E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
999 rezultate për

vishen

Zhvishen dhe pozojnë, nënë e bijë fitojnë shumat e "çmendura" (FOTO LAJM) Një nënë është bashkuar me vajzën e saj dhe fitojnë 2700 dollarë në javë me punën që bëjnë. Nëna Jessie Jo Richardson, 5
"Vishen sikur shkojnë në dasmë në pikë të paradites", Arjan Konomi ka dy fjalë për vajzat e Për'puthen Takimi i Muratit dhe Melisën riktheu në vëmendje bisedën që ai pati bërë më herët me Sindin për mënyrën e veshjeve. N
Grabitje si në filma, hajdutët vishen si punonjës e vjedhin 50 mijë euro mall në shtëpinë e shkodranit Një shtëpi 2-katëshe në njësinë Dajç të bashkisë Shkodër është grabitur në mënyrë spektakolare. Gjithçka u zbulua tre di
Me taka dhe atlete, si të visheni me tuta dhe të jeni "IN" (FOTO LAJM) Të vishe tuta me taka para dy vitesh as nuk konceptohej, ishte totalisht jashtë mode. Por duke qenë të ndërgjegjshëm
Mos u stresoni më çdo mëngjes! 6 mënyra si të visheni në zyrë për këtë sezon (FOTO LAJM) Është e vërtetuar se njerëzit më shumë kalojnë kohë në punë se sa duke u argëtuar. Prandaj, kjo është një arsye më sh
Sherr masiv në Elbasan, agresorët i përvishen policisë me gurë Pak minuta më parë është shënuar një konflikt mes disa personave. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit, në lagj
Me taka dhe atlete, si të visheni me tuta dhe të jeni "IN" (FOTO LAJM) Të vishe tuta me taka para dy vitesh as nuk konceptohej, ishte totalisht jashtë mode. Por duke qenë të ndërgjegjshëm
Mos u stresoni më çdo mëngjes! 6 mënyra si të visheni shpejt për në zyrë (FOTO LAJM) Është e vërtetuar se njerëzit më shumë kalojnë kohë në punë se sa duke u argëtuar. Prandaj, kjo është një arsye më sh
E fiksuar pas modës, si të visheni në një mbrëmjë festive sipas balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Adel Lami është balerina e njohur shiptare e cila pasi shkëlqeu me talentin në vendin e saj, shkëlqeu edhe njëherë në SH
Durrsakët i përvishen keq Ramës, kryeministri detyrohet të largohet (VIDEO) Ditën e sotme kryeministri Rama vizitoi qytetin bregdetar të Durrësit. Ky takim zhvillohet për të inspektuar nga afër
STUDIM/ Njerëzit që vishen me të zezë, duken më intelegjent dhe tërheqës Janë marrë në pyetje mbi 1.000 njerëz në lidhje me ngjyrën e preferuar dhe si i bëjnë ngjyrat të ndihen para personave t
Rama paralajmëron ashpër: Do zhvishen nga çdo pasuri, dërgim menjëherë prapa hekurave Kryeministri Edi Rama ka deklaruar sot se burgu nuk mjafton për personat që kanë vënë pasuri të ligjshme nga aktivitete
Mos u stresoni më çdo mëngjes! 6 mënyra si të visheni shpejt për në zyrë (FOTO LAJM) Është e vërtetuar se njerëzit më shumë kalojnë kohë në punë se sa duke u argëtuar. Prandaj, kjo është një arsye më sh
Me taka dhe atlete, si të visheni me tuta dhe të jeni "IN" (FOTO LAJM) Të vishe tuta me taka para dy vitesh as nuk konceptohej, ishte totalisht jashtë mode. Por duke qenë të ndërgjegjshëm
E fiksuar pas modës, si të visheni në një mbrëmjë festive sipas balerinës shqiptare (FOTO LAJM) Adel Lami është balerina e njohur shiptare e cila pasi shkëlqeu me talentin në vendin e saj, shkëlqeu edhe njëherë në SH
Megan dhe Harry "zhvishen" nga titujt mbretërorë Princi Harry dhe Meghan nuk do të përdorin më titujt e tyre të HRH dhe nuk do të marrin fonde publike për detyrat mbretë
Si të visheni shpejt në mëngjes dhe të flini 10 minuta më shumë (FOTO LAJM) Do te bëni çdo për te fjetur 10 minuta me shume ne mëngjes? Ndiqni disa këshilla për tu bere gati me shpejtësi ne mënyrë
E kuqe festash, si të visheni me këtë ngjyrë sipas të famshmeve shqiptare (FOTO LAJM) Në fundvit ngjyra e kuqe ka një tjetër rëndësi. Ajo na bën të ndjejmë festën, dritat dhe emocionin e fundvitit. P
Si të visheni për natën e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Nata e Vitit të Ri padyshim që është një nga netët që njerëzit e presin me shumë gëzim. Ama dilema e përzgjedhjes së
Fundet poshtë gjurit po bëjnë namin, si t’i kombinoni për t’u dukur yll (FOTO LAJM) Fundet poshtë gjurit janë kthyer në veshjen e preferuar të shumë vajzave. Këtë sezon ata do të preferohen shumë dhe d