999 rezultate për

vip-at

Prapaskenat e festave të Gigi Hadid me VIP-at më të njohur (FOTO LAJM) Gigi Hadid pëlqen t’u tregojë herë pas here fansave prapaskenat e jetës luksoze që ajo bën me VIP-a të ndryshëm, që nga
Nata e dytë e "Kënga Magjike", si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Dje u mbajt nata e dytë e festivalit "Kënga Magjike". "Këndojmë për të ndërtuar" është motoja e këtij vit dhe paratë
"Shëmtuar dhe palidhje", kostumografja e Top-it kritikon keq VIP-at në "Kënga Magjike" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e parë e festivalit "Kënga Magjike 2019". VIP-at patjetër që u kuruan dhe u munduan t
VIP-at që thyen "tabu" e të veshurit 2 herë të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Moda e ditëve të sotme ka rregulla shumë të rrepta, si përshembull është gabim të veshësh në dy dalje të njëjtat rroba.
VIP-at shqiptarë që bëjnë jetë luksi, por nuk u ndjenë pas tërmetit (FOTO LAJM) Tërmeti i 26 nëntorit mori 51 jetë shqiptarësh të pafajshëm duke lënë me qindra të plagosur e me mijëra të pastrehë.
"Sa të vegjël jemi", VIP-at shqiptarë të përulur, tmerrohen nga tërmeti (FOTO LAJM) Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.4 ballë është ndjerë në Shqipëri rreth orës 03:55 minuta të mëngjesit të sotëm. Lëk
Awards 2019, si shkëlqyen VIP-at në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u mbajt eventi më i rëndësishëm i muzikës, “American Music Awards 2019”, i njohur ndryshe si “AMA” ku më
Sot "të bukurat e dheut", si dukeshin VIP-at kur nuk i njihte askush (FOTO LAJM) Shumë prej nesh mund të mos duam të na dalin fotot e dikurshme kur jo çdo gjë shkëlqente. Por për VIP-at, mundësia pë
Në mbështetje të Shqipërisë, VIP-at që ishin të pranishëm në "Arenën Kombëtare" (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u mbajt ndeshja e parë në stadiumin e ri “Arena Kombëtare” mes Shqipërisë dhe Francës. Megjithëse
Mbyti të dashurën me rrip pantallonash, VIP-at shpëtojnë të riun nga ekzekutimi Një gjykatë në Teksas ndaloi urdhrin për ekzekutimin e Rodney Reed. Rasti i tij tërhoqi vëmendje të madhe në publikun am
Dhimbje dhe zi, VIP-at që humbën fëmijët në mënyrë të parakohshme (FOTO LAJM) Dramat dhe vdekjet e parakohshme që shpeshherë pllakosin zi nëpër familje, nuk kursejnë as VIP-at. Shpesh ka ndodhur
U deformuan pas operacioneve plastike? VIP-at shqiptarë që janë penduar (FOTO LAJM) Të gjitha njësoj. Një fiksim absurd i VIP-ave i cili ka kaluar pak nga pak edhe tek vajzat e thjeshta shqiptare është ma
As karbohidrate dhe as yndyrna, cila është dieta që përdorin VIP-at Mjaft e pëlqyer nga Kim Kardashian dhe Gwyneth Paltrow për rezultatet e shpejta, Dieta Ketogjenike ka qenë në qendër të
Çfarë kanë veshur VIP-at kur kanë takuar Mbretëreshën? (FOTO LAJM) Të takosh mbretëreshën duket si një nga gjërat më të siokletshme në jetë. Dhe ndoshta edhe më emcionuesja. Por ju sh
U deformuan pas operacioneve plastike? VIP-at shqiptar që janë penduar (FOTO LAJM) Të gjitha njësoj. Një fiksim absurd i VIP-ave i cili ka kaluar pak nga pak edhe tek vajzat e thjeshta shqiptare është ma
Nga Ledri te Luana, si dukeshin VIP-at para se të bëhen të famshëm? (FOTO LAJM) Edhe veten tonë kur e shohim në fotot e fëmijërisë vështirë ta besojmë se jemi ne. E për më tepër VIP-at të cilët ndr
VIP-at që fituan miliona dollar pas vdekjes, kush është më i pasuri nga të ndjerët (FOTO LAJM) Ju nuk mund të ndaloni së dëgjuari muzikë, edhe kur këngëtari që ju doni aq shumë ka vdekur. Revista prestigjioze “Forbe
Nga Gjyste te Kejvina, si u veshën VIP-at shqiptar për Halloween (FOTO LAJM) Halloween është ndër festat më të festuara në botë. Pavarësisht se kjo festë i ka rrënjët në Evropë, në Shqipëri ka hyrë
Pse VIP-at i veshin këpucët një numër më të madh? Truku që duhet ta mësoni (FOTO LAJM) Kemi parë shpesh që në tapetin e kuq apo në evente të tjera VIP-at veshin këpucë me takë që janë numër më i madh se numr
Shpresa vdes e fundit, VIP-at që u martuan me fansat e tyre (FOTO LAJM) Duket sikur në fakt njerëz të caktuar vetëm sepse janë të famshëm nuk janë kurrë të mundshëm për tu arritur apo aq më pa