999 rezultate për

virale

Zbulohet e fshehta e logos së Apple në iPhone, videoja bëhet virale Përderisa përditësimi i ri i sistemit operativ të Applet, iOS14, solli shumë risi tek iPhone, ka një veçanti “sekrete” q
Videoja u bë virale, nis hetimi për shqiptarët që u jepnin urdhra ushtarëve grekë (VIDEO) Pas publikimit të videos dhe bërjes së saj virale, ushtria greke ka nisur hetimet për ushtarët shqiptarë, të cilët i për
Pamjet e një qeni që godet topin me kokë bëhen virale (VIDEO) Videoja e një qeni po bën gjiron e botës nëpër rrjet, ai shihet duke goditur topa me kokë dhe duke i dërguar ata ku pron
Pamje virale, një shiringë mbushet me vaksinë dhe vret koronavirusin (VIDEO) Një video që tregon se si vaksina mund të mposhtë koronavirusin u publikua nga Animaak, duke uruar një vit të mbarë.
Fotot e nxehta bëhen virale, a është vërtet kjo vajza e Obamës? (FOTO LAJM) Edhe pse u rrit në shtëpinë më të famshme të Amerikës, Sasha Obama gjithmonë u përpoq të kishte një fëmijëri normale.
Fustani transparent "tradhton" serish Xhesika Polon, bëhet virale në rrjet (FOTO LAJM) Përveç këngës dhe performancës LIVE të këngëtarëve në Festivalin e Këngës, publiku është shumë i vëmendshëm për të vlerë
"Do futem se jam deputet", Janisheri sqaron videon virale Deputeti Selam Janisheri u bë viral pasi në një video ai debatonte me një zonjë teksa prisnin në një qendër shëndetësore
Pamjet bëhen virale, Kejvina Kthella filmohet e dehur dhe nuk kontrollon dot veten (FOTO&VIDEO) Kejvina Kthella, ish-velina bukuroshe është filmuar në një gjendje që nuk jemi mësuar ta shohim zakonisht. Në videon
Fotot e nxehta bëhen virale, a është vërtet kjo vajza e Obamës? (FOTO LAJM) Edhe pse u rrit në shtëpinë më të famshme të Amerikës, Sasha Obama gjithmonë u përpoq të kishte një fëmijëri normale.
STUDIM/ Kur i infektoni më shumë të tjerët, nëse jeni prekur nga Covid-19 Na pyeti nëse duhej të shkonte në punë, të vraponte për të bërë një tamponin, apo të rrinte në shtëpi. Për shkak se nuk
Pamje virale: Pësoi gol në minutën e 94, trajneri humbi durimin (VIDEO) Shikoni si reagon Marius Croitoru, trajneri i FC Botosani (në Rumani), shkruan Albeu.com. Ekipi i tij pësoi një gol n
"Djali i kosit" rrëfen çfarë fshihet pas videos së bërë virale në rrjet (VIDEO) Roxhers Nexhipi njihet ndryshe edhe si djali i kosit, pas videos të bërë virale kohët e fundit në Tik Tok. I ftuar në
Bëhet virale, fotoja e mjekut që përqafon pacientin me Covid meriton vëmendje (FOTO LAJM) Pandemia e koronavirusit vazhdon të jetë një problem i rëndë në Shtetet e Bashkuara, por edhe në gjithë botën. Të gjithë
Pas anulimit të mbrëmjes së maturës, fotografitë e 18-vjeçares bëhen virale (FOTO LAJM) asmine Dauphine është 18 vjeç dhe mbrëmja e saj e maturës duhej të mbahej këtë qershor, por u anulua, për shkak të pand
Flet ekspertja e ISHP-së: A të mbron vaksina e gripit nga Covid-19 Programi i vaksinimit ndaj gripit ka nisur që në fillim të tetorit me personelin mjekësor, atë të arsimit dhe më tej do
Një minutë heshtje te Barcelona, foto e Messit bëhet virale (FOTO LAJM) Bota e futbollit ende vajton për Diego Armando Maradonën. Tashmë janë bërë dy ditë që legjenda e Argjentinës ndërroi jet
Fotoja që po bëhet virale, Maradona takon Zotin (FOTO LAJM) Diego Armando Maradona është ndarë nga jeta e përditshme fizikisht, por ai do të mbetet përjetë gjallë, më prezent se ku
COVID-19/ Bombaj publikon dietën antivirale: Hudhra, qepë të njoma e vaj ulliri (FOTO LAJM) Dietologia Blerina Bombaj Troci ka bërë publike një dietë antivirale që sipas saj do i shërbejë të gjithë personave të i
Blogerja bëhët virale, krijon veshje ikonike të frymëzuara nga filma dhe shfaqje (FOTO LAJM) Kate është një blogere hungareze e cila ka niur në rrjet një sfidë mjaft interesante. Ajo krijon veshje elegante dhe
Halloween në Shtëpinë e Bardhë, foto e Trump dhe Melania që u bë virale (FOTO LAJM) Shtëpia e Bardhë është shndërruar me rastin e Halloween. Melania dhe Donald Trump mirëpritën fëmijë të shumtë për ta viz