999 rezultate për

vinicius

Ylli i Realit i fiksuar pas vajzave shqiptare, pas Taynës "bezdis" moderatoren (FOTO LAJM) Vinicius Jr. nuk po i lë rehat vajzat shqiptare! Duket se futbollisti i Real Madridit, Vinicius Junior është fiksuar
Dëmtohet Vinicius Jr (VIDEO) Sulmuesi i talentuar brazilian, Vinicius Junior nuk po gjen aspak qetësi te klubi spanjoll, Real Madridi. Zinedine Zidan
U diskutua pafund ngacmimi i yllit të Realit, Tayna tregon mesazhet (FOTO LAJM) Futbollisti i Real Madritit Vinicius Jr ka qenë së fundmi në vëmendje për shkak të komenteve e mesazheve që i dërgonte r
Vinicius Jr ngacmon sërish Tayna (FOTO LAJM) Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior tregoj së është një fans i saj duke publikuar këngën e saj të fundit
Zidane po shtyn Vinicius drejt huazimit Pasi u la jashtë skuadrës së Real Madridit për ndeshjen e së martës kundër PSG-së, e ardhmja e Vinicius Jr është e pasig
Çfarë po ndodh me Zidane dhe Vinicius? Braziliani nuk ftohet as për sfidën me PSG-në Vinicius sërish ka mbetur jashtë skuadrës së Realit për sfidën me PSG-në Të martën mbrëma, Real Madridi do të presë n
Flirt me këngëtaren shqiptare, sulmuesi i Realit sqaron gjithçka (FOTO LAJM) U përfol disa ditë më parë se futbollisti i Real Madrid, Vinicius Jr po "gjuante" Taynën. Shkak për këtë u bë një video
Ylli i Real Madrid nuk i ndahet Taynës, i lë publikisht komentin dyshues (FOTO LAJM) Reperja e njohur Tayna me sukseset e saj ka kaluar kufijtë. Kohë më parë, ylli i Real Madridit, Vinicius Junior trego
PSG-ja "ngul këmbë" për yllin e Realit PSG nuk do të heqë dorë nga Vinicius Junior. Braziliani nuk po kalon një moment të mirë "Santiago Bernabeu", pasi ka
Kjo është arsyeja pse Vinicius zgjodhi Realin dhe jo Barcelonës Vinicius Junior e ka pranuar se ai vendosi ta dëgjojë zemrën kur nënshkroi kontratë me Real Madridin, duke refuzuar një
Vinicius lihet në shtëpi nga Zidane për ndeshjen e së mërkurës Zinedine Zidane ka vendosur të mos e ftojë Vinicius Juniorin në skuadrën e Real Madridit për ndeshjen kundër Leganes të
Legjenda Brazilit: Vinicius do bëhet nga lojtarët më të mirë të botës Një nga lojtarët më virtuozë në historinë e futbollit, braziliani Ronaldinho, i cili ndodhet në Kolumbi për një ndeshje
Kthehen James dhe Bale, Zidane lë jashtë Vinicius dhe Vasquez për ndeshjen me Granadan Zinedine Zidane nuk e kanë përfshirë Vinicius Jr apo Lucas Vazques në skluadrën e Real Madrid për ndeshjet kundër Granad
Çfarë po ndodh te Reali? Hazard dhe Vinicius nuk kuptohen fare (VIDEO) Nuk ka qetësi te Real Madridi. Barazimi shokues 2-2 në "Santiago Bernabeu" me Clube Brugge, ka prishur qetësinë te Real
Shpërthen "Santiago Bernabeu", Vinicius Junior realizon supergol (VIDEO) Reali i Madridit ka kaluar në avantazh përballë Osasunës në "Santiago Bernabeu", shkruan Albeu.com. Është ylli brazi
Kushte te reja nga PSG për Neymar, kërkon nga Reali Vinicius dhe para Drejtori sportiv i skuadrës nga Parc des Prices, Leonardo është një tifozë i lojtarit dhe e sheh atë si një antitezë te
Zidane i bindur, Vinicius JR do të jetë titullar Trajneri francez është i bindur se Vinicius është lojtari i duhur për krahun e djathtë të sulmit. Vetëm pak ditë më p
Neymar nën shoqërinë e Vinicius JR, afrohet trandferimi në Madrid? Zërat për transferimin e Neymarit te Real Madridi sa vijnë e shtohen, pasi thashethemet e mediave nuk kanë të ndalur.
E konfirmon Zidane, rikthehet Vinicius Junior Vinicius Junior do t’i ketë disa minuta të dielën kundër Villarreal në "Santiago Bernabeu". Trajneri i Real Madridit,
Vinicius Junior: Zidane? Ai bën gjithçka për ne Për herë të parë që pas rikthimit të Zinedine Zidane në Real Madrid, ka folur talenti brazilian, Vinicius Junior. Vin