999 rezultate për

virusin

Ky është vendi ku është e ndaluar të flitet për Covid-19 (FOTO LAJM) Është një lokal në Romë ku pronarja ka vendosur që nuk mund të flitet për koronavirusin. Sipas saj bisedat rreth Covid e
Super lajm, Marash Kumbulla mposht koronavirusin Qendërmbrojtësi i Romës, Marash Kumbulla ka njoftuar se është shëruar nga COVID-19. Shqiptari njoftoi në Instagram se
41 viktima, të dhënat e fundit e të infektuarve në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë, bëri të ditur se gjatë 24 orëve të fundit nga 3127 testime të realizuara, 1022 persona kanë re
Rekord tragjik! COVID-19 shënon 18 viktima në 24 orët e fundit Situata epidemiologjike në vend, mbetet e rënduar pasi vijojnë të regjistrohen shifra të larta të të infektuarve dhe vik
100 vjeçarja italiane mposht koronavirusin Një 100 vjeçare nga San Pietro, zonë me 4 mijë banorë në Katanzaro të Italisë ka arritur te mposhte koronavirusin. La
15 viktima dhe 1039 të infektuar me Covid-19 Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3143 testime të realizuara. 1039 persona kanë rezultu
Myftiu i Shkodrës mposht koronavirusin, Ademi jep lajmin e mirë Myftiu i Shkodrës, Muhamed Sytari ka arritur të fitojë betejën me koronavirusin. Lajmin e mirë e ka bërë më dije krye
Janullatos mposht koronavirusin, pritet rikthimi në Shqipëri Kryepeshkopi Anastas Janullatos ka arritur të mposhtë koronavirusin dhe pritet të rikthehet në Shqipëri. Spitali “Eva
COVID-19/ Kush nuk e beson koronavirusin, të mos i jepet ndihmë në spital Një ekonomist zviceran, deklaroi se të gjithë ata që mohojnë ekzistencën e Covid-19, nëse infektohen dhe kanë nevojë për
"O zot mëshiroje", fjalët e bashkëshortes së mjekut që humbi betejën me koronavirusin Mjeku i njohur Ilirjan Daçi humbi sot betejën me koronavirusin. Por, në kohën që mjeku i ndierë luftonte me jetën, bashk
"Psikovirusi më i tmerrshëm se virusi", mjeku Stojku zbulon se kaloi koronavirusin Mjeku i njohur, Edmond Stojku, ishte ditën e sotme në një lidhje të drejtpërdrejtë me emisionin “Shqipëria Live” në Top
Kumbulla foto me të dashurën nga karantina: Mos e nënvlerësoni virusin Mbrojtësi shqiptar i Romës, Marash Kumbulla, ka paralajmëruar "Mos e nënvlerësoni COVID-19" teksa ka zbuluar se edhe e d
40 viktima dhe 591 raste të reja me Covid-19 Ministria e Shëndetësië, informoi se gjatë 24 orëve të fundit 1683 testime të realizuara 591 persona kanë rezultuar pozi
"E kaluam Covid-19", këngëtarja shqiptare dhe familja e saj preken nga virusi (FOTO LAJM) Orgesa Zaimi ka treguar se gjithë familja e saj është infektuar me Covid-19, por fatmirësisht e kanë kaluar këtë situatë
Ia doli! Pacienti mposht koronavirusin pas nga 7 muajsh qëndrimi në spital (FOTO LAJM) Një rast mjaft shpresëdhënës na vjen nga Anglia. Pacienti që ka vuajtur më gjatë nga koronavirusi në Britaninë e Madhe k
Arriti të mposhte koronavirusin, 5 vjeçarja i dërgon letër kryeministrit Conte Një 5-vjeçare që ka fituar betejën me koronavirus i ka dërguar një letër Kryeministrit të Italisë Giuseppe Conte. E v
COVID-19/ Thirrja e fortë e mjekut imunolog: Stop përdorimit të këtyre ilaçeve! Mjeku imunolog Genc Sulçebe, u ka bërë thirrje sot personave të sëmurë me koronavrius, që po kurohen në shtëpi, që të nd
Redorid i ri, 1275 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit! Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3331 testime të realizuara, 1275 persona kanë rezultu
Uzuni mposht koronavirusin, ka shpresë për takimin me Juventusin Lajme të mira vijnë nga Hungaria. Sulmuesi Ferencvaros, Myrto Uzuni ka fituar betejën me Covid-19. Lajmi u dha nga ve
MAQEDONI/ 10 viktima dhe 865 raste të reja me Covid-19 Ministria e Shëdetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2449 testime të realizuara , 865 persona kanë rezultua