999 rezultate për

vip-a

Nga familja të dashuritë, mesazhet që fshehin pas tatuazhet e VIP-ave shqiptarë (FOTO LAJM) Shumë personazhë të njohur shqiptarë kanë në trup një tatuazh domethënës. Sigurisht që të tillë ka plot, por ne po l
Përplasjet në Kongres, VIP-at kundër protestuesve VIP-at kanë reaguar ashpër kundër mbështetësve të Trump, që sulmuan Capitol Hill në SHBA. Njerëz të famshëm kanë shpr
Që mos të ndiheni keq, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
Trendi i vitit që lamë pas, VIP-e të mbuluara në para (FOTO LAJM) Tashmë prej kohësh VIP-at duket sikur kanë marrë në duar edhe dinastinë e modës dhe janë ata që vendosin për trendet e f
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Nata e parë e Festivalit të 59 të Këngës, si u veshën VIP-at (FOTO LAJM) Pavarësisht kushteve të pandemisë, mbrëmjen e djeshme nis edicioni i 59-të i Festivalit të Këngës, ku njëzet e pesë kri
Që mos të ndiheni keq, shikoni celulitin e "frikshëm" të VIP-ave (FOTO LAJM) Janë të bukura, të suksesshme, të pasura. Por mallkimit të celulitit nuk i shpëtojnë dot as ato, megjithëse kanë mun
Instagrami një "bankë" për VIP-at, aktorja e Hostel: Shqiptarët fitojnë 2000 euro për postim (VIDEO) Siç dihet nga të gjithë, Instagrami është kthyer në një “bankë” të ardhurash për shumë personazhe të njohur. Ata shfryt
VIP-at që pranuan publikisht se kanë parë UFO në jetë Miley Cyrus nuk ishte e sigurt se besonte në qenie jashtëtokësore derisa pa një të tillë. Pas Demi Lovatos, listës së
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të
Donald Trump apo Joe Biden? Për kë votuan VIP-at shqiptarë me nënshtetësi amerikane (FOTO LAJM) Votuesit amerikanë dhanë votën ditën e martë për të zgjedhur si president Donald Trumpin apo Joe Bidenin. Gara duket
Gjithë vëmendja te Halloween, si u maskuan VIP-at shqiptarë (FOTO LAJM) Halloween tashmë është kthyer në një festë vjetore që festohet çdo vit më 31 tetor. Kjo festë për herë të parë është
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Nga Gjyste te Kejvina, si u veshën vjet VIP-at shqiptar për Halloween (FOTO LAJM) Halloween është ndër festat më të festuara në botë. Pavarësisht se kjo festë i ka rrënjët në Evropë, në Shqipëri ka hyrë
Imiton VIP-at në mënyrën më komike, sekretarja fiton mijra ndjekës (FOTO LAJM) Renata Neia, një sekretare nga Brazili, pas shtatëzanisë së dytë fitoj disa kile të tepërta, por këtë gjë e kthehu në kr
Miley Cyrus i bashkohet VIP-ave: Kam parë alienë Miley Cyrus nuk ishte e sigurt se besonte në qenie jashtëtokësore derisa pa një të tillë. Pas Demi Lovatos, listës së
VIP-at me pizhame dhe super festë, brenda ditëlindjes së "çmendur" të Encës (FOTO LAJM) Në 19 tetor Enca bën 25 vjeçe, por ajo i ka mbledhur miqtë e saj që në datë 18 për të pritur orën 00:00 bashkë me ta. Kë
Instagram merr masa ndaj VIP-ave, pjesë e hetimeve edhe këngëtarja shqiptare Rrjeti social shumë i përdorur, Instagram ka vendosur të ndalojë shfaqjen e reklamave të fshehura pas një hetimi në Mbre
Pozon joshëse nga shtrati, ndjekësit i sulen Xhensilës: Kshu flini ju VIP-at (FOTO LAJM) Ajo numëron më shumë se 1 milion ndjekës dhe padyshim fotot e Xhensila Myrtezajt janë ndër më të kometuarat. Ajo ka p
Ndryshe nga sot, fotot e rralla të VIP-ave në vitet '90 (FOTO LAJM) Shumë njerëz sot përdorin Photoshop dhe aplikacione të tjera kompjuterike për të postuar fotografi të “versioneve më të