999 rezultate për

violeta

Kamera e Google Street fikson ngjarjen e pazakontë në rrugët e Tiranës Duket sikur në fakt Shqipëria është vërtet një vend cudirash dhe gjërat shpesh dalin nga kontrolli. Ama duhet thënë s
Zbulohet telefonata e fundit para se Violeta të ekzekutonte bashkëshortin Në vijim të hetimeve, është zbardhur biseda e fundit mes çiftit në Milot, ku gruaja vrau me 3 plumba bashkëshortin në tr
“Më futi në borxhe”, flet e penduar gruaja që vrau burrin Violeta Donaj, 35-vjeçarja që vrau bashkëshortin me tre plumba pistolete tre ditë më parë në tregun e Milotit është shfa
Vrau burrin, Violeta përlotet dhe kërkon mëshirë në gjyq Violeta Donaj, 35-vjeçarja që vrau bashkëshortin me tre plumba pistolete tre ditë më parë në tregun e Milotit është shfa
Ishin prag divorci, ku e gjeti armën nëna e dy fëmijëve që vrau bashkëshortin Pak ditë më parë në Milot një grua vrau me armë zjarri, pistoletë, bashkëshortin e saj. Autorja e këtij krimi, 7 dhe
Dhuna, kumari dhe xhelozia: Çfarë deklaroi në polici gruaja që vrau burrin në Milot Violeta Donaj qëlloi dje me armë zjarri katër herë dje ndaj bashkëshortit të saj Kujtim Donaj duke i shkaktuar tre plagë
Del fotoja, ky është 42-vjeçari që e vrau gruaja me 4 plumba Ky është viktima Kujtim Donaj 42 vjeç, i cili u vra me 4 plumba nga bashkëshortja e tij, Violeta Donaj. Pasi vrau bas
Tregtarët tregojnë tmerrin: Si e ekzekutoi gruaja burrin në pazar "Nuk pati debat, dëgjuam katër të shtëna dhe …" Kjo është dëshmia që vjen nga tregtarët për vrasjen që tronditiu mën
Demokrati i kujton Ramës në Kuvend "brekët" e Violeta Manushit Demokrati Edmond Spano ka marrë fjalën në Kuvendin e Shqipërisë duke iu përgjigjur kryeministrit Rama i cili deklaroi se
Dorëhiqet edhe një anëtar i KSHZ-së Subhi Jakupi, një nga anëtarët e KSHZ-së i propozuar nga BDI, dha dorëheqjen. Dorëheqja e tij vjen pas dorëheqjeve të
I bënte të çmendeshin pas saj, Violeta u merr 6 dashnorëve 50 mijë euro e zhduket Çuditë në Shqipëri nuk kanë të mbaruar! Një rast i veçantë është ky i Violeta Boçaj, gruaja e cila ka mashtruar 6 shteta
Izolimi i krerëve të shtetit Pjesëmarrjen në Samitin në Shkup e kanë konfirmuar kryeministrat e Shqipërisë, Edi Rama, ai i Malit të Zi, Dushko Markov
Violeta Manushi, aktorja që u rrit dhe ndërroi jetë në skenë (VIDEO) Aktorja e madhe Violeta Manushi lindi më 6 mars të vitit 1926, në Voskopojë të Korçës dhe ndërroi jetë më 26 korrik të v
Violeta Duma e LSDM-së largohet nga KSHZ Seanca e Komisioni Parlamentar për zgjedhje dhe emërime, nesër do të miratoj një propozim-vendim për shkarkimin e Violet
Violeta, vajza që sfidoi sëmundjen dhe u fut në BB7 (FOTO LAJM) Violeta, vajza polake e eleminuara e kësaj jave nga Big Brother Albania 7, që clironte energji pozitive në shtëpi, konfi
Tushemisht, përurohet shtatorja e Violeta Manushit Teto Ollga u kthye në Tushemisht përgjithmonë. Tashmë , e përjetësuar në një shtatore aktorja e kinemasë dhe teatrit Vio
Nëna braktis tre fëmijët e mitur Tre fëmijë të mitur, përkatësisht të moshave gjashtë, katër dhe dy vjeç, u gjenden mesditën e së mërkurës në kryeqytet