999 rezultate për

vinci

EMRI/ 29 vjeçari shqiptar humb jetën tragjikisht në Itali: U shtyp për vdekje nga vinçi (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një shqiptar, 29 vjeç ka humbur jetën në një aksident në vendin e punës në Li
Pamje të rënda: Si transportohen kufomat koronavirusi në kamionët-frigoriferë (VIDEO) Me mijëra jetë të humbura çdo ditë në gjithë botën si pasojë e pandemisë së koronavirusit. Në këto pamje, tregohet re
Nuk ndalet SHBA-ja, eliminon një lider taleban në Afganistan Mullah Nangyalay u vra por zyrtarët vendas thonë se sulmi plagosi edhe dhjetëra kalimtarë të pafajshëm. Shtetet e Bas
Punëtorit i ra vinçi në kokë, lirohen 2 të arrestuarit në Korçë Gjykata e Korçës lë të lirë përgjegjësin teknik dhe manovratorin e vinçit te cilet u arrestuan pak dite me pare pas aksi
Djali humbi jetën pasi i ra vinçi, nëna e Elvisit e kishte parandjerë ngjarjen? Në godinën ku një ditë më parë humbi jetën 25 vjecari Elvis Jozifi , janë pezulluar punimet. Ditën e sotme janë arrestua
35-vjeçarin e zuri vinçi në Korçë, momenti kur vëllai mëson lajmin tragjik (VIDEO) Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Korçë ku një punëtor ka humbur jetën pasi ëhstë shkëputur vinçi.
Vinçi zë poshtë punëtorin, humb jetën 35 vjeçari në Korçë Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Korçë, rreth orës 12:17 pasi vinçi ka zënë poshtë një punëtor. Ai ka humbur
Këputet vinçi, punonjësi shpëton mrekullisht (VIDEO) Ky është momenti i frikshëm kur vinçi për pak sa nuk i bie në kokë punonjësit të një porti në Holandë. Në një ditë me
U godit nga vinçi, shqiptari humb jetën në Itali Një shqiptar humbi jetën në Itali, teksa ishte duke punuar. 63 vjeçari Aleksandër Thani punonte në Genola, kur u godit p
Nuk ishte paguar, shqiptari kërcënon kompaninë me hedhje nga vinçi Një shqiptar ka hipur sipër një vinçi dhe ka kërcënuar se do të hidhet nga 30 m. Ngjarja është regjistruan në orën 7 të
Metoda Leonardo da Vinci, si të çlodheni me katër orë gjumë Krijuesi i madh i Rilindjes, Leonardo da Vinci e kishte kohën gjënë më të vlefshme. Atij i duheshin shumë orë për të pun
Misteret e pikturave të Leonardo da Vinçit (FOTO LAJM) Çfarë misteresh të tjera ka fshehur ky mjeshtër legjendar në veprat e tij? Mësoni më shumë në foto galeri.
Vinçi shkëputet nga lartësia e zë poshtë 6 automjete, humbin jetën 4 persona Katër të vdekur dhe tre të plagosur, ky është bilanci i një aksidenti të ndodhur në në Seattle të Shteteve të Bashkuara.
Digjet katedralja e filmit " Kodit të Da Vincit" (FOTO LAJM) Një nga katedralet më të famshme dhe më madhështore të Francës është përfshirë nga flakët ditën e djeshme. Ngjarja ka pr
14 të vdekur, 32 të plagosur: Pritet ardhja e vinçit për largimin e autobusit të tragjedisë Ka përfunduar hetimi në vendin tragjik ku ka ndodhur aksidenti i mbrëmshëm mbrëmë në fshatin Llaskarcë, ku kanë humbur j
Pamje shumë të rënda, shqiptari hidhet nga vinçi në Angli (VIDEO) Një ngjarje shumë e rëndë është filmuar në Fulham Broadway të Britanisë së Madhe. Një shqiptar i ka dhënë fund jetës
​Pankartat kundër Cristiano Ronaldos në Madrid (FOTO LAJM) Ylli portugez i Juventusit, Cristiano Ronaldo, pranoi fajin gjatë seancës gjyqësore në Gjykatën Provinciale të Madridit
Gafa e arbitrit në Champions, i anulon gol të rregullt Tottenhamit (FOTO LAJM) Tottenhami dhe PSV luajtën sfidën e xhiros së tretë në Champions League, por një moment i rrallë ka ndodhur në minutën e
Spektakolare, momenti kur tajfuni rrëzon vinçin nga ndërtesa (VIDEO) Një video e tmerrshme ka kapur momentin kur një vincc rrëzohet poshtë një ndërtese të lartë në Hong Kong, gjatë një supe
Simulimet "infektojnë" edhe lojtarin e ri të Realit (VIDEO) Real Madrid disa ditë më parë përforcojë vijën e sulmit me blerjen e 18-vjçarit, Vincius Jr, i cili po konsiderohet se s