këtë metodë Gjatë ditëve të nxehta të verës, shumë femra përballen me akne rreth vitheve. Shumica prej nesh nuk e kemi idenë se pse
Flasin ekspertët: Çfarë të vishni në një intervistë pune Në momentin e parë, njerëzit ju masin nga koka te këmbët. Që nga menyra se si jepni dorën dhe deri te këpucët që keni ve
Hiqni dorë nga këto veshje në dasmë nëse nuk doni të lini nam Gjithmonë e më shumë po ndryshon mënyra e organizimit të dasmave dhe ato që janë duke munguar janë rregullat, pasi çifte
Nëse i vishni këto gjëra, kurrë asnjë vajzë nuk do t’jua hedhë sytë Stili i veshjes është një temë që meshkujt dëshirojnë ta shmangin, por Reddit i ka kërkuar gjinisë tjetër të listojë gjë
Mos i prishni kot, kaq herë mund t’i vishni rrobat para larjes Të gjithëve na ndodh t’i lajmë rrobat me një herë të veshur dhe rezultati përkthehet në pirgje me ndërresa që presin të
Këto kategori rrobash në dollapin tuaj zhdukini menjëherë Të gjithë kemi në garderobë rroba që thjesht na zënë vendin, por sërish nuk i hedhim. Pas këtij artikulli, kthejini sytë