999 rezultate për

vip-a

Faqja që po demaskon VIP-at e Instagram-it: Si duken në të vërtetë (FOTO LAJM) Çdo njeri duket në formën më të mirë të mundshme kur poston foto online, por kjo faqe instagrami po i nxjerr zbuluar të
I morën burrat më të vegjël se vetja, VIP-at shqiptarë që thyen tabutë (FOTO LAJM) Asnjëri nga ne nuk e di se si dhe sa do të zgjasë një histori dashurie. Për secilin prej nesh dëshira është e madhe për
Emra të veçantë bebesh? VIP-at kanë menduar për ju Aq shumë VIP-a janë bërë prindër gjatë kohëve të fundit, sa pa frikë krijohet një listë e gjatë me emra që mund t'ju fry
Nga Tayna te Berisha, çmenduritë e fansave për VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Ditëve të sotme, për shkak të rrjeteve sociale, fansat e VIP-ave bien edhe më shumë në sy. Ama edhe cmendurirat e tyr
Këtë verë është ndryshe, ku po i kalojnë pushimet VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Jemi në muajin korrik dhe sezoni turistik ka nisur. Teksa jemi mësuar që personazhet e njohur të ekranit shqiptar t’i sh
Nga Edi Rama te Rudina Dembacaj, VIP-at që festojnë sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Në datën 4 korrik përpos Ditës së Pavarësisë së SHBA, në Shqipëri shumë VIP-a festojnë ditëlindjen Nga Edi Rama deri
"The Sun" rendit Dukagjin Lipën ndër baballarët më joshës të VIP-ave (FOTO LAJM) Babai i Duas, Dukagjin Lipa së fundmi ka marrë vëmendjen e prestigjiozes britanike “The Sun”. Në një artikull kushtuar b
Nga merimangat te ashensorët, fobitë e çuditshme të VIP-ave shqiptarë Cilat janë fobitë e VIP-ave? Çfarë i bën ata të zgjohen nga gjumi me makthe? Më poshtë do të njiheni me frikërat më të m
Emra të veçantë bebesh? VIP-at kanë menduar për ju Aq shumë VIP-a janë bërë prindër gjatë kohëve të fundit, sa pa frikë krijohet një listë e gjatë me emra që mund t'ju fry
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Festë e "çmendur" në bregdet, breda super ditëlindjes me VIP-a të Alba Hoxhës (FOTO LAJM) Të gjithë të veshur me të bardha, pranë bregdetit të mahnitshëm shqiptar, një fest me super organizim, qirinj posht hënë
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Për herë të parë, Alketa Vejsiu zbulon të pathënat e festivalit në RTSH: Më refuzuan 30 VIP-a Alketa Vejsiu, një ndër moderatoret më të njohura në Shqipëri u komentua gjërë për prezantimin e festivalit të RTSH.
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Të gjithë personazhe publik, i njihni VIP-at shqiptarë në këtë foto të vjetër? Aktori Julian Deda ka publikuar në Instagram një foto të vjetër të vitit 2001. Në foton që aktori ka zgjedhur të hedh
Deputetë, këngëtarë e gazetarë! Kush ishin "VIP-at" që dolën në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Përdhunimi i 15-vjeçares nga roja i shkollës, Abaz Dogu dhe disa djem të tjerë në Babrru ka sjellë reagimin e shoqërisë
Si rrallë herë më parë, VIP-at shqiptarë zbresin në shesh për të protestuar (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Tiranë po mbahet një protestë në "Sheshin Nënë Tereza". Protesta e cila ka mbledhur njerëz të shumtë
Shembet pallati i VIP-ave në Durrës, dëmtohen banesat përreth IKMT ka shembur me shpërthim të kontrolluar sot në Durrës pallatin 6 katësh që njihet ndryshe edhe si pallati i VIP-ave
"Reagoni për romët shqiptarë pastaj amerikanët", Enca u "sulet" VIP-ave (FOTO LAJM) Personazhe të famshëm të Instagramit, këngëtarë, modele, aktorë (nga Michael B. Jordan te Rihanna apo Kendall Jenner); I
Edhe Instagrami juaj është "pushtuar" nga fotot e zeza të VIP-ave? Mësoje ç'po ndodh (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë keni parë sot foto të zeza në Instagram nga personazhe të njohur me miliona ndjekës dhe me influencë