999 rezultate për

vinte

Horror në Paraguaji, në kontenierin që vinte nga Serbia gjenden 7 kufoma të dekompozuara Trupat e dekompozuar në mnëyrë tragjike të shtatë personave të cilët mund të jenë strehuar aty, u gjetën të premten bre
Kontrabandë vinte nga India, sekuestrohen 1 milion paketa cigare në Durrës Një miliona paketa cigare janë sekuestruar në Portin e Durrësit. Në një deklaratë, Drejtori i Doganave, Gent Gazheli tho
I kërkuan të vinte maskën, klienti bën gjëmën brenda marketit (VIDEO) Stafi i një supermarket në Angli ka mbetur i shokuar kur një person u çmend pasi iu kërkua të vinte maskën. Ngjarja n
Vinte nga Shqipëria, roja bredgetare greke bllokon rreth 1,2 ton marijuanë Roja bredgetare greke bllokoi rreth 1,2 ton marijuanë dhe arrestoi dy persona në një zonë bregdetare në Peloponez. Sipas
I vodhi makinën kushërirës dhe do i vinte flakën, kapet 40 vjeçari Policia e Tiranës ka arrestuar një person pasi i ka vjedhur makinën një të afërmes së tij. Në vendin e quajtur "Casa
I vinte "gjoba" subjekteve private, arrestohet inspektori i Drejtorisë së Tatimeve Një inspektor i Drejtorisë së Hetimit Tatimor në Drejtorinë e Përgjithshme e Tatimeve është vënë në pranga nga Policia.
Nuk do donim të vinte kurrë, këto pamje na rrënqethin, Messi-Ronaldo fundi i një epoke (VIDEO) Askush nuk dëshiron të flasë për fundin e Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos, por ata të dy janë në vitet e fundit të
I erdhi shpirti në majë të hundës, gruaja vret burrin që i vinte përnatë tapë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi. MWsohet se një grua 39 vjeçare në Rusi do të gjykohet për një vepër kriminale
Rrëfimi i motrës së 21-vjeçares që ndërroi jetë nga virusi: U nxi nga duart, ambulanca nuk vinte Më 15 korrik, Ministria e Shëndetësisë raportoi se mes viktimave të Covid-19, në vendin tonë ishte edhe një 21-vjeçare,
Vinte erë e rëndë, dyshimet mbi vdekjen e nënës dhe vajzës në Kombinat Të tjera dyshime ngrihen lidhur me vdekjen e Zhaneta dhe Anisa Josifit, nënë e bijë të cilat u gjetën të pajeta mbrëmjen
Po vinte pompën e ujit, korrenti i merr jetën 53 vjeçares Një grua 53-vjeçare është dërguar në spital pa shenja jete nga të afërmit e saj. Policia bën me dije se mjekët nuk ki
Elvana Gjata nga shtëpia: Do të më vinte keq nëse dikush infektohet prej meje (VIDEO) Këngëtarja Elvana Gjata ka vendosur gjithashtu që të izolohet në shtëpi e të mos dalë jashtë në ditët e ardhshme për shk
Mik i ngushtë me Shullazin, kush është Sariani që i vinte gjoba bizneseve OFL-ja i ka dhënë ultimatum ditën e sotme dy personave. Pajtim Seriani dhe Orges Jahelezi janë dy personat e radhës në l
"Vinte përditë në lokalin tonë", gruaja tregon se si klientja i mori burrin (VIDEO) Emisioni “Historia ime” në Tv Klan solli ditën e sotme historinë e vështirë të 54-vjeçares, Suzana Hoxha. Suzana është n
Regjisori rrëfen prapaskenat e filmit "Hijet që mbetën pas", tregon kur Rama vinte në xhirime “ǒtë them më parë për Xhevdet Ferrin? Ka kaq shumë për të treguar, por dhimbja i merr frymën fjalës. Xhoda kishte ende
Kobe Bryant në maj pritej të vinte në Tiranë Ish basketbollisti Gazmend Caci në emisionin e "Procesit Sportiv" zbuloi një pjesë të bisedimeve me asistentët e Bryant,
"Bossi" ishte shqiptar, grekët kapin 1.3 kokainë që vinte nga Karaibet 1.3 ton kokainë të fshehur në një kompleks dhomash me qira në Astakos të Aitoloakarnania ka zbuluar dhe sekuestrua nga p
Dhurata e Busquets për trajnerin Setien para se të vinte në "Camp Nou" Sergio Busquets i kishte bërë një dhuratë trajnerit të ri të Barcelonës, Quique Setien. Barcelona ishte mposhtur nga
Komshiu tregon arsyen e krimit të dyfishtë në Patos: I vinte natën në krevat Një banor nga Patozi ka treguar arsyet se përse ka ndodhur vrasja e dyfishtë paraditen e sotme në këtë qytet ku dy të ri
Kërcënonte dhe vinte gjoba: Kapet tropojani, pjesë e bandës së "të fortëve" në Tiranë Policia e Tiranës ka goditur një tjetër rast të veprimtarisë kriminale në fushën e gjobëvënies. Eshtë kapur dhe vënë