999 rezultate për

villas-boas

Mazzarri: Chelsea tani më i rrezikshëm Trajneri i Napolit, Walter Mazzarri, është i shqetësuar pasi skuadra kundërshtare është ndarë me menaxherin Andre Villas
Dhurata e Abramovichit: 180 milionë euro Është koha e festave të fundvitit, koha e dhuratave. Pikërisht këtë fakt duket se e ka parasysh pronari i Chelseas Roman
Villa-Boas e pret shkarkimin Tranjeri i Chelsea-t, portugezi Andres Villas-Boas ka deklaruar se do të vijë një ditë kur edhe ai mund të shkarkohet ng
Villa-Boas nuk ndryshon ide Tranjeri i Chelseas, portugezi Andre Villas-Boas insiston se nuk do të ndryshojë modulin sulmues të lojës pavarësisht h
Villas Boas ankohet për gjykimin ndaj QPR Trajneri i Chelseat, Andres Villas-Boas ka mbetur shumë i nevrikosur me gjyqtarin e Chris Foy i cili ka dhënë dy kartona
Chelsea rrezikon të humbë sulmuesit Trajneri i Chelseat, Villas-Boas, është i përgatitur të rrezikojë me humbjen e ofertave milionëshe duke refuzuar të shes
Chelsea mirëpret qëndrimin e Drogbas Trajneri Andre Villas-Boas është optimist se Chelsea mund ta bindë sulmuesin e saj nga Bregut i Fildishtë Didier Drogban
Villas-Boas: Lampard të pranojë rotacionet Daily Mail thotë se trajneri i Chelseat ka folur për të gjithë lojtarët e tij për t'i paralajmëruar se ata duhet të luft
Villas-Boas i kënaqur me rikthimin e Drogbas Trajneri i Chelseat, Andre Vila-Boas, ishte shumë i kënaqur me rikthimin e sulmuesit të Bregut të Fildishtë, Didier Drog
Ndeshja vendoset nga vetë lojtarët Trajneri i Chelseat, Andres Villas-Boas ka thënë se derbi ndërmjet klubit të tij dhe Manchester United që do të zhvilloh
Villas-Boas, nuk kam frikë nga Barcelona Andre Villas-Boas ka insistuar se do të tërhiqet nga futbolli nëse nuk do të besonte se Chelsea mund të mposhtë Barcelon
Malouda nuk është në shitje Trajneri i Chelseas, Andre Villas-Boas ka bërë të ditur se klubi nuk ka ndërmend të shesë mesfushorin Florent Malouda. A
Villas-Boas vlerëson lojën e lojtarëve Villa-Boas ka deklaruar se loja ndaj WBA-së ishte shumë e rëndësishme dhe ai është i lumtur me fitoren e klubit të tij.
Lukaku mund të jetë pasardhësi i Drogba-s Andre Villas-Boas ka përkrahur Romelu Lukakun që të bëhet idhull tek Chelsea, sikur Didier Drogba. Talenti belg Romelu L
Villas-Boas në kërkim të një mesfushori Trajneri i ri i Chelseas Andre Villas-Boas ka bërë të ditur se dëshiron të transferon edhe së paku një mesfushor qendror
Villas-Boas i njëjtë si Mourinho Kapiteni i Chelseat, John Terry mendon se mosha e re e Andres Villas Boas nuk paraqet fare problem për ekipin që ta resp
Chelsea, prioritet Premierliga Trajneri i ri i Chelseas Andre Villas-Boas ka bërë të ditur se triumfi në Premierliga është prioritet i skuadrës së tij.
Largohem nga futbolli nëse fitoj 4 tituj Trajneri i ri i Chelseat, Andres Villas-Boas ka thënë se ai do të lragohet nga futbolli nëse klubi i tij fiton katër tit
Villas-Boas çmendet pas Pato-s Braziliani Alexandre Pato është lojtari që Villas-Boas mendon të rrëmbejë në këtë merkato edhe pse duket një ide e çmend
Villas Boas dua të kem sukses tek Chelsea Trajneri i ri i Chelseat, Andres Villas-Boas ka thënë se dëshiron të ketë suksese në karierën e tij me Blutë e Londrës p