999 rezultate për

violina

Braçe rrëfen momentin më të sikletshëm: Më kapi një e dridhur I ftuar në emisionin “Pop Culture” në Top Channel, Braçe tregon se ky moment daton që në adoleshencën e tij në provimin
Shkëlzen Doli të shtunën "ndez" Tiranën, por shikoni sa kushton violina e tij E shtuna do të rezervojë një nga mbrëmjet më të veçanta artistike të vitit. Sheshi "Skënderbej" do të kthehet në një are
Violina e Titanikut shitet për 1.7 milion dollarë Një nga skenat më të veçanta nga filmi "Titanik" i vitit 1997 është ai ku banda luan për herë të fundit, ndërsa anija m
Violina antike shitet me çmim marramendës Violina antike e llojit Stradivarius që ishte vjedhur në vitin 2010, është shitur për 2.3 milionë dollarë në një ankand
Violina e ''Titanic''-ut shitet mbi 1 mln euro Violina e famshme që tingëlloi deri në momentet e fundit të mbytjes së Titanikut u nxor në ankand duke u shitur me një s
Violinat prej ari që kushtojnë 4 milion dollarë (FOTO-LAJM) Violina të stolisura me diamantë dhe rubinë. Kjo është çmenduria e fundit e grupit të rock-ut "Fuse" të cilët në bashkëp
Violina e Stradivarius shitet për 9.8 milionë stërlina Një violinë e Stradivarius, të cilën ekspertët e kanë përshkruar si "Mona Lisa" e instrumentëve me tela është shitur në