999 rezultate për

vilson

"Para se Danieli t'i vriste Vilsoni dhe Klementi e rrahën", detaje nga dita e krimit në Malësinë e Madhe Tashmë kur kanë kaluar 10 ditë nga vrasja e të rinjve Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj në Malësinë e Madhe, detaje të reja
La pas katër fëmijë, vëllai i Vilsonit përlot rrjetin: Na këputët shpirtin Familja e Vilson Çutaj ka hapur dyert e mortit, pasi sot do të përcjellin të birin në banesën e fundit. Në një status
Krimin e dyfishtë në Malësi të Madhe e zbuloi prifti, bindi babain e autorit të tregojë kufomat Prifti i fshatit, i cili ka marrë pjesë në operacionet e kërkimit të Vilson Cutajt dhe Klement Pepajt, i ka kërkuar Rrok
Tre të rinj të zhdukur prej 3 tetorit, zbardhet dëshmia e vëllait të Vilson Çutajt Dëshmi të reja janë zbuluar për sa i përket ngjarjes së ndodhur në fshatin Vrith të Malësisë së Madhe, ku rezultojnë të
E gjitha nisi për drogën e vjedhur, detaje nga zhdukja misterioze e të rinjve në Malësinë e Madhe Zbardhen të tjera detaje nga zhdukja misterioze e tre të rinjve në Malësi të Madhe. Sipas abc news, shkak për zhdukj
U vranë për drogë? Detaje të reja për zhdukjen e të rinjve në Malësi të Madhe Detaje të reja zbadhen nga ngjarja e rëndë e ndodhur në fshatin Vrith të Malësisë së Madhe ku tre persona rezultojnë të
E kishin futur në bagazh të makinës dy vite me parë, Noel Dishi tregon pse e vrau Vilson Tafçiun Noel Dishi vrau shokun e tij, Vilson Tafçiut më 20 janar. Autori i dyshuar i vene ne pranga, Dishi, qe ka dalë para g
"Unë e kisha marrë në shtëpi, ai më shau nga nëna", flet shoku i Vilsonit pas eliminimit tek Astiri Ditën e djeshme është vetëdorëzuar tek autoritetet 29-vjeçari Noel Dishi, si i dyshuari kryesor dhe i vetëm i policisë p
Zbardhet dëshmia e autorit të dyshuar për vrasjen e Vilson Tafçiut Ditën e sotme në Polici është vetëdorëzuar autori i dyshuar për vrasjen e të riut Vilson Tafçiut pak ditë më parë në zon
Ishte në lidhje me një grua të martuar? Zbulohen detaje të reja nga ekzekutimi i të riut Vetëm 3 ditë më parë në Tiranë u ekzekutua me armë zjarri shtetasi Vilson Tafçiu Noka, 28-vjeçar në zonën e Astirit.
E qëlloi disa herë derisa i mori jetën, detaje për autorin me tre identitete që eliminoi Vilsonin Policia ka dhënë të tjera informacione për autorin i cili dyshohet të ketë eliminuar mbrëmjen e së hënës 28 vjeçarin Vil
Humbi jetën në atentat, shokët ndezin qirinj për 28 vjecarin në Tiranë Një atentat i mori mbrëmjen e djeshme jetën një 28 vjecari në Tiranë. Vilson Noka që njihej edhe me emrin Tafciu, 28
U ekzekutua sa doli nga kafja, pista kryesore ku po heton policia Vrasja e mafioze e 28-vjeçarit në zonë e Astirit mbrëmjen e së hënës dyshohet se ka si motiv kryesor trafikun e lëndëve
"E thërritën në emër", zbardhet dëshmia e vajzave që shoqëronin dje Vilson Tafçiun Lidhur me eliminimi e Vilson Tafçiut, kanë dhënë dëshminë dhe dy vajza prezente në lokalin ku dhe vetë viktima ndodhej p
U ekzekutua në mes të Astirit, e kaluara e errët e Vilson Nokës Një atentat i mori mbrëmjen e djeshme jetën një 28 vjecari në Tiranë. Vilson Noka që njihej edhe me emrin Tafciu, 28
8 vite burg nipave të ish-deputetit të PS Pas 29 seancash gjyqësore gjykata e Apelit Shkodër ka dënuar Vilson dhe Damjan Ndokën, me 8 vite heqje liri. Vendimi
Zbardhet motivi i konfliktit që plagosi Vilson Zefin në Lezhë Plagosja e 32-vjeçarit Vilson Zefi në Lezhë rreth mesditës së sotme, e ka zanafillën në një konflikt më të hershëm mes t
Kandidati për deputet zgjidhet drejtor i spitalit në Shkodër, mjekët kundër Konskursi për dretor spitali i cili u fitua nga Vilson Masmalaj, është konsideruar një farsë nga mjekët e Shkodrës. Ata
KOMENT/ Lul, mos luaj me gjakun e xhaxhait tim! S'ka bir ku*ve që bën këtë (FOTO LAJM) Nga Ilirjan Blloshmi Sot pashë tek “çadra e lirisë”, foton e Vilson Blloshmi (xhaxhit tim). Ajo foto është
Aksident në Shkodër, automjeti përfundon në Bunë Mëngjesin e sotëm një makinë ka përfunduar në lumin Buna. Mësohet se një makinë me targë SH 3992, ka qenë duke lëvizur m