999 rezultate për

vinĂ

NĂ« lidhje me reperin? Kejvina: ËshtĂ« shumĂ« bukurosh (FOTO LAJM) Dyshja, Kejvina dhe Seven janĂ« pĂ«rfolur shumĂ« nĂ« media pĂ«r njĂ« lidhje dashurie. Madje u tha se Kejvina kishte udhĂ«tuar s
Lajm i madh nga Italia, hapen stadiumet për tifozët me 25%? Presidenti i FIGC, Gabriele Gravina ka njoftuar se po punon që stadiumet e Serie A të hapen për çerekun e tyre. Seria
"Sa më dhemb", Nevina nxjerr zbuluar sakrificat e Fjoralbës për televizionin (VIDEO) Duken bukur dhe të kuruara në detaj kur dalin në ekran, por Nevina sapo zbuloi se sa shumë i kushton kjo vajzave të fams
Ish-Miss dhe brune, s'do ta njihnit kurrë Kejvina Kthellën në këtë foto të vjetër (FOTO LAJM) Velina dhe modelja bukuroshe Kejvina Kthella, duket sikur ka qenë gjithë jetën një bjonde, por jo. Ajo ka ndarë me nd
Greqia hap kufijtë me Shqipërinë Zëdhënësi i qeverise greke Stelios Petsas ka deklaruar para pak çastesh në një konferencë shtypi se do të hapen kufijtë
"Dukesh si plakë", Kejvina i kthehet ndjekësit Modelja Kejvina Kthella bëri së fundmi një ndryshim të guximshëm në pamje, si asnjëherë tjetër. Ajo e leu pjesën e p
Kejvina Kthella ndahet e lënduar nga reperi në SHBA: Jam penduar (FOTO LAJM) Lidhja e ish-velinës së Ermal Mamaqit, Kejvina Kthella, me reperin Seven Saraqi zgjati aq sa karantina. Pak ditë më parë
"Para 25 vitesh lindi kjo perla këtu", Kejvina publikon foto nga festa e përvjetorit (FOTO LAJM) Modelja e njohur shqiptare Kejvina Kthella sot ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të. Ajo ka ndarrë në rrjet foto nga
E penduar, Kejvina i jep fund lidhjes me Seven Saraqin? (FOTO LAJM) Ish-velina Kejvina Kthella ka bërë me dije përmes rrjeteve sociale se tashmë është single dhe i ka dhënë fund marrëdhëni
Feston ditëlindjen, kush i bëri Nevina Shtyllës surprizën e papritur në mesnatë (FOTO LAJM) Moderatorja simpatike e ekranit, Nevina Shtylla feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urime
Kejvina nxjerr mesazhet me çmimet marramendĂ«se pĂ«r njĂ« natĂ«: Nuk ju lejoj (FOTO LAJM) Modelja Kejvina Kthella Ă«shtĂ« duke publikuar nĂ« ‘instastory’ tĂ« gjitha mesazhet qĂ« i vijnĂ« nĂ« profilin e saj tĂ« Instagra
Karantina paska lën "pasoja" te Kejvina, modelja paska shtuar goxha peshë (FOTO LAJM) Problemi kryesor në këtë kohë karantine sigurisht që është shtimi në peshë dhe mesa duket as Kejvina Kthella nuk i ka sh
Kejvina Kthella i "rrëmben" të dashurin Adrola Dushit? (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka suprizuar sëfundmi me një foto të publikuar në rrjetet sociale krah një mashkulli mjaft të njohur.
Mohuan lidhjen dhe karantinohen bashkë, ç'po kurdisin Kejvina dhe reperi shqiptar (FOTO LAJM) Prej kohësh, modelen shumë të bujshme, Kejvina Kthella e kemi parë të vazhdojë karrierën e saj në Amerikë. Por pak ko
Tregoi unazën në emision, Nevina zbulon njëherë e mirë marrëdhënien me juristin (FOTO LAJM) Pak ditë më parë mediat raportuan se moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla pas 3 vitesh i ka dhënë fund lidhjes me jurist
U nda apo u fejua me juristin? Manushi vë në siklet Nevina Shtyllën Edi Manushi, devijoi nga debati ditën e sotme në e Diell dhe ngacmoi Nevinën në lidhje me një unazë që mbante në duar, d
Do tĂ« zgjidhte njĂ« partner tĂ« varfĂ«r? PĂ«rgjigja e NevinĂ«s nuk Ă«shtĂ« shumĂ« entuziaste (FOTO LAJM) NĂ« njĂ« intervistĂ« me ndjekĂ«sit e saj nĂ« ‘Instagram’, moderatorja e njohur Nevina Shtylla, ka folur pĂ«r shumëçka. NjĂ«
Nevina Shtylla konfirmon se është beqare dhe tregon si e do partnerin (FOTO LAJM) Moderatorja simpatike Nevina Shtylla, pak ditë pasi dha lajmin se i ka dhënë fund lidhjes së saj me të dashurin jurist,
RrĂ«fimi nĂ« karantinĂ« i Kejvina KthellĂ«s, kush Ă«shtĂ« reperi qĂ« po e mban ''peng'' nĂ« SHBA (FOTO LAJM) Prej gati dy muajsh, ish-velina e “Xing”-ut, Kejvina Kthella, ndodhet nĂ« Shtetet e Bashkuara tĂ« AmerikĂ«s. Pak javĂ« mĂ« pa
''Nuk jam çift fare'', si mori fund lidhja disavjeçare e Nevina Shtyllës me juristin (FOTO LAJM) Prezantuesja Nevina Shtylla i ka dhënë fund lidhjes së saj disavjeçare me të dashurin jurist, Arbër Myftari. Deklarata u