999 rezultate për

vip-ave

Reagimet epike të VIP-ave kundër paparacit (FOTO LAJM) Sigurisht që të qënit i famshëm ndonjëherë të lodh. Kjo sepse nuk mund të dalësh dhe të jesh i qetë pa u ndaluar nga
Këngëtarja shqiptare bën shqiponjën mes VIP-ave botërorë Dua Lipa tashmë konsiderohet si shqiptarja më e dashur në botë. Këngëtarja po ndikon shumë, sidomos tek fanset e reja
Lanë nam me gafat e tyre, deklaratat qesharake të VIP-ave shqiptarë (VIDEO) Në jetën e përditshme të gjithë na ndodh që të ngatërrohemi e të bëjmë gafa gjatë kohës që flasim. Në moment mundohe
Do të habiteni! Shihni fotot e pasaportave të VIP-ave shqiptar (FOTO LAJM) Për shumë prej nesh foto e pasaportës është një ndër më të shëmtuarat që kemi bërë. Kjo pasi aty nuk ka filtra, nuk
Bënë xhiron e botës, këto janë reagimet epike të VIP-ave kundër paparacit Sigurisht që të qënit i famshëm ndonjëherë të lodh. Kjo sepse nuk mund të dalësh dhe të jesh i qetë pa u ndaluar nga
Bëri bujë me jetën luksoze, del fotoja skandaloze e menaxherit të VIP-ave (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh ai përflitet vazhdimisht në media për shkak se menaxhon disa këngëtarë shqiptarë. Xhani Demika i c
Nga merimangat te ashensorët, fobitë e çuditshme të VIP-ave shqiptarë Cilat janë fobitë e VIP-ave? Çfarë i bën ata të zgjohen nga gjumi me makthe? Më poshtë do të njiheni me frikërat më të m
Rëniet më spektakolare të VIP-ave në skenë (VIDEO) Ndoshta edhe juve ju ka ndodhur që teksa ndodheni në një vend publik, apo duke kërcyer të rrëshkisni edhe të rrëzoheni.
E bën jetën si sheik, del fotoja skandaloze e menaxherit të VIP-ave (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh ai përflitet vazhdimisht në media për shkak se menaxhon disa këngëtarë shqiptarë. Xhani Demika i c
“Mos më jepni verë se plas lufta”, Ervini flet për sekretet e VIP-ave Gazetari i shoëbizit, Ervin Kurti është shprehur në një intervistë për Class se me VIP-at është shumë e vështirë të puno
Gjithmonë mes VIP-ave botërorë, modeli shqiptar tregon takimin me Trump Ronald Lekaj është i riu shqiptar i cili prej kohësh është zhvendosur nga Lezha në drejtim të Shteteve të Bashkuara të A
E bën jetën si “sheik”, rrëfehet menaxheri i VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Tashm prej kohësh ai përflitet vazhdimisht në media për shkak se menaxhon disa këngëtarë shqiptarë. Xhani Demika i ci
Njihuni me fiksimet e çuditshme të VIP-ave (FOTO LAJM) Pavarësisht se sa të çuditshëm apo të çmendur, hobi është një mënyrë e shkëlqyeshme për njerëzit që të shprehin veten në
Rroba të lira? Listës së VIP-ave i shtohet edhe këngëtarja që e dinim bosse Edhe pse shumë nga VIp-at gjithmonë shprehen se i blejnë rrobat shumë shtrenjtë, disa prej tyre duhet thënë se kanë gjet
Rëniet më spektakolare të VIP-ave në skenë (VIDEO) Ndoshta edhe juve ju ka ndodhur që teksa ndodheni në një vend publik, apo duke kërcyer të rrëshkisni edhe të rrëzoheni.
Përflitet shumë për jetën luksoze, menaxheri i VIP-ave tregon çfarë fshihet pas saj Tashm prej kohësh ai përflitet vazhdimisht në media për shkak se menaxhon disa këngëtarë shqiptarë. Xhani Demika i ci
Fëmijët e VIP-ave shqiptarë që nuk i njeh askush (FOTO LAJM) Duket se zgjedhja e personazheve të njohur për t'i bërë apo jo fëmijët të famshëm është një zgjedhje e vështirë. Ata
Nga natyralë në të frikshëm, ndryshimet drastike të VIP-ave (FOTO LAJM) Për të qenë i famshëm sot nuk duhet domosdoshmërisht të keni një talent. Duke parë se sa shumë vëmendje tërheq pamja
Tronditën botën e showbizit shqiptar, ndarjet më të bujshme të VIP-ave (FOTO LAJM) Edhe pse janë të trishta, ndarjet zënë një pjesë të mirë të publikimeve në mediat rozë, pikërisht sepse janë një temë që
Makinat më të mira dhe veshje luksoze, ana e errët e VIP-ave të gjimnazit Ndoshta ju ka ndodhur të haseni në shkollë me atë tipin e famshëm ose dhe të jeni vetë. Ata njihen nga të gjithë, ka