E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

vinicĂ

Vazhdon numri i madh i rasteve të reja me Covid-19 në Maqedoni, ja sa të infektuar shënohen sot Në 24 orët e fundit janë kryer 1648 teste dhe 383 raste të reja të kovid-19 janë regjistruar në: Shkup 201 ,Kumanovë
Dy persona të dyshuar me koronavirus arratisen nga spitali në Maqedoninë e Veriut Dy persona si të dyshuar me koronavirus janë arratisur nga një spital në Maqedoninë e Veriut. Dy pacientët kanë thyer
Përplasi makinën me një pemë, humb jetën 24 vjeçari nga Vinica Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Koçanit në Maqedoni. Aksidenti rezultoi fatal për 24 vjeçari n