999 rezultate për

vip-ave

Njihuni me fobitë më të çuditshme të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Porsi Kylie, që ka fobi filxhanët e pluhurosur, edhe këta të famshëm shqiptarë frikësohen nga gjëra krejt të pazakonta.
Sherr me binjakët e "AL Pazar", menxaheri i VIP-ave: Ja kam thënë në sy (FOTO LAJM) Xhani Demika së fundmi ka folur për të gjitha aventurat e tij këtë vere dhe zbuloi shumë sekrete për personazhet publik
Brenda shtëpive dhe vilave luksoze të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Shtëpia është një nga ambientet më intime, ku njerëzit kalojnë kohë cilësore me njerëzit më të afërt. Duket se arredimi
Ndahet nga jeta fotografi i njohur i VIP-ave (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 74-vjeçare fotografi gjerman Peter Lindbergh. Ai njihet si fotografi i yjeve të Holliv
Luksi i shfrenuar i VIP-ave shqiptarë, pushimet mijra euroshe në Mykonos (FOTO LAJM) Nga Blendi Fevziu tek Arbana Osmani duket se të gjithë personazhet e showbiz-it shqiptar kanë zgjedhur të shkojnë në Myk
Shikoni ndryshimet drastike të VIP-ave me dhe pa grim(FOTO LAJM) Vipat e Hoollywood-it por jo vetëm bien në sy edhe për nga bukuria, përveç talenteve që spikatin. Të kurruar deri në
Nga vajza e Zhejit te vëllai i Çanit dhe djali i Zogajt. Familjarët e vip-ave që u shkarkuan nga Cakaj Ministri i Jashtëm në detyrë, Gent Cakaj ka marrë vendimin për të bërë disa ndryshime në sektorin që mbulon. Fillimisht
Printi i lopës, fiksimi më i ri dhe i çuditshëm i VIP-ave (FOTO LAJM) Ok nëse doni të dini, cili print i rrobave apo thonjve ëhstë në modë po jua themi ne: printi i lopës! Edhe pse duket
Vrau babain e tij dhe një biznesmen, kush është menaxheri i VIP-ave që u ekzekutua Jurgen Kurti, 26-vjeçari që u bë i njohur për vrasjen e babait të tij është vrarë mbrëmjen e sotme. Jurgen Kurti u sh
Pas divorcit, këta janë partnerët e rinj të VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Të përjetosh divorcin nuk është e thjeshtë, por ama disa emra të njohur shqiptarë kanë mundur të ringrihen, të rinisin j
Cila foto e VIP-ave ishte më e bukura për festën e Dashurisë (FOTO LAJM) Dihet se edhe në raste festash, sytë shkojnë pak më tepër nga VIP-at të cilët kanë shumë fansa në rrjete sociale. Edh
Ngjashmëritë e frikshme mes VIP-ave dhe fëmijëve (FOTO LAJM) Ngjashmëria mes fëmijëve dhe prindërve ndoshta nuk bën shumë përshtypje pasi dihet se ëhstë e mundur për shkak të geneve
Kjo vajzë e panjohur i bëri sfidë gjithë VIP-ave në Golden Globes (FOTO LAJM) Si gjithmonë, Golden Globes është plot me VIP-a dhe veshjet në tapetin e kuq ajën ato që marrin vëmendjen. Por këtë
E bënë njëri-tjetrin për një lek, sherret e bujshme të 2018-ës (FOTO LAJM) Ndodh shpesh që sherret mes VIP-ave të bëhen viralë për shkak të famës dhe interesit që zgjojnë të publiku. Edhe ky v
Sherret më të bujshme të VIP-ave në vitin që po lëmë pas (FOTO LAJM) Ndodh shpesh që sherret mes VIP-ave të bëhen viralë për shkak të famës dhe interesit që zgjojnë të publiku. Edhe ky v
Nga përdhunimet te trafiku i drogës, akuzat tronditëse ndaj VIP-ave shqiptarë Artistët shqiptarë krahas famës dhe arritjeve në art, kanë pasur problemet e tyre me ligjin dhe drejtësinë. Më posht
Ledri blen vilën luksoze, pranë kujt VIP-ave jeton (FOTO LAJM) Ledri Vula është një nga reperët më të pëlqyer shqiptarë. Duke qenë se prindërit e tij jetonin në Brezovicë, edhe rep
Kush është amerikani anonim që po heton në heshtje miliardat e VIP-ave shqiptar? Një zyrtar shumë i lartë amerikan i FBI-së, një nga personat përgjegjës për luftën kundër pastrimit të parave, ka qenë t
11 vite e lidhur menaxherin e VIP-ave këngëtarja shqiptare tregon pse u ndanë Jo të gjithë e dinë, por Zanfina Ismaili dhe Faton Shoshi kanë qenë të lidhur për 11 vite. Kjo ka qenë e vetmja herë kur
Reagimet epike të VIP-ave kundër paparacit (FOTO LAJM) Sigurisht që të qënit i famshëm ndonjëherë të lodh. Kjo sepse nuk mund të dalësh dhe të jesh i qetë pa u ndaluar nga